Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_brunet

Szukam kolezanki, przyjaciolki, kochanki....

Polecane posty

Gość Wkurwiony z lekka
Też mi żona dziś nie dała, ale już zwaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jeszcze nie było
Podepne się pod temat, też brunet ale niższy 179 i też mam żonę z bolaca głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda jestem ruda i mam 164 cm, ale mialam kiedyś męża z bolącą głową :D to chyba też mogę sie tu wpisać ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemocochodzi.....
Skąd jesteś brunecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że zawłaszczyły mnie dwie kocice i kocur. kocice jedzą tabletki antykoncepcyjne a kocur jest wykastrowany :D oprócz tego nie cierpię na bóle głowy, ponieważ jestem istotą bezmyślną :D jest to znakomity sposob na ochronę zdrowia ... na myśli mam bezmyslność oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
Frida, od jakiego wieku podaje sie kotce tabletki anty ? Moja ma pięć miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold, gdzie jesteś ?! jak podobają ci się grupowe terapie to koniecznie tu przychodź :D to takie twórcze... powiedz coś o sobie? ... kiedy uswiadomiłeś/łaś sobie, że .... :D co zamierzasz dalej z ..... :D ile masz lat.... jaki kolor oczu... mam 333 lata świetlne i zaczyna mi chyba brakować poczucia humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzszy czas na tabletkę. czasy marcowania dawno się skończyły... teraz marcowanie odbywa sie 12 miesięcy w roku :) polecam "provera" to "ludzkie" tabletki hormonalne. w zależności od weterynarii od 16 do 26 zł. za opakowanie 30 szt. podaje się 1 tbl. tygodniowo. NIGDY nie miałam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
Dzięki Frida :) Nareszcie jakiś pożytek z tej kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony brunecie, tak się składa, że umiem czytać :) i umiem pisać ;) ale jak chcesz mieć koleżanki to wykrzesz z siebie może coś więcej niż .. to co dotychczas :) troszkę polotu moze ... bo inaczej odejdą sobie w siną dal...... i w inne tematy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×