Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceglata

DZIEWICA W UKŁADZIE FF

Polecane posty

Gość ceglata

Jestem dziewica, a pewien facet zaproponowal mi uklad ff. I teraz zastanawiam sie czy w to wejsc ? Nie mam teraz chlopaka a bardzo chce mi sie juz seksu. Facet ktory mi to zaproponowal bardzo podoba mi sie fizycznie, pozadanie ta chemia ewidetnie jest. Teraz zastanawiam sie co zrobic ? Byl juz ktos w takie sytuacji lub zetknal sie z czyms takim ? podobnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memphiss5
a chcesz tego zeby tylko pozbyc sie dziewictwa czy nie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rozumiem twoj dylemat bo sama bylam w podobnej sytuacji. Mam 19 lat i tez jestem eszcze dziewica a nie oszukujmy sie w tym wieku ma sie juz swoje potrzeby heh. Nie chce zeby ten pierwszy raz byl z kims kogo nie kocham ale czasem jak mam juz taka duza potrzebe to sobie mysle ze umowie sie poprostu z kims kto mnie pociaga fizycznie i bedzie moim 'chlipakiem' tylko do seksu. Ale z drugiejs strony jak bym to zrobila to byloby mi potem tego szkoda. Wszystkie moje kolezanki zrobily to z milosci jak byly zakochane w swoich chlopakach a oni w nich, a ja bylabym jedyna ktora zrobila to ze zwyklej potrzeby seksu. Chyba jednak warto sie troche pomeczyc i poczekac jeszzce. Tobie radze tosamo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Nie tylko dla utraty dziewictwa. Chce zaczac czerpac z seksu przyjemnosc a on akurat wyszczelil z ta propozycja w odpowiednim momencie i to rozwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
jak to cudem przezyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykówna
a ten, ktory Ci to proponowal wie, ze jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
ilovechocolate W jakis 99% mam tak samo :P U mnie czasami potrzeba jest tak wielka ze nie mysle juz o tym czy zrobic to z milosci czy nie. Tak po prostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Wie ze jestem dziewica. 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terihaliwell
ja w sumie bym sie zgodzila;p tyle ze takiej propozycji nie dostalam ;( ale jakby taka padla to tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony poradzialabym ci zebys poszla na ten uklad bo chociaz ty moglabys wkoncu miec jakas przyjemnasc,ale powinnas sie upewnic ze ten chlopak jest zaufany i nie zepsuje ci reputacji, nie nagracie i nie wroci filmiku do internetu itp, rozne swiry teraz mozna poznac wiec l,epiej sie upewnic ale z drugiej strony... jak bym chyba tak nie mogla, znaczy na dluzsza mete, mialabym potem wyzuty sumienia ze nie jestem wartosciowa osoba bo tak robie.Ale to chyba zalezy juz od osoby. MOja kolezanka jest w takim ukladzie z koleza i jest zadowolona i nie ma wyzutow sumienia. tylko u niej bylo to troche innaczej bo nie byla dziewica jak zaczela sypiac z kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykówna
taki uklad dla dziewicy moze byc szczegolnie ryzykowny. jak to oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
ilovechocolate Wiem :) Tak w ciemno z nieznanym chlopakiem nie poszlabym w ogole ani w zaden uklad. Poznalam go jakis czas temu, nie moge powiedziec ze jest moim wielkim przyjacielem bo troche za krotko sie znamy zeby tak to oceniac ale jak narazie dobrze sie dogadujemy, lubimy swoje towarzystwo, zgodnosc charakterow i narazie tyle. Po prostu jest milo. On twierdzi ze chce dyskretnego ukladu, tylko my o tym wiemy co robimy, on teraz nie chce zwiazku, jedynie taki uklad. Tez wiele razy myslalam pod tym katem ale szczerze mowiac nic z takiego myslenia nie mam, nie chce czekac na wielka milosc ktora niewiadomo kiedy sie pojawi, mam po prostu dosc czekania z ktorego nic nie wyniknie. A seksu coraz bardziej sie chce. Komu w tym wieku nie szaleja hormony ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
kucykówna Wszystkie takie 'uklady' sa raczej ryzykowne ? Ja sama narazie nie chce sie zakochac, nie chce zwiazku a co bedzie to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie swoje potrzeby o których nie macie pojęcia bo nie uprawiałyście seksu nigdy... Stuknij się w łeb a nie ff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
fiku miku jaki kit ? przeciez nie mowi mi czulych slowek wyznajac przy tym milosc aby pojsc do lozka. Bez krecenia powiedzial mi ze chce seksu ale bez blizszych elacji. Postawil mi sprawe jasno nie klamiac ze chce zwiazku jesli tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceglata, nie wiem jak musisz być zdesperaowana by rozważać taki układ, ale moze lepiej popracuj nad samooceną albo znajdź hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanson55
marika Co z tego, że nie uprawiała ?! To znaczy, że nie może jej się chcieć seksu ? Głupoty gadasz ;O Potrzebę może mieć właśnie nawet dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariiika Nie trzeba uprawiac seksu zeby wiedziec ze sie go potrzebuje, to jest naturalna rzecz i w takim wieku 'nawet' dziewica wie co sie dzieje z jej cialem i czego ono potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakby ktoś nie pijący alkoholu nigdy twierdził że musi się upić, albo ktoś nie ćpający naćpać, nie palący zapalic papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykówna
skoro tak, to gdzie tkwi problem? doprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiścia od bycia kochanym i potrzeby bliskosci, a chyba strata dziewictwa z "obcym" nie daje nam poczucia bycia kochanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiścia od bycia kochanym i potrzeby bliskosci, a chyba strata dziewictwa z "obcym" nie daje nam poczucia bycia kochanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×