Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulabi lula

Co z obraczkami slubnymi po rozwodzie?

Polecane posty

Gość lulabi lula

Moj partner, a jestesmy razem od 3 lat nadal ma obraczke, mimo iz jest 4 lata po rozwodzie, w prawdzie lzey ona gdzies na dni szpargalow ale jednak denerwuje mnie fakt iz ja ma, kiedys mowil ze ja sprzeda i potem o tym zapomnial.. ale on nie jest taki drozbiazgowy jak ja..i nie przejmuje sie zbytnio takimi rzeczami..Wiem ze bardzo mnie kocha i to nie podlega watpliwosci. A jak jest z Wami i Waszymi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamWolne
a weź ja , otwórz okno i wypierdol ! i z głowy ... a tak na serio to on pewnie tam jakiś sentyment do byłej ma i moze chce miec jakas pamiatke po tamtym zwiazku , ale to z toba jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulabi lula
jestmy narzeczenstwem..a wiesz ze jak sobie o tej obraczce przypomne..to wlasnie mam ochote ja mu wypierdzielic albo zrobic awanture;P Potem mi przechodzi i mam to gdzies;) I tak co jakis czas..chyba jak mam gorsze dni i zwracam uwage na drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszkowa 80
Ja jestem już 3 lata po rozwodzie.. moja brączka też gdzieś leży wśród szpargałów.. nie wyrzuciłam jej chyba dlatego że moze kiedyś kilka gram złota może się przydać....albo gdy "tatuś zapomni" zapłcić alimentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulabi lula
No moj juz rok przed rozwodem jej nie nosil..wiem bo znalismy sie z pracy, tez bym wolala nie wiedziec co z nia zrobil, ale ona jest w naszym domu..denerwuje mnie to;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M. nie nosił obrączki nawet jak był żonaty i jakoś nie przyszło mi do głowy zapytać, czy i gdzie ją ma ja swoją przehandlowałam eksowi :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulabi lula
mnie tez nie przyszlo do glowy..poprostu jak sie przeprowadzalismy do wsolnego mieszkania przegladalismy swoje szpargaly i ta cholerna obraczka tam byla..nie ukrywal jej przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka zielona
No to dalyscie mi do zastanowienia.Moj zdjal obraczke jakis rok przed rozwodem(wiem bo byl moim znajomym z pracy),potem jej juz nigdy nie widzialam.Jestem ciekawa czy ja ma,czy moze zostawil w domu u bylej.Hmmmm.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulabi lula
chmurka jak nie wiesz co sie z nia stalo to nie mysl o tym..grunt ze nie ma jej w waszym wspolnym domu..jak inaczej nie zawracalabym sobie tym glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co nim kieruje
Nie wiem co nimi kieruje że zostawiają sobie obrączkę mój ex mnie zdradzał i scedowałam go na jego kochanki a obraczki nie chciał mi oddać a nawet proponowałam mu wykupienie jej po wartości złota przecież bez wątpienia nie kochał mnie skoro prowadził podwójne życie bez wątpienia nie ma w naturze sentymentów i nie chodzi o wspomnienia ani o szacunek , ani pamiątkę, nie chodzi o nic istotnego , bo on niezdolny do takich odczuć nie chodzi nawet o sprawienie mi przykrości zatrzymaniem obrączki która dla mnie ma znaczenie pozostaje jedynie nieprawdopodobne przypuszczenie że on zostawia sobie furtke okraszoną złotym kółkiem, do powrotu do wygody i stabilnego gniazdka, tylko po co? Nie jest to możliwe i on to wie, więc po co? Ci wasi łajdacy bez wątpienia nie mają sentymentów do obrączek, mają je bo maja bo złota się nie wyrzuca , i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulabi lula
wiesz latwiej ze zyje z mysla ze facet trzyma obraczke bo zlota niz ze ma sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENERGY DRRRINK
moj zaniosl do lombardu kase wplacil na konto azylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nigdy nie nosił, jak mnie poznał razem sprzedaliśmy i coś sobie kupiliśmy:) już nie pamiętam co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
faceci nie mają sentymentu do obrączek. mój były mąż zrobił sobie z obrączki breloczek do kluczy... żal po prostu... a swoją plus zaręczynowy sprzedałam i zainwestowałam w dobre wakacje po rozwodzie :) i polecam - opłaciło się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×