Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elena224

Jaki rodzaj faceta was najbardziej podnieca?

Polecane posty

Gość czekolada z bakaliami
zawsze najbardziej pociagali mnie bruneci,męscy,ciemne oczy,niski głos - i taki jest mój mąż :) po czasie jednak zachciewa sie odmiany i mój kochanek jest dość niskim i szczupłym niebieskookim blondynem :) uzupełniają się wzajemnie i najbardziej bym chciała żeby uprawiać seks z nimi obydwoma naraz...achh....szkoda tylko że to nie możliwe bo jeden nie może sie dowiedzieć o tym drugim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololo.
Ja lubię zarośniętych na twarzy blondynów. Poza tym przede wszystkim intelekt, odczytywanie cudzych emocji, opiekuńczość, inteligencja, lubie też jak facet ma na mnie ochotę i tego nie ukrywa, ale nie w taki wulgarny czy kulturowy sposób... W taki, że mu wszystko staje na mój widok i widać chemię i on po prostu wie, czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze imponowali ci 'zli '.Najlepiej mezczyzna,ktory jest satanista w czarnym,dlugim plaszczu i rekawiczkach,ktory manipuluje po kryjomu razem ze swoja sekta cale otoczenie.I wpada mu w oko taka 15-letnia dziewczynka,a on jej tez sie podba,ale nie chce mu calkowicie ulec.Wiec przylapuje ja w damskiej toalecie i dochodzi do gwaltu,najpierw ja obezwlasdnia,wstrzykujac jej narkotyk,a potem ja gwalci.Ona,boi sie tego pierwszego razu,ale jednoczesnie odczuwa rozkosz...wie zaczyna ja rozdziewiczac i wszedzie jest duzo krwi...i ona probuje mu sie wyrwac,ale nie moze,jest zbyt silny..itd.a potem zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×