Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mogę wtrącić słówko

Robicie zakupy online w Almie?

Polecane posty

Namiętnie oglądam rodzinkę.pl ;P i z ciekawości zajrzałam do almy, bo oni chyba tylko tam robią zakupy ;) Myślałam,że to jakieś zakupy dla bogaczy ;P Ale jeżeli wierzyć w rzetelność wyceny wg kodu pocztowego to wystarczy zrobić zakupy za 150 zł i dowóz jest gratis. W tej sytuacji szczerze się napaliłam, bo niestety nie jeżdżę autem, a mój osobisty kierowca zbyt często jest poza domem i potem sama latam po tych zakupach :/ Czy to faktycznie jest dobrze wyceniane, bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że im się to opłaca ;P Ceny jak wszędzie, a w mojej okolicy żadnej almy nie ma, więc ten dowóz też za bardzo im się nie opłaca chyba ;P A co to za zakupy za 150 zł. Jeden większy proszek, trochę chemi, żarcia na weekend i wszystko w domu bez ruszania tyłka ;P Kupujecie a Almie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami, jeśli W. akurat nie może iśc ze mna na zakupy a są mi potrzebne niektóre produkty, zawsze jestem bardzo zadowolona i czasem wystarczy za 50 zł kupić żeby mieć bezpłatny dowóz - wszystko zależy od terminu i faktycznie ceny wcale nie sa przesadzone, ostatnio kupiłam mm taniej niż w Rossmanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę kupować produktów świeżych, bo takich nie kupuję w żadnym markecie, nawet jak jestem osobiście. Ale chemia, wody mineralne, które kupuję co najmniej po 5 zgrzewek, produkty sypkie... miałabym mniej targania ;P Chyba ich wypróbuję po niedzieli, bo teraz już zakupy są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka otwocka32
ja czessto od kilku lat i smiac mi sie chce z ludzi przed swietamiw sklepach ws tym tlumie ja mam swieze zawszepod dom podeiwezione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma byla droga kiedys gdy jeszcze ceny byly zroznicowane i mozna bylo gdzies kupic cos znacznie taniej. Obecnie Alma ma ceny normalne. Ja co prawda wole zakupy rbic w Piotrze i Pawle, ale w Almie robilam zakupy online. Wtedy zakupy musialy wynosic 100zl by dowoz byl gratis, nie wiem moze to jakas promocja byla. Z tego co wiem to oni dowoza jesli kod sie zgadza. Czyli dowioza na pewno jezeli po wpisaniu kodu nie wyskakuje informacja, ze ten rejon nie jest objety przez nich. I jezeli pisze, ze od 150zl gratis to na pewno tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
ja robie czesto zakupy online, ale mieszkam w Anglii tutaj z reguly jest oplata, ale niewysoka, przynajmnie w Tesco Bardzo sobie chwale, przede wszystkim duza oszczednosc czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełzi
w tej Almie nie ma alkoholu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od 100zl jest dowoz gratis i chwale sobie te zakupy zwlaszcza ze nie musze dzwigac a ceny sa normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam, u mnie też jest dowóz gratis jeżeli odbiorę zakupy między 15-16. A to mało realne. Zresztą jak pisałam. 50 zł to ja wydaję w sklepiku pod domem, takie zakupy jak mam u nich zamiar robić na bank przekroczą 150 ;) Samej wody mineralnej/gazowanej mi idzie 5 zgrzewek na tydzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgty67arash to pers -qa nie
jakie porzadne hahahha nie alkoholowe hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj z tymi zakupami:) latem, kiedy kupowalismy np 2 zgrzewki mneralnej 1,5 litrowej, 3 wody mneralne 5 litrowe, zgrzewke mleka (12 l) i jakas colę czy piwo - to naprawdę nie opłacało nam się tego dźwigać :) mają tez spory wybór nabiału i składników do potraw wloskich - czyli dla mnie lux :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wnoszą do domu? czy trzeba zejść? bo mieszkam na 4 pietrze bez windy... za miesiac robie urodziny córki i jak pomysle o zakupach, bieganiu po sklepach itd to mnie trzepie. zwłaszcza, ze w ciazy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gitarka :D dzięki :D ale sie ciesze :D zrobie zakupy na kanapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam zakupów w almie, bardzo często produkty niby dostępne na stronie, w rzeczywistości wcale dostępne nie są, to po pierwsze. po drugie wędliny nieświeże, warzywa zwiędnięte, obsługa niemiła.. A rachunek 150 zł zdumiewająco szybko się pokazuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandziaAndzia
Nie, nie robię. Raz zrobiłam i moje zamównie było całkiem inne niż zamawiałam, po 200 telefonach chyba w końcu dostałam zwrot gotówki !! W stacjonarnej almie też nie kupuję z racji słabej jakości produktów i dużej ilości produktów przeterminowanych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie podejrzane są warunki przechowywania towaru w almie. Jesli data ważności ok a np twarog podcieka wodą, mięso dziwne, nie ma zapachu, a powinnno mieć zapach świeżego mięsa, sery przejrzałe itd itd budzi sie podejrzenie,ze coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie robię zakupów w almie. W ostatniej dostawie stwierdziłam przeterminowane produkty. Niektórym termin skończył się kilka miesięcy temu!!! Mimo interwencji telefonicznej wymieniono tylko połowę przeterminowanych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×