Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jakfa

Gdzie kupujecie firany, zasłony, itp.?

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście ze sklepu Decortina www.decortina.pl ! Fantastyczna jakość ich produktów już od jakiegoś czasu zdobi moje wnętrza. Wysokiej jakości firany i zasłony prezentują się bardzo elegancko, przy okazji wywołując zachwyt u znajomych, którzy mnie odwiedzają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zamawiał zasłony ze strony telimenastudio https://www.telimenastudio.pl/ mają naprawdę piękne aranżację i właśnie się zastanawiam czy nie zamówić na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi w jakiej cenie są te zasłony u telimeny, bo naprawdę bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam jak coś sklep room99, bardziej stylowe to wszystko, nie takie przaśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widziałam te zasłony w room99, oglądąłam miętowe, niedrogie to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W NOVA Centrum Edukacyjne nie ma żadnych zasłon ani firan. Sprawdzałam. Ktoś tu nas wprowadza w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ewidentnie. Za to w Room99 można kupić fajne, modne zasłony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem firany nie są już tak modne jak kiedyś. Warto zastanowić się nad roletami lub żaluzjami. Ich szeroką ofertę znajdziesz na www.dario-biuro.pl. Myślę, że coś Ci na pewno przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.10.2012 o 11:04, Gość bezebe napisał:

leroy merlin, castorama- tam są stoiska z firanami, zasłonami itp plus allegro;

Zdecydowanie odradzam Leroy jeśli chodzi o zasłony! W szczególności usługi szycia zasłon w Gigamarkecie Ursus. Materiał pozaciągany w wielu miejscach i taki towar wydają klientowi... A gdy zgłosiliśmy reklamację to okazało się że trzeba czekać 14 dni i zwrot środków jest możliwy tylko w gotówce do rąk własnych o ile zostanie rozpatrzone pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia G.

Ja byłam bardzo zadowolona ze sklepu online centrufiran pl. Jest tam kalkulator, który pozwala na zobaczenie końcowych już kosztów wybranej dekoracji. Na pewno jeszcze tam wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie osobiście sklep z firankami numer jeden to kasandra.com.pl. Mam od nich kupionych już chyba 7 kompletów do całego domu. Z całą pewnością nie będziecie zawiedzeni, jeżeli zdecydujecie się na firanki z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Szymańska

Polecam telimenastudio.pl. Świetna obsługa, szeroki wybór tkanin i przystępna cena. Nawet jeśli nie masz końcowej wizji tego co chcesz osiągnąć z pomocą projektantów z telimenystudio na pewno dojdziesz dokładnie tam gdzie chciałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana221

Polecam Ci sklep internetowy https://sklepfiranki.pl :)

Wysoka jakość produktów i bardzo szybka dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja zamawiam tylko i wyłącznie na Centrum Firan. Mają fajną ofertę i duży wybór a poza tym szycie na miarę i kreator dekoracji, co jest dużym udogodnieniem, ponieważ można w łatwy sposób i szybko znaleźć to czego potrzebujemy. Mogę szczerze polecić ten sklep wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na nowoczesne rozwiązania. Już dawno zniknęły zasłony i firanki, w oknach mam jedynie markizy zewnętrzne fakro. Nie dość, że wyglądają o wiele lepiej, to takie rozwiązanie jest również bardzo praktyczne - pomieszczenie się mniej nagrzewa, a przy tym wpada do wnętrza naturalne światło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Serdecznie polecam sklep Centrumfiran. Szeroki wybór firanek i zasłon oraz wszelkiego rodzaju dekoracji do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaa

Polecam zamówić na stronie centrumfiran.pl

mają bardzo fajne materiały, zamawiałam tam firanki do salonu i rewelacja. Do tego szybko zrealizowane zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wszystko praktycznie z ikei ale te najładniejsze >150zł 😞 jak mi nie zależy szczególnie to na allegro ale to chińszczyzna faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, odkąd trafiłam do Salonu Firan Design w Szczecinie, kupuję firany i zasłony tylko tam. Mają świetnie wykonane, różnorodne artykuły, więc w ich asortymencie można znaleźć coś do każdego pomieszczania i w różnych stylach - zarówno klasyczne modele, jak i bardziej nowoczesne (np. asymetryczne): https://www.salon-firan-design.pl/firany.html Na ogromny plus zasługuje fakt, że wykonują firany na zamówienie, co dla osób z niestandardowymi wymiarami okien/pomieszczeń jest bardzo pomocną opcją. Szczerze, uważam, że to firma z najlepszymi firanami, na jakie udało mi się trafić. Na pewno będę się u nich zaopatrywać w przyszłości i serdecznie wszystkim polecam się do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×