Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elena224

Dlaczego faceci...

Polecane posty

Gość a Ty nie reagowałabyś
dziwnie, gdybyś była ignorowana ? Chyba, że u Ciebie to standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zle wyciagasz wnioski. Mam na mysli takie sytuacje,jak chlopak sie popisuje i chce twojej uwagi,a jak mu jej nie dasz,to zaczyna sie zachowywac jak swinia albo zaraz pod twoim adresem ,ze arogancka albo na pewno i tak dziwka...przeciez nie musze na kazdego przyglupa reagowac,a po ich zachowaniu mozna wywnioskowac,ze to cos przeciez z nimi nie tak.Jak mie sie facet podoba,to podoba,a jak nie ,to trudno,niech sie z tym pogodzi a nie zachowuje sie jak lajdak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamulllona
przerośnięte ego mają i w takich sytuacjach to ego ich tak strasznie boli , że różne kwiatki odpieprzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asedadwde
zauważyłam jak sie im głupio robi jak się nie śmiejesz z ich dennych żartów albo popisów odrazu są przygaszeni,myślą że są tak zajebisci że to niemożliwe że kogoś to nie śmieszy,zapatrzeni w siebie kretyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zle wyciagasz wnioski. Mam na mysli takie sytuacje,jak chlopak sie popisuje i chce twojej uwagi.. dziwne w tych gimnazjach panuja obyczaje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze szanujacy sie facet z klasa tak by sie nie zachowywal.... ale takich jest malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×