Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia_1988

Mam 24 lata i nigdy nie miałam chłopaka

Polecane posty

Mam 24 lata i nigdy nie miałam chłopaka. Wokół każdy spotyka się z drugą osobą, zakładają rodziny. Czy jest w ogóle ktoś z podobnym problemem? Wydaje mi się , że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 23 lata, miałam kiedyś chłopaka, ale krotko i w ogole, rożnie się w zyciu uklada, nei zaqwsze znajduje sie milość w mlodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki szybki odzew :) *BLE BLE* - czyżbym nie była sama z tym problemem? ;) fiku mikuuu - 24 lata to mam wrażenie że już nie jest młody wiek jeżeli chodzi o szukanie miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_R_A_W_I_C_Z_E_K_2_5
a jakie są tego powody ? jesteś brzydka ? nieśmiała ? czy co z tobą nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu - łatwo powiedzieć trudniej wykonać ;) Główny powód to moja nieśmiałość. Brzydka nie jestem :) przynajmniej w moich oczach chociaż faceci i tak pewnie wolą inny typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_R_A_W_I_C_Z_E_K_2_5
pewnie nieśmiałość i wysokie wymagania blokują cię, chociarz jak jesteś ładna wątpie by nikt nigdy cie nie poderwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_R_A_W_I_C_Z_E_K_2_5
fikuu miku jest gruba widziałem jej zdjęcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet196cmWr.
Kasia skad wolisz ze faceci wola inny typ urody - z niesmialoscia trzeba walczyc chyba ze chcesz wypisywac tu tematy do konca zycia jak fiku mikku sa jeszcze wolni fajni faceci !! :) skad kasia jestes tak na marginesie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sing27
Kasiu ja mam 27. i po rozstaniu ze swoja ex od 3 lat jestem singlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbcca
Ja mam 26 lat i również nigdy nikogo nie miałem... Nie wszystkim "pisane są" związki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet196cmWr.
kasia nic straconego :D jesli nie jestes jakims podszywem to mozemy sie poznac przez neta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika244444444444
Musisz zmienic cos w sobie... A co to sama musisz do tego dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sing27
z Ziemi oczywiscie, z Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sm1987
Mam 25 lat i nie miałem dziewczyny ale jestem normalny, romantyczny, kochający, nie zdradzam, nie zostawię dziewczyny.. Tylko dla mnie liczy sie co jest w środku.. Szczęścia trzeba pomóc. :) Może bliżej poznamy? Oczywiście na spacer, randka, dogadać, różne tematy :) A jeśli nie, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karząca ręka sprawiedliwiści
ja zaczęłam randkować w wieku 30 lat a miłość swą poznałam w wieku 32 lat - więc wszystko przed Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfggdgffd
Mam 27 lat i też nigdy nie miałam chłopaka. Jestem ładna, dużo facetów mnie w życiu podrywało i nadal to robi tylko że ja jakoś nie mogę natrafić na tego właściwego. Nie mam wcale wygórowanych wymagań ale wiadomo, ze nie będę też z kimś z kim związek skazany jest na porażkę. Gdybym dała szansę któremuś z moich kandydatów to by się to źle skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfggdgffd
Dopóki człowiek żyje jest nadzieja na poznanie tego jedynego. Tylko że z wiekiem ona maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 23 lata i nigdy nie żyłam no może z małymi wyjątkami. wieczna wegetacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfggdgffd
Ja przechodzę obecnie kryzys życiowy, który trwa od kilku lat. I to nie głównie z powodu braku miłości. Wiem jednak, że gdybym miałakochającego mnie faceta wtedy łatwiej byłoby mi znieść mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davson88xx
Mam 24 lata i te samą przypadłość nigdy nie miałem dziewczyny tylko koleżanki i to rozmowa z nimi była zawsze na tematy ogólne, raz zostałem zaproszony nawet na wesele tylko dlatego że partner mojej znajomej złamał nogę; Jestem zbyt spokojnym człowiekiem aby z kimkolwiek nawiązywać dłuższy kontakt, ponieważ mówię tylko o swoich pasjach (dziedziny którymi się interesuje) i sprawach ogólnych dlatego ludzie szybko nudzą się dłuższą konwersacją ze mną, dlatego jeszcze nigdy nikt nie rozpoczął rozmowy ze mną jak się nie odezwę to nikt nic do mnie pierwszy nie powie...;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet196cmWr. - tak na marginesie dolny śląsk. Na siłę miłości się nie znajdzie ale są takie dni kiedy brakuje jej bardzo chociaż nigdy się jej nie zaznało. Dobrze się wygadać. Lżej się robi na serduchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davson88xx - Mam podobnie. A że jestem lepszym słuchaczem niż rozmówcą to rozmowa się nie klei. A podobno kobiety dużo gadają - to ja jestem wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davson88xx - Mam podobnie. A że jestem lepszym słuchaczem niż rozmówcą to rozmowa się nie klei. A podobno kobiety dużo gadają - to ja jestem wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozeju
"Nie mam wcale wygórowanych wymagań" dziewczyno, skoro wielu facetow Cie podrywalo, a nadal jestem sama to znaczy, że masz duze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×