Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no nie rozumiem

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego tak jest... ?

Polecane posty

Gość no nie rozumiem

Dlaczego niektóre kobiety uważają, że robienie loda mężczyźnie jest poniżające dla nich ? Nie rozumiem. Piszę to jako kobieta, nie raz z takimi opiniami spotkałam się tutaj. Oczywiście robienie minetki już nie jest dla tych "pań" czymś poniżającym dla swojego mężczyzny :o Niech mi ktoś to wytłumaczy [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmicic
w życiu nie myślałem że robienie loda przez mają partnerkę ją poniża wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie różne rzeczy mówią. Na przykład, że włosy są niehigieniczne, że Elvis żyje, albo że widzą na forume numery IP. To ostatnie kwalifikuje się pod leczenie w zakładzie psychiatrycznym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie rozumiem
Elvis żyje :D ! No ale tak na serio, to jestem tego samego zdania. To jest chore, uważać, że to poniżające. I co z tego, że kobieta klęczy (nie zawsze zresztą) mężczyzna też może klęknąć robiąc minetkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak można twierdzić, że to nie jest poniżające. 🖐️ Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jedni mogą uważać, że rzyganie partnerowi usta to najwyższa forma okazywania sobie uczucia, inni, że dotykanie kutasa przez rękawiczkę i prezerwatywę jest niehigieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to może być poniżające. Jeżeli facet, któremu tego loda robisz będzie uwaazał, ze to kobietę poniża, to wtedy automatycznie BĘDZIE to poniżające i jako takie utrwali się w pamięci kobiety. To nie sama czynność odgrywa tu role ale "stosunek do stosunku". Pierwsze skojarzenia najbardziej utrwalają się w pamięci. Kobiety, które uważają, ze "obciaganie" jest dla kobiety upokarzające są tylko papierkiem lakmusowym stosunku mężczyzn do tego typu seksu. Oczywiście nie chodzi o pojedyncze przypadki ale ogólne podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeżeli facet, któremu tego loda robisz będzie uważał, ze to kobietę poniża, to wtedy automatycznie BĘDZIE to poniżające i jako takie utrwali się w pamięci kobiety

Podobny błąd popełniłem przed laty.

Gdy Ona pierwszy raz zrobiła mi loda (z własnej woli, po wielu minetach) i połknęła (bo nie wiedziała, co w tej sytuacji zrobić), to spłoszyło mnie to, bo miałem "zaplanowane" stopniowe wdrażanie Jej (dziewicy) i powiedziałem Jej, aby na przyszłość uważała. No i przez ile lat potem musiałem odkręcać to, co bezmyślnie Jej powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdrażanie dziewic kończy się ich rozbuchaniem każdorazowo, kobiety są dużo bardziej nieokiełznane od mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego niektóre kobiety uważają, że robienie loda mężczyźnie jest poniżające dla nich ? Nie rozumiem. Piszę to jako kobieta, nie raz z takimi opiniami spotkałam się tutaj. Oczywiście robienie minetki już nie jest dla tych "pań" czymś poniżającym dla swojego mężczyzny 😮 Niech mi ktoś to wytłumaczy [cześć]

Często jest to wymówka, bo po prostu nie lubią tego robić. Ja nie lubię na przykład, ale mówię o tym wprost. Myślę, że jakoś swojemu facetowi potrafię to wynagrodzić 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nigdy nie robiłem loda więc nie znam się.

A minetke robiłeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Robiłem ale to chyba nie to samo.

A zmusiła cię do tego, czy sam chciałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kobieta nie lubi a facet na niej wymusza, to ona ma prawo czuć się poniżoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×