Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :((toTylkoJA

mój chłopak wczoraj

Polecane posty

Gość :((toTylkoJA

nie wylogował sie z facebooka i weszłam przez przypadek, jak zobaczyłam jego wiadomosci to sie załamałam ;( :O czemu mnie to spotyka...czy na prawde wszyscy faceci to takie świnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkattar
Wszyscy inni faceci są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((toTylkoJA
i co mam zrobic z tym?:O przytoczę słowa jego "kolezanki" w ich rozmowach: o moje kochanie,słonce,kotku,tęsknie za tobą,kiedy przyjedziesz,zabierz mnie do siebie itp. o mnie nie ma tam słowa,a podobno ona wie,ze ma dziewczyne... kurde pomózcie? mam jej cos napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest wyjscie przez palarnie
jej? a może jemu? ona z toba związana nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((toTylkoJA
wczoraj mu pokazalam te wiadomosci i powiedzial,ze to nic takiego,ze ona jest głupia,ze znaja sie kilka lat,ale tylko wirtualnie.nie wiem juz w co mam wierzyc....kazalam mu napisac do niej,zeby w takis sposob z nim nie gadala, ale i tak chce cos do niej napisac,tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.. najpierw zaczyna sie wlasnie od takich rozmow, pozniej spotkania na "piwo" bo przeciez to tylko kolezanka :P aa poznieej chyba ci nie musze mowic. a jak nie ta to bedzie inna kolezanka i tak do usranej smierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((toTylkoJA
kurwa,ja juz nie mam siły. chyba po prostu jestem az zanadto wierna i za bardzo fair,skoro takie cos mnie spotyka,kiedys nawet po rozmowie na czacie z jakims facetem, mialam potem wyrzuty sumienia.a on? zachowuje sie jakby sie nic nie stało:O w sumie to sie nie dziwie,ze laski flirtują z kim popadnie itp. bo nie warto być porządną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((toTylkoJA
i teraz nie jest mi żal facetów,co laski robią ich w bambuko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×