Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do kobiet

Ona ma 19 lat, on 27 ? Co o tym sądzicie ?

Polecane posty

Gość pytanie do kobiet
Dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa......
u nas tak jest. :) wiecie, ja mam 19 lat i pracuje, w agencji reklamowej, mam dużo na głowie, pod sobą ludzi, dla których jestem szefem. prócz tego studiuję prawo, dziennie. on pracuje. mieszkamy ze sobą, bo się kochamy, i straasznie denerwuje mnie generalizowanie, że związek 19latki z 27letnim chłopakiem jest dla kasy.... jesteśmy ze sobą od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet
do aaa... jak poznaliscie, w jakich okolicznosciach, cos wiecej mozesz napisac, jak pokonaliscie roznice wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikar
Moi rodzice poznali sie kiedy mama miala 17 lat a tata 29 . Dzis są prawie 35 lat po ślubie i lepszego małżeństwa nie znam, do dzis dą w sobie zakochani.Zawsze sie szanowali, okazywali miłość, tata jak wychodził do pracy nigdy nie zapomniał pocałować mamę na dowidzenia. Chciałabym żeby moje małżeństwo tak wyglądało za te 35 lat .Więc jak widać nawet 12 lat różnicy to nic przy PRAWDZIWYM I SZCZERYM uczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość prawdziwa
pojawia się znienacka i wszystko przetrwa, miłość tzw. to bycie z nudów ze sobą, taka nie jest prawdziwa, ona jest bo tak wypada mieć kogoś, i często nie ma żadnej różnicy wieku, ale nie ma tam miłości prawdziwej, jest związek, albo inaczej w związku, ale nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość prawdziwa
jest przemyslana, to nie zwiazek ludzi byle jakich, ale wlasnie jakich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawis
Młodsze w tym wieku,lecą tylko na kasę, i jedno im tylko w głowie,taka to zdradzi jeszcze kilka razy z innym, z kilka miesięcy może przetrwa taki związek,ale ślubu z taką dziewczyną nie widzę,każda leci na kase bo niby czego chce 19 latka od 27 latka,kasa kasa,wszystko tylko kasa. kolega ma 29 a miał dziewczyne 19 latkę, kiedy skończyła mu sie umowa i nie pracuje już,teraz szuka pracy,dziewczyna go zostawila i teraz co ciekawe, ma chłopa który ma 34 lata i ma swoją firmę transportową,a na urodziny już 20-ste kupił jej mercedes e220 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to wiek nie ma żadnego znaczenia, jeżeli tylko uważasz partnerkę za odpowiadającą Ci i na podobnym poziomie rozwoju emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×