Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fall in love 22

kosmetyki Toni & Guy wasze opinie

Polecane posty

Gość fall in love 22

Lubicie czy nie ? w Polsce sa ponoc drogie..a ja dzis w promocji kupilam 3 produkty za jedyne 12 funtow :D jak dla mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammka90
U nas mozna teraz kupić je w Rossmanie. Wybór tych kosmetyków jest bardzo duzy wiec na pewno kazdy znajdzie coś dla siebie jesli chodzi o odpowiednie kosmetyki do stylizacji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszecie o reklamie
ja mam nabłyszczacz, był tani, chyba 35 zł na all, ale szału nie robi, tlyko ładnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także zdecydowałam się zakupić kosmetyki brytyjskiej firmy i jestem na maxa zadowolona :) Odżywka do włosów suchych i zniszczonych bardzo mi pomogła, a mojemu chłopakowi szampon Toni&Guy przeciwłupieżowy :) Poza tym mają świetne serum odżywcze do włosów i szampon chroniący kolor dla włosów farbowanych :) Cóż, ja mogę z czystym sumieniem polecić :) A fakt, ze są dostępne w Rossmannie - super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy są drogie? 30 zł za szampon to nie majątek, jak dla mnie to są tak w sam raz ;) z resztą wiecie można zapłacić 10zł za szampon i płakać że włosy są zniszczone a można zapłacić więcej i mieć piękne, lśniące włosy które jeszcze niesamowicie pachną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
100krotka22,tak tylko ze sa to wszystko produkty z duzą iloscia chemi,wiec ten zapach jest sztuczny i wszelkie w nich substancje równiez,im tanszy ptodukt tym mniej chemi i lepszy wpływa na włosy,a najlepsze to juz sa zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są aż tak drogie, może nie są to najtańsze kosmetyki, ale bez przesady. Ja akurat bardzo je lubię i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli mówiąc o dużej ilości chemii? wydaje mi się, że nawet te najtańsze mają mnóstwo chemii w sobie, a i nie byłabym taka przekonana do tych naturalnych. Najbardziej naturalny szampon czy kosmetyk to taki który sama przygotujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililaj300
w kazdym rossmanie sa te kosmetyki? U mnie nie widac... chyba ze juz zdazyli wykupic przed swietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny być w każdym, w końcu to sieciówka. Szampony zazwyczaj stoja tam gdzie szampony, na górze, w takich nietypowych butelkach, a kosmetyki do modelingu stoja przy tych do stylizacji:) (wczoraj w moim rossmanie nawet była promocja:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililaj300
aha to moze dlatego nie moglam znalezc... nastepnym razem lepiej sie rozejrze, a ogolnie poluje teraz na szmpon od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio koala
ja posiadam serum nablyszczajace i pianke do stylizacji- spelaniaja swoje funkcje, a w dodatku duzy plus dla pianki, ze moge wkoncu ogarnac dzieki niej moje dlugie wlosy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogło po prostu ich zabraknąć chwilowo - ja kiedyś wybrałam się po piankę i też nie było. Ale poczekałam na dostawę i git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotkabezlotka
oj uwiebiam pianke z tej firmy. Mam zazwyczaj ochlapniete wlosy, ale po niej nabieraja objetosci i utrzymuje sie to caly dzien. 10/10! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotkabezlotka
oj uwiebiam pianke z tej firmy. Mam zazwyczaj ochlapniete wlosy, ale po niej nabieraja objetosci i utrzymuje sie to caly dzien. 10/10! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co doszłam do siebie po sylwestrze ;D i ozywiście fryzurę pomagał mi ukłądać T&G najpierw musiałam je wyprostować, potem użyłam delikatnie kleju do włosów, nastepnie stwierdżłam że zrobię sobie loka ale mi nie wyszedł, więc natapirowałam grzywkę i zaczesałam do boku, podpiełam wsówkami i utrwaliłam lakierem, potem trochę spryskałam nabłyszczaczem i efekt był niewiarygodny, tak jakbym urwała się z sesji zdjęciowej(a to już nie moje porównanie, tylko ludzi z sylwestra) Strasznie się cieszę, że zainwestowałam w ich produkty pieniądze. A dodam tylko że jak kładłam się spać to spokojnie rozczesałam włosy i nie wyglądały, tak jakby przed chwilą ktoś je tapirował !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak 3 dni wracałaś do siebie z sylwestra to niezła impreza była:) gratuluje udanej fryzury:) chociaż tez się mogę pochwalić, moja wytrzymała do wieczorynki następnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to całej masy produktów, w tym miedzy innymi podobnie jak ty rzeczy z toni (lakieru, pianki i nabłyszczacza) Już chcę następną imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka 661
mam z tego pianke, moja opinia...hmm chyba najlepsza jaka do tej pory mialam:) ej kobietki zamierzam sobie na weselicho pokrecic wlosy, a mam dlugie, jak myslicie ten lakier to wytrzyma?:) Piszecie ze mialyscie juz do czynienia z nim, wiec moze i ja go uzyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalderama
wytrzyma, spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleckowska
A jakie jest działanie szamponu oczyszczającego ? Czy po nim szybciej się zmywa farba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki szampon oczyszcza włosy z całego syfu, który człowiek ma na głowie. No i świetnie przygotowuje włosy do innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olioliwia
taki szampon przede wszystkim jest dobry dla wlosow, ktore maja tendencje do przetluszczania sie.Cos mi sie wydaje, ze tez inne ma gadzety ta firma do takich wlosow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×