Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chorzy psychicznie

Ludzie którzy w pewnym wieku

Polecane posty

Gość chorzy psychicznie

chcą mieć wnuki z różnych powodów są dla mnie chorzy psychicznie. Podobnie w przypadku gdy matka próbuje odsunąć syna od jakiejś panny, ojciec pilnuje nagminnie cnoty 20paroletniej córki i tego by nie miała chłopaka też są dla mnie chorzy psychicznie. Podobnie w przypadku gdy rodzice zmuszają dorosłą córke do aborcji(nie mają prawa) Ale najbardziej bawi mnie teks jak ojciec mówi do syna że ród pasuje przedłużyć albo matka do córki że już niedługo minie jej termin ważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi by chyba w pysk dostali jakbym takie coś usłyszała przykro mi jeśli Ty coś takiego usłyszałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzy psychicznie
nie usłyszałam ale znam to z opowieści znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też mam kilka nieciekawych przeżyć. Moja matka potrafilła mnie zwyzywać od panienek lekkich obyczajów za wyjście na dyskotekę z koleżanką. Posądzała mojego chłopaka o upijanie mnie (chociaż nigdy nie piłam). Ogółem to bardzo konfliktowa osoba, lubi sprawiać innym przykrość. Akurat jestem po tej gorszej stronie tego co opisałaś, jako 'ofiara' napiszę tylko, że czasem lepiej jest przemilczeć pewne sprawy, chociaż nienawiść zawsze zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×