Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moj dostal jak mial

przedszkolak... rajstopy...

Polecane posty

Gość moj dostal jak mial

chcialam was zapytac jak technicznie rozwiazujecie problem rajstop u chlopcow. Zaraz trzeba bedzie zakladac dziecku pod spodnie, a nie mam pomyslu co zrobic z tymi rajtkami w przedszkolu. Pod spodniami nie zostawie bo sie dzieciak ugotuje, przebierac go nie bede, bo dostanie szalu jak bedzie musial z nimi walczyc przed i po spacerze i jeszcze w okolicach lezakowania. Na samych rajtkach jakos tak dziwnie... Jak to u was wyglada? prosze o odpowiedz mamy chlopcow. bo z dziewczynkami to proscizna, wystarczy kiecka i z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie mam dwie córki, ale moja przyjaciółka ma synka i na drogę zakłada mu na spodnie "przedszkolne" drugie - ocieplane lub polarowe, które w przedszkolu zdejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dostal jak mial
no jest to jakies rozwiazanie, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tylko jak będziesz kupować te "wierzchnie" spodnie, to nie zapomnij kupić większych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dostal jak mial
domyslam sie pod rurki to raczej juz nic nie wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgds
ja ubieram synka w ocieplane bez rajtuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dostal jak mial
będzie gejem jak tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlett. Wprawdzie mam dwie córki, ale moja przyjaciółka ma synka i na drogę zakłada mu na spodnie "przedszkolne" drugie - ocieplane lub polarowe, które w przedszkolu zdejmuje. I to jest extra pomysl. Ja robilam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm - u nas w 3,4 i 5
latkach zostawal w rajstopach ( i to byl prikaz pan ,ze spodnie zostają na szatni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm - u nas w 3,4 i 5
jednak jak go zobaczylam na fotce z mikolajem to sie troche zalamalam jak moj syn wyglada w tych rajtkach :O) teraz jest w zrowce przedszkolnej i babki tez chca zeby chlopaki w rajtkach latali - wg mnie jest za stary- ubieram mu getry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dostal jak mial
te ocieplane na gole nogi to stosuje, ale pewnie zaraz beda mowic zeby zakladac dzieciom rajstopy. Z czapkami tez pismo wywiesili. u nas dzieci nie chodza wlasnie w samych rajstopach, a szkoda, bo jakby wszycy latali to jakos bym to przezyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( i to byl prikaz pan ,ze spodnie zostają na szatni) w szatni sie pisze, a nie na szatni. Na dachu te spodnie kladlas analfabetko. Ale tak to jest jak najpierw sie w ciaze zachodzi, a jeszcze sie gimnazjum nie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło boziu stara małpa
O k.... ty beatka wyglądasz na 40-latkę :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam moze tak
ja widze ze mamy tatusiowie zdejmuja rajty i nakladaja skarpetki a rajty do worka przy kurtce, mi by bylo dziwnie biegac po podworku w 2 szt spodni a dzieci wychodza na dwor przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroocznikova
Ja bym juz wolala biegac w dwoch parach spodni niz chodzic w miejscu publicznym w rajtuzach. Te spodnie pod spodem to moga byc przeciez cieniutkie,miekkie,nie zadne tam gubasne dzinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×