Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dinozaur pepe

Idealna Niania - program TV

Polecane posty

Gość dinozaur pepe

Próbowałem dziś uświadomić mojej kochanej żonie, że ten program jest od początku do końca wyreżyserowany. Krótko mówiąc - nie uwierzyła. Czy naprawdę tak trudno nie zauważyć, że nianie (i rodzice) grają bardzo sztucznie i "pod kamerę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolazkola
nie oglądałam tego programu tylko zwiastun i teraz włączyłam sobie na stronie tvn tam są dostępne dwa odcinki normalnie masakra jakaś jak ludzie w takie cuda mogą uwierzyć po pierwsze jak nianie nagrywali z ukrycia to ta przecież by musiała dać zgodę na pokazywanie mordy w telewizji kto normalny jak źle zajmuje się dzieckiem na to się zgadza widzę że jest też pewien schemat pierw przychodzą nianie jedna niania to tłuk i debil od razu jest wypraszana druga zazwyczaj jest miła a potem wyrzucana z przeklinaniem z domu potem przychodzą 2 są fajne rodzice wybierają wilka w owczej skórze i ją zapraszają na okazanie wyczynów na filmie a ta ostatnia jest zawsze super fajna ja nie mogę jakie bzdury i w ogóle a biedni ludzie w to wieżą programy tego typu są czasami chore i strasznie naiwne kiedyś jak przeglądałam pewne forum ktoś zauważył że pewien pan był w programie surowi rodzice i w jakimś teleturnieju to wszystko to statyści pewnie są te programy to pic na wodę i jak tu nie wierzyć w manipulację o której mówi PIS ja się zastanawiam czy takie kwiatki przypadkiem nie puszczają w jakiś programach informacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosblem z kotką
wszytsko wyreżyserowane, ale i tak jak ogladam to jestem wstrzasnieta, jelsi nawet w 50% jakas niania sie tak zachowuje to jestem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaWZieleni
TO wytłumaczcie też mojej mamie, że TRUDNE SPRAWY nie są nadzorowane przez psychologów i te historie nie są prawdziwe. A nawet jeśli są, to żeby przestała się skupiać na problemach. Jak się kłócimy to mi podaje przykłady z trudnych spraw i mówi, że "widzisz, ten chłopak też tak robił jak ty". O mamo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuko s.a
jasne, ze sciema, po pierwsze nikt normalny w dniu probnym nie okradalby czy np. krzyczal na dzieci, w realu na poczatku kazdy sie stara, poza tym w niektorych rodzinach sa tez starsze dzieci i nawet jak taka baba sie wydrze to dzieciak moze sie poskarzyc, wiec nie wierze, ze ktokolwiek moglby byc tak glupi i sie sam podstawiac. Z reszta gdyby to bylo prawdziwe to te wszystkie, ktore wpadly nigdy nie zgodzilyby sie pokazac twarzy. To samo "rozmowa kwalifikacyjna", nikt normalny nie wypowiada sie w tak prymitywny sposob jak coniektore z tych w programie, teksty np. "ja nie lubie dzieci" itd. Nie wiem do kogo jest kierowany ten program, tak samo jak rozmowy w toku, czasem jak tego slucham to mam wrazenie, ze grupa docelowa sa uposledzeni ludzie. A tak na marginesie- w napisach koncowych niani jest wyraznie zaznaczone, ze program ma na celu ukazanie mozliwych sytuacji, wiec macie odpowiedz na ile realny jest ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuko s.a
albo detektywi czy w11 haha tyle przypadkow ile ta 4 policjantow miala,i rozwiazala, to cala komenda w warszawie nie ma i nie bedzie miala przez 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaWZieleni
No ten program jest na tyle dobry, że pomysł na zainstalowanie monitoringu jest bardzo dobry + pytanie się dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierdziu!!
Przecież wiadome,ze wyrezyserowane:O Każdy to wie:Oprzeciez na końcu programu leci formulka,ze program jest po to realizowany,żeby uczulic rodziców i innych na częsty problem z osobami zajmującymi się dziećmi,nianiami:Obo rodzice często nie są w stanie dowiedzieć się co dzieje się z ich dziećmi,gdy są pod opieka takich "miłych"pan:O ku przestrodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnej niani widziałam tylko
kawałeczek,kiedyś,i uważam,że jest to bardzo głupi program,tym bardziej że osoby w nim,,grające,,są równie sztuczne,jak ci co,,grają,,w W11.jak można taki kicz oglądać,to nie pojmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos777
Moim zdaniem ten program jest kryptoreklamą monitoringu. Normalnie każdy przeciez widzi czy dziecko na widok niani się cieszy czy po prostu płacze. Takie "reality" są szkodliwe bo tworzą paranoidalne nastawienia, i propagują prymitywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzaba
Sytuacje Sa prawdziwe i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena22211
Dzięki takim programom natrafiłam na coś idealnego dla moich dzieci a mianowicie chodzi mi o http://puls2.pl/junior-tv Który jest pozbawiony przemocy i złych wzorców dla moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×