Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowanie nie

Porażająca oferta pracy

Polecane posty

Gość zdecydowanie nie

Aż nie wiem co myśleć, ktoś poszukuje kobiety do opieki nad dzieckiem, 5 zł za godzinę( dziecko roczne). Nie uważacie, że to przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie
Odpowiadać za cudzego dzieciaka za 5 na godzinę, nawet jeśli kilka godzin dziennie to jak dla mnie absurd:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerewrewr
mi się nie udało znalezc nawet za tyle, na kazdą oferte jest po 200 chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela_20
znajdz se normalną pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie
Przeglądam oferty, bo szukam czegoś na weekendy i i to jakoś mi się rzuciło w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to nie profesjonalistka , amatoesko trudniaca sie robieniem glupich min do dziecka by zasnelo to 5 zl na godzine to przesada wystarczyloby 3 zlote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż :) widocznie ten ktoś na tyle wycenia wartość opieki nad jego dzieckiem :p nie ma sie co sprzeczać, w końcu życie dziecka jakiegoś tumana niekoniecznie jest warte więcej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie
Czas to pieniądz, a opieka nad dzieckiem( zwłaszcza obcych ludzi) to odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak najbardziej ok. U nas w gospodarstwie to za 6zl za godzinie ludzie fizycznie pracuja, ze im sie pot po dupie leje, a nie z dzieckiem sie kulaja po dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oguhgo
Moja koleżanka się opiekowała dzieckiem. Tak ją wycyckali, że to nieporozumienie! Też miała 5 zł na godzinę. Wyobraźcie sobie, że zajmowała się dzieckiem kiedy owi "rodzice" byli w domu, ale nie chciało im się kolo dziecka robić. Nie chcieli jej zapłacić więcej za sobotę i niedzielę i na koniec najlepsze> posądzili ją o kradzież, która nie miała w ogóle miejsca, tylko dlatego, żeby potrącić z i tak ubogiej wypłaty i poszukać innego jelenia, który jak się połapie że jest wykorzystywany to zastąpi go się nowym. I jeszcze jedno, kobieta, która płaci grosze innej kobiecie za opiekę nad jej dzieckiem, doskonale zdając sobie sprawę jaki to trud i jak wiele to znaczy w kształtowaniu się osobowości małego człowieka, TO ZWYKŁA SUKA!!! Pracą może być nawet mycie toalety, ale "ponad pracą" jest kształtowanie osobowości dziecka i opieka nad nim - to jest bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj sobie oferty pracy
Ja ostatnio przeglądałem na gumtree oferty pracy dla warszawy - jakieś dorywcze inwentaryzacje w sklepach. Oferowali 6 zł za NOC :-D :-D :-D Jak wchodziłem na rynek pracy 5 lat temu w 2007 to pamiętam, że takim minimum minimum było 8zł... od tej pory nie dość, że ceny poszły diametrialnie do góry to pensje zamiast iść do góry, albo chociaż stać w miejscu lecą na łeb na szyję wprost proporcjonalnie w dół :-D Kto ma łeb na karku niech stąd ucieka, bo niedługo w tym kraju nawet szczury z głodu zdechną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosujcie dalej na PO
to wam sie polepszy jeszcze bardziej, tak ze bedziecie robic po 3 zl na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj sobie oferty pracy
Możesz sobie głosować nawet na PiS, SLD, PSL, Palikota i resztę okrągłostołowego kurewstwa - to nic nie zmieni. Jedyne co może odmienić los tego kraju to gilotyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uigl
Znam inny paradoks. Moja siostra opiekowała się dzieckiem bardzo majętnej rodziny. oczywiście też za symboliczne pieniądze. Tylko paradoksem był fakt, że matka tego dziecka nie pracowała zawodowo tylko "leżała i pachniała" . Jeszcze miała pretensje do siostry, że jej własne dziecko płakało kiedy ona spała i obudziło ją o 12 w południe! Bo pancia zazwyczaj do tej pory sypiała. Nawet chodziła za tym dzieckiem do przychodni kiedy było chore i gotowała mu jeszcze obiady. Mamunia oczywiście nawet nie wiedziała do jakiego pediatry chodzi jej dziecko i nawet nie przywiązywała wagi na co chorowało! Na koniec zaproponowała mojej siostrze, żeby z nimi zamieszkała, bo świetnie się zajmuje dzidziusiem! Tego moja siostra już nie wytrzymała i wygarnęła pańci wszystko i odeszła stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale takiego dna jak
teraz to za zadnych rzadow wczesniej nie bylo. Ale "mlodzi, wyksztalceni z wielkich miast" wiedza lepiej. Schlebia im ze ich partia rzadzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×