Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam tyle wydatków

czy ktoś z was kupuje dzieciom tanie prezenty na swięta?

Polecane posty

Gość gość
Czasem lepiej niż kupić jeden tani i nieprzydatny prezent, jest zrzucić się w kilka osób i kupić coś co będzie przydatne i warte swoich pieniędzy. jesli dziecko jest w wieku szkolny, to może tablicę edukacyjną z eduart? wg mnie fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże czytam i jestem w szoku. 600 zł żeby wydać na prezent dla dziecka? Fajną zabawkę, książkę można kupić za 100 - 150 zł. Nawet wypasioną markową zabawkę, albo zamówioną specjalnie personalizowaną bajkę ze zdjęciami dzieci. Rzuć okiem na bajkopisarze.pl, popatrz na allegro bo tam nawet fisher price dla maluchów są tańsze, a dla starszych to na prawdę można iść do jakiejś księgarni i kupić coś fajnego. A jak już jakiś gadżet technologiczny to porónywarka cen i promocje w sieciówkach. I nie trzeba od razu tabletów kupować, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kupuj prezenty na jakie go stac... Nasze dzieciaki mają zawsze ten sam budżet świąteczny po 400zl tak +- w zależności na co chorują ;) w tym roku synek marzy o samochodzie z psiego patrolu (315zl) plus figurki, córcia jeszcze mała 2 latka ale uwielbia lale wiec dostanie baby Born z akcsoriami. Na swoje dzieci nie żałuję pieniędzy, tak samo jak na inne na wigili u męża jest ustalany budżet po 70 zł na dziecko a jest ich łącznie 10 (robią zrzute i 1 osoba kupuje prezenty) u mnie w domu rodzinnym znowu każdy kupuje prezent dla każdego i nie ma ram pienieznych. Ogólnie na wszystkie prezenty idzie około 1.5 tysia i nie szkoda mi kasy... Męża rodzina jest bardzo duża na wigili jest około 30 osób dlatego jest losowanie w śród dorosłych i jeden prezent dla dzieci. 2 lata temu było losowanie dla dorosłych ale dzieciom każdy kupował od siebie i powiem szczerze że wtedy na 1 dziecię było po 100zl u nas, a nasze dzieci po 250 zmniejszyliśmy budżet bo i tak poszło około 2 tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaRaczewska1990
U nas na Gwiazdkę kupuje się najdroższe prezenty porównując do innych uroczystości (urodzin, imienin itp.). Ale 600 zł na 1 dziecko bym nie wydała i tak, to za dużo ;) Może zmienię zdanie, jak córka będzie nastolatką i zażyczy sobie komputer czy telefon ;) Póki co na szczęście ma 4,5 roku i w tym roku kupiłam jej matę do gry w klasy Chicco. to taka elektorniczna mata, która pozwala na skakanie w klasy w domu, wydaje dźwięki jeśli dobrze lub źle skoczysz i ma 2 tryby gry - zwykłe klasy, które my znamy z podstawówki albo skakanie na konkretny kolor. Wyświetla się kolor i na to pole trzeba wskoczyć :) Mata kosztowała 120 zł, kupiłam przez internet :) Córka marzy jeszcze o Kenie oraz zestawie Playmobil z konikiem i to rozdzieliłam w rodzinie. Więc dostanie wszystko, co chce, ale nie wszystko od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziwi,że ludzie kupują duże prezenty na Mikołajki - jestem przyzwyczajona, że Mikołaj przynosi trochę słodyczy, prezent jest na Gwiazdkę. Ale może w innych częściach Polski są inne zwyczaje. Aha, i u nas w Wigilię przychodzi Gwiazdor, nie Mikołaj :) (jestem z Kociewia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no mnie niestety nie stać na prezenty za 600 zł. Staram się w tym budżecie zmieścić wszystkich najbliższych, a i tak zaczynam kupować prezenty jeszcze w październiku ;-) W tym roku zamówiłam drukowany katalog wpokoiku.pl z kodami rabatowymi i udało mi się fajnie zaoszczędzić. Także prezenty już zapakowane i wcale nie były drogie. Zakupy za średnią krajową zostawiam bogatszym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia588
Na święta zawsze kupujemy najmłodszym zabawki w miarę tanie, ale sprawdzone wcześniej i takie, które pomogą im się rozwijać. Na święta 2018 już mamy przygotowane wszystko :) Po długich negocjacjach dzieciaki dostaną na święta Magneto Spinnery :) Tylko nie sugerujcie się nazwą, że SPINNER :P To jest coś fajniejszego niż zwykłe spinnery. Zresztą... wystarczy zerknąć na aukcję i wszystko będziecie mieli jak na dłoni, nawet jest filmik pokazowy :) https://allegro.pl/zabawka-sensoryczna-kulka-magneto-spinner-nowosc-i7549012256.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zwolenniczką kupowania drogich zabawek dzieciom, bo one się szybko nudzą. Ostatnio wpadliśmy kupiliśmy na gwiazdkę dzieciom lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Wiem, brzmi jak szaleństwo, ale wszystko jest bezpieczne i pod okiem instruktora ;) A emocje są niezapomniane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam kolrowanki świąteczne Wydawnictwa MD Monika Duda. Tutaj https://www.wydawnictwomd.pl/ znajdziecie mnóstwo wspaniałych propozycji dla swoich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Hej. Czytam i czytam. Jestem tego zdania że dzieci w ciągu całego roku ciągną kasę na zabawki, gazetki, lalki itp. Moja kupuje przeróżne maskotki, misie. Na pewno będzie prezent w szkole i od kogoś jeszcze z rodziny.... im więcej.... To dzieci bardziej glupieja i nie doceniają. My mamy jedną córkę 8 letnia. Napisała list i chce dużego konia jednorozca, koloru białego. Taki naprawdę duży w ToyaRus (czy coś takiego) kosztuje 159zl byla promocja i kupilam za 112zl. Do tego słodycze kupię i koniecznie rózge :) 19 grudnia ma urodziny ale prezentu już nie będzie, bo i tak wydam kasę na przyjęcie urodzinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak prezenty dla dzieci na święta to ja proponuje kolorowanki lub bajki. Polecam Wam Wydawnictwo MD Monika Duda. W swojej ofercie mają piękne bajki z naklejkami, kolorowanki, wycinanki. Bardzo duży wybór i fajne ceny. https://wydawnictwomd.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SantaKlaus

Swoim dzieciom prezentów na Gwiazdkę nie kupuję. Wystarczy, że dostaną u jednych dziadków, drugich dziadków i dwóch ciotek. Potem same nie wiedzą czym się bawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy tnie prezenty? Nawet drogi prezent moze być kiepski. Ja na mikołajki kupiłam dziecku bilet na bajkę muzyczną, po to żeby z samego prezentu też coś pożytecznego wyciągnęło :) bajka to Bajgranie, jak ktoś jest ciekawy, to niech sobie wygoogluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elementarna89

Moim zdaniem to nie cena czyni prezent fajnym. Można sprawić ogromną radość puzzlami za 30 zł i kupić niewypał 500 zł. Ważne, żeby prezent był zgodny z zainteresowaniami dziecka. Moje chłopaki są wielkimi fanami lego, więc obojętnie czy to będzie duży zestaw czy mały to się ucieszą. W tym roku zresztą udało mi się kupić fajne zestawy w niższych cenach w promocji na toysRus https://toysrus.pl/tematy/swiateczne-promocje,kategorie?utm_source=netsprint&utm_medium=womm&utm_content=F3&utm_campaign=TRU_xmas_181119_MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość dzisiaj

U mojego syna 16 gr urodziny i zaraz  choinka na ogól dostawał dwa prezenty . Więc postanowiłam że na ur dostanie droższy prezent a z tego co miałam mu kupić pod choinkę rezygnuje i kupię coś innego dużo tańszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nulla OBrien

u mnie ustalone kazdy dostanie £20 a starszy z racji tego ze ma urodziny £30 i sami sobie kupia to co chca, a chca jakies karty do ps4 z ktorych beda jakies skiny do gry kupowac, nie znam sie na tym ale to chca wiec bez sensu uszczesliwiac na sile czyms czego nie chca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Ja nie mam określonej kwoty  ile wydam .  Pytam dzieci co by chciały...  jedno telefon nowy drugi słuchawki z mikrofonem ... teraz pomysl jakie to koszty . Do telefonu dołącz szkoło i etui.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1

jeśli brakuje pomysłu na prezent, sprawdźcie bardzo ciekawą ofertę https://www.listymikolaja.pl do Waszego dziecka przyjdzie list od mikołaja! myślę, że uśmiech i zadowolenie gwarantowane i cena tez bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwasx

Ja zdecydowanie bardziej wolę dołożyć trochę pieniędzy i kupić dzieciom coś, co naprawdę im się spodoba - w tym roku kupuję im lot w tunelu aerodynamicznym Speedfly pod Wrocławiem. Wiem, że im sie to dużo bardziej spodoba niż kolejna zabawka którą po tygodniu rzuca w kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romak

Tanie często są drogie bo po chwili się rozpadają.

Z drugiej strony jak ktoś nie ma pieniędzy to rpzecież liczy się gest a nie sam prezent!

------------------------------------------------------------------------------------------
--> Zgarnij darmowe kosmetyki na święta - sprawdź na http://figura-lux.pl/loreal-kosmetyki.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka231

Ja zamawiam listy lub wideo, naprzemiennie co rok ze strony listymikolaja.pl dzieci są przeszczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i kolejne Święta się zbliżają i problem prezentowy nadal aktualny. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

chyba w tym roku kupie córeczce zegarek, widziałam takie ładne Jordan Kerr. Może w końcu przestanie się spóźniać do szkoly... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja często kupuje z drugiej ręki. W sensie nie używane w pudełkach zapakowane ale z ogłoszeń gdzie komuś się powtarzało/ nie spodobało, czy coś w tym stylu. 
wychaczam często drogie rzeczy za 1/2 ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Kupuję takie prezenty na jakie mnie stać, dla dzieciaków wybrałam już gry od alexandra. Te planszówki nie są drogie, a w dodatku rozwijają kreatywność dzieciaków i wiele ich uczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba nigdy nie kupiłam prezentu za więcej niż 100 zł. Np w zeszłym roku syn na urodziny dostał plecaczek, na gwiazdkę malowankę, nowe kapcie z bohaterem z ulubionej bajki i klocki (coś jak lego), z których można było ułożyć wóz strażacki (7 zł w Pepco). Ze wszystkiego bardzo się cieszył. Większych prezentów nie kupuję, bo i tak dostaje coś w przedszkolu, coś od dziadków i chrzestnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka

Napiszę anonimowo żeby nie było, że się chwalę. Zarabiamy 8000 netto i dajemy sobie prezenty za 40, 50 zł, a jeśli droższe, to zwykle składkowe z całą rodziną, przyjaciółmi. Rzadko zdarza się droższy prezent za 100-200zł. Tak, bo 100zł to dla nas już drogi prezent, a za 600 i więcej nigdy nic nikomu nie dajemy, z wyjątkiem ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moj syn w zeszłym roku miał 5 lat, dostał klocki lego 2 zestawy w sumie 600zł, Auto sterowane, na baterie 300zł, a najbardziej cieszył się z karabinu z pepco za 20zł, nadal się nim bawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupuje prezenty dla córki 2 razy w roku.Na święta są zawsze droższe i to o czym córka marzy. Tylko że moje dziecko bardzo szanuje zabawki i bawi się nimi na okrągło. Na prezenty odkładam juz od czerwca wtedy w grudniu nie ma wydatków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×