Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawca_organów

Czy ja mam zbyt duże wymagania wobec kobiet

Polecane posty

Ciesze się że wspomniałaś o bibliotekarzu, bo akurat byłem świadkiem rozmowy 2 moich koleżanek, gdzie jedna spławiła kolesia za to, że pracował właśnie w bibliotece. Do póki się nie dowiedziała gdzie pracuje to miał u niej całkiem niezłe noty, niestety szybko został ściągnięty do parteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawca z tymi wymaganiami nie przesadzaj, bo możesz na taką trafić i wtedy całe życie będziesz musiał się dokształcać, żeby kroku dotrzymać. Wiem, co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujna czupryna 23
ona24www głębiej już się nie da wejść w dupsko? sam pracowałeś na zmywaku a teraz byś na taka nie spojrzał. jak Ty to pięknie powiedziałes? bo miałeś ambicje, trochę oleju w głowie i robisz to co robisz teraz. a skąd wiesz że ta pracująca w mc , tesco, itp tak nie będzie miała? dla ciebie liczy się posada, kasa tu i teraz . nie pieprz nam o ambicjach, zainteresowanich ok? nie obchodzi cię co może taka kobieta osiągnąć za.dwa lata ma być teraz z dobra posada abyś mógł żyć na poziomie." ważne aby była zaradna" noo ale u ciebie zaradnośc równa się dobrze zaabiajaca z posada. widzisz te laski co tak oceniają po zawodzie, czy statusie do najlepszych i wartościowych nie należą co? i Ty jesteś jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujna czupryna 23
dawca to dupek a jego wymowka jest to że wszystkie kobiety takie są i co on nie może? tkwij w tym przekonaniu dalej. i to jego samouwielbienie , zygac się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzeczytalam caly topik od poczatku...... autorze twoje wymagania sa jak najbardziej ok, moze troche wygorowane. Mysle, ze jak trafisz na kobiete , w ktirej sie zakochasz , to i wymagania tez troche zmienisz, gdzies tam przymruzysz oko....problem w tym ,ze tak otwarcie napisales o wszystkim. W koncu i tak nikt ciebie nie zna.....a czy ty estes taki idealny , czy ty spelniasz wszystkie te wymagania , gdyby je odwrocic ...... Fakt nikt nie chce faceta , ktory malo zarabia..... ani niskiego ani brzydkiego, tak samo z kobietami....kura domowa nie , po zawodowce nie....ja uwazam ,ze tak naprawde, kazdy z nas ma swoje indywidualne oczekiwania, jedne sa wazniejsze inne mniej. Ja np nie znosze jak facet nie jest zaradny, doprowadza mnie to do szalu...co do kasy, tez nie chce aby byl nikim, nie wymagam kokosow , ale ....akurat ja pracuje i spelniam sie w tym co robie. Nie wiem co bym zrobila gdybym wracala do domu a ktos by mi caly czas nadawal o garach czy innych pierdooolach. W pewnej czesci ciebie rozumiem , ale z drugiej strony wydaje mi sie,ze mogles troche kobietek urazic.....ja mam podobno bardzo meskie podejscie do zycia i tez ogromne wymagania co do faceta....a to forum nie jest odpowiednie do wyrazania takich pogladow. Powinienes troche inaczej popatrzec na swiat kobiet....nie wiem ile masz lat , ale czas ucieka i czasami wybrzydzajac , mozemy zostac sami.....po proste wazne aby ktos ciebi etez kiedys tak naprawde pokochal....a myslales co bedzie jak stracisz prace, albo jak cos ci sie stanie ??? wtedy i twoje wymagania spadna , bo sam nie bedziesz mial nic lub bardzo malo do zaoferowania..wedlug twoich wczesniej opisanych wymagan.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj on ma poniekad racje jak kazdy szuka kogos fajnego on ma takie upodobanie i Jego sprawa nie moja i Twoja :)wolnosc slowa mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujna czupryna 23
ona24www bardziej poirytowany postawa takich jeleni. myśli że jak ma średnia posadę, wygląd (oczywiście to tylko anonimowa osoba się tutaj wypowiadajaca, być może żyjąca cudzym życiem. można było zauważyć niezłą umiejętnośc obserwacji innych) to może oceniać w taki sposób innych? i wypowiadać się za innych ? ojj chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getmoreaddons/
hehehe jakmialam 19 lat tez stalam na promocjach i panowie lecieli jak lep na muchy... :P dawca jesli ty myslisz ze kazda kobieta chce utrzymywac swoja ORDZINE pracujac jaqko hostessa to glupi jak but :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefnkjsklsjnwe
cóż.. powiedz mi, żadna twoja koleżanka nie jest z taksówkarzem, hydraulikeim który siedzi na kanapie i nic nie robi? pozwala sie utrzymywać? tak szczerze. widzisz to co chcesz widzieć i nic pozatym. ok w każdym poście przytaczasz kolejne argumenty że masz racje i co z tego? ja widzę tu pełno super wyglądających, ambitnych kobiet które są z dostawcami pizzy, urzędnikami z poczty itd ty tego nie widzisz? a ta cała impreza, po co ci to będziesz sie napawał swoją zwiększona atrakcyjnościa a i tak gówno z tego wyniknie. laski sie będą gapiły a potem wrócisz do chaty gdzie nikt na ciebie nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getmoreaddons/
ona24..kreci?? mysle ze to czysta BABSKA ciekawosc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po powrocie do chaty jak nie uwalę sie jak świnia czeka lekko schłodzone wino i seksowna dziewczyna, która zostaje na śniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujna czupryna 23
i usłyszał kilka niewygodnych pytań i nasz adonis postanowił to przemilczeć. piękna.dziewczyna. zostaje na śniadanie? jasne. tak sobie mów tak sobie tłumacz. ona24 przyznaj że dalabys się pokroic aby być na miejscu tej wymyslonej przez autora kobiety? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujna czupryna 23
widac . szczególnie widać to tutaj jak wlazisz w dupe autorowi. i myślisz że zjawi się książę na białym koniu i będziecie mieli jak w bajce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujna czupryna 23
może to wina ludzi zakładających te wszystkie tematy? ja jestem spokojnym i dobrym człowiekiem ale jak widze taki chlam to mnie ponosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujna czupryna 23
powiedziałbym poirytowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc nerwusie :) P S.ja nie wlaze nikomu w dupe -jestem grzeczna i nie jestem chamem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiajace jest to, że piszesz o rodzinie. A jak Twoja żona ma pracować, dokładać się do kredytu i wychowywać dziecko? Nie uważasz, że żeby być w to na 100% zaangażowany to trzeba się na coś zdecydować? Więc co kochane dziecko czy pracująca żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertuliii
Oj stary, naprawde jestes w siebie strasznie zapatrzony. Po co mi informacje jak wyciagasz na foreksie, kiedy kupisz mieszkanie itp? I dretwa gadka o czym? O statusie zawodowym. Sorry, ale nie zwiazalam sie z moim facetem bo jest lekarzem, tylko dlatego bo nadajemy na tych samych falach, kochamy sport i podroze poza tym to nie jest typ karierowicza. Z karierowiczem, czarusiem, rownie aroganckim, egocentrycznym, co blyskotliwym jak Ty bylam juz zwiazana. Moge powiedziec nie - dziekuje, mial zadatki na psychopate. Czy bieda mnie ominie? No nie wiem, jak zamieszkamy na przyklad w biednym regionie Afryki. :). Popadasz w skrajnosci. Ja rowniez mam swoje wymagania i gdybym mogla sie rozwijac, a nie cofac intelektualnie przy kims, kto skonczyl zawodowke, to nie mialabym oporow. Jak ktos wyzej napisal to czy bedziesz mogl z dana osoba porozmawiac, czy nietuzinkowo spedzac czas nie zalezy od rodzaju pracy, tylko osobowosci czlowieka. Czasem praca, jest tylko praca i ludzie oprocz tego maja swoje pasje i zycie poza nia. Czy mowisz otwarcie? Nie wiem, na pewno narzucasz swoje zdanie. Po za tym w Twoich postach jest glownie : Ja, ja, ja i ja Oczywiscie zawsze sie znajda naiwne gaski, ktore nawet tego nie dostrzega, pod fala takiej autoreklamy, jaka tutaj sobie zafundowales:) No coz taki typ, czyms EGO karmic musi. ona 25www. dziewczyno, Ty lepiej uwazaj ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×