Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leeeempicka

Facet zostawił mnie dla innej po 9 latach. Jestem śmieciem i umieram.

Polecane posty

Gość ewertt
Zemscic sie na nim? On ma wyjebane na nia i cala rodzine. Nic go nie ruszy a ona sie ponizy jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Wspaniały
Ciesz się, że nie zostawił Cie po 9 latach małżeństwa i 2 dzieci dla młodszej o 10 lat, tak jak zgobił to gach mojej koleżanki. Dziś masz doła i wydaje Ci się, że cały świat Ci runął a tak na prawde to uratowałaś swoje życie...tylko jeszcze o tym nie wiesz PS. Nie każdy lubi bawić się w piątki...ja zdecydowanie wole soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy z tą zemstą? Z krowami na łby się pozamieniałyście? Zemsta nic jej nie da, po za krótkotrwałą satysfakcją, która jest NIC NIE WARTA. Zamiast marnować siły na pogrążanie się w nienawiści, niech ją spożytkuje na podźwignięcie się z tego dołka. Ale najpierw musi się porządnie wyryczeć, naprzeklinać (los, faceta - łatewer). Pozwolić, żeby ból przez nią przeszedł i w końcu stanąć na nogi. Tylko słabeusze planują zemstę zamiast skupiać się na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valdi piździaldi
jestem akurat po wypłacie, więc pisz szybko jestem szczupły, niekarany, mam auto (daewoo lanos 1998 r.), jestem sprytny w łózku, dowcipny i męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeempicka
Nie chcę się na nim mścić. W zasadzie nie mam odwagi nawet na niego patrzeć. Słyszę gdzieś kątem jakieś plotki, że ona jest straszliwie bogata, że dba o niego, że wydają się tacy szczęśliwi. A potem znajomi w twarz mi mówią, że to szmata i że on ją zostawi. Nawet jego matka mi mówi, że to jakaś latawica, a przecież doskonale wiem, że tamta była już u nich na obiedzie. Ostatnio były urodzinki mojej chrześnicy, przyjechałam z prezentem na imprezę, a mała sama mi się sprzedała, że będzie miała urodziny dwa razy. Rzygać mi się chce tą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaa
zemsta ma byc BOLESNA dla niego a nie zjebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewertt
Zajmij sie soba, daj sobie na wstrzymanie z wizytami,bo tylko cie rani to bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewertt
a najlpeiej pomasturbuj sie mnie to pomaga wkładam sobie w odbyt kredkę a w pochwe mazak i jeżdże palcami po łechcie zawsze mnie potem lepiej i tuż przed orgazmem puszczam charczące gazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeempicka
No nie da się tego nie słuchać, tyle wspólnych znajomych, wbrew pozorom niektórym się ta sytuacja podoba. To jest sensacja, pewnie przyjemnie jest mi wbić szpilę jakimś newsem, a potem przeprosić że niby niechcący. Wiem, że się umartwiam i traktuję siebie jak ostatnią ciotę. I to do mnie niepodobne, bo zawsze wydawało mi się, że jestem istotą pewną siebie. No ale widać to był kolos na glinianych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaa
Zamiast konać w samotności i depresji, trzeba zrobić co jej zrekompensuje poczucie krzywdy. A facet zasłuzył i powinien dostać porządnie popalić. Jeśli autorka będzie tylko ryczeć i przeklinać to nie wyjdzie z tego stanu latami i może mieć spieprzoną resztę życia. A damascenka jest facetem, który zamienił swój łeb na ośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaa
ja bym mu wysmarowała kałem klamkę w domu albo naharkała na okno albo napierdziała do kanapek i termosu wkdradnij sie do niego i zrob to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaa
jesteś strasznie chamski, podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo ci dobrze autorko. Masz wreszcie nauczke. Uzaleznilas sie od faceta.Juz wtedy bylas nikim, smieciem bez pasji i swojego wlasnego zycia. Wszystko poswiecilas dla niego, a zapomnialas o sobie. On byl najwazniejszy dla ciebie, a siebie zaniedbalas. Cale zycie sie krecilo wokol twojego zakochania. Zachowywalas sie jak tania bohaterka mody na sukces. Zbieranie pieniazkow, wielka milosc, domek, rodzinka, a facet sie dusil. Faceci szaleja za babkami z pazurem, szalonymi, a nie nudnymi ciotkami, ktore gotuja im kluski na obiad i planuja wieszanie firanek w domu, przewidywalnymi i narzucajacymi sie ze swoja miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki sa aaa
dobra rada, twoje rady są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobra radaa jesteś strasznie chamski, podszywie" xxx To był podszyw? ŁAŁ, styl ma taki sam, jak oryginał :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycy pafnucy
beatka sk jestes durna jak but pewnie masz to po rodzicach, wiec oby zeszli juz z tego swiata posłuchaj suko tylko chłopcy lubią baby z pazurem, mężcyzni lubią spokojne kobitki a ty jestes z pazurem, tylko brzydka jak noc, nawet na ciebie nie chciałbym napierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeempicka
Nie chcę się mścić - powtarzam. Nienawidzę go za to, że mnie oszukiwał i zdradzał, ale w jakimś sensie rozumiem. To nie był przelotny romans, on mnie po prostu nie kochał i nie dało się tego zmienić. Ale to boli jeszcze bardziej. Bo on mnie tak bardzo znał, spędził ze mną tyle lat i mnie po prostu nie chciał. I nie miał do mnie nawet tyle szacunku żeby zerwać zaręczyny tylko przez tyle miesięcy prowadził podwójne życie aż się w końcu dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Wspaniały
Beatka...jako facet przyznaje Ci 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różne beatki i damascenki
to faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"różne beatki i damascenki to faceci". xxx Hahaha, dobre :D Ja facetem :D:D:D Hahaha :) Dzięki za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeempicka
Beatka - masz rację. Tyle, że ja dbałam o siebie, a pasje miałam, tylko we wszystkie starałam się wciągać jego. Znamy się od dziecka więc siłą rzeczy kręciła nas ta sama muzyka, filmy, chodziliśmy na te same koncerty, mecze, lubiliśmy krewetki, nie lubiliśmy sushi. Pewnie były jakieś tam rzeczy, które nas dzieliły, ale ciężko je nazwać pasjami. Poza tym wydawało mi się zawsze, że on też tego chce. Wiedział od zawsze jaka jestem - rodzinna, gotująca obiadki i marząca o gromadce dzieci. Gdyby to mu nie pasowało to by się nie zaręczał, prawda? Nie chciałby budować domu... Wiem, że nawaliłam, że tak mocno kochałam i całą sobą. Ale myślę, że po części można mi tego pozazdrościć, bo przez wiele lat byłam szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko chłopcy lubią baby z pazurem, mężcyzni lubią spokojne kobitki" xxx To prawda. Chłopcy szukają podniety i agresywnych bab. Mężczyźni szukają KOBIET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A POTEM OBURZAJĄ SIĘ NIEKTÓRZY
że dziewczyny nie chcą się wiązać, wychodzić za mąż, a po co mają to robić jeśli taki luj potrafi w każdej chwili, mimo starań tej drugiej strony, zabrać dupsko i odejść nie licząc się z cudzymi uczuciami i złamanym życiem. Po co w ogóle tworzyc związek, skoro nie ma żadnej gwarancji, że będzie on trwały, ze dojdzie do slubu, a po ślubie nie będzie rozwodu. Ale jak kobieta ma takie obawy to się ja odsądza od czci i wiary. Czego by nie zrobiła, trzeba ją potepić. Dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem, że nawaliłam, że tak mocno kochałam i całą sobą." xxx Nie nawaliłaś, kochana. Mieliście - po prostu - tak naprawdę inne priorytety i wasze dojrzewanie poszło w różnych kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja z gorzowa
najlpeiej sie zemścisz jak zostaniesz prostytutka ja tak zrobiłam i tak juz zostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej beatka sk
a ty jesteś taką babką z pazurem? nie wieszasz firanek nie gotujesz i nie zbierasz kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×