Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość werka888

bez gry wstępnej

Polecane posty

bo boli?:classic_cool: Tutaj gra wstępna wskazana i prosze nie próbowac tego w domu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florek Moszczyński
Perwersja to samozapłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
no to już wiemy skad wziął twój nick :) Poszukaj sobie opracowań Lwa Starowicza czy Izdebskiego w tej kwestii, skoro potzrebne ci "dowody" i nie wierzysz w to co piszę. To, że jesteś wyjątkiem nie uprawnia cię do tego, aby twierdzić że piszę brednie. Po prostu opieram się na badaniach w tej dziedzinie a ty dajesz swój przykład. Rozumiem, że istnieją kobiety nimfomanki które są gotowe w każdej chwili. Ale wiekszość kobiet taka nie jest. Również autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie poczytaj sobie chociażby ostatnie opracowanie profesora Izdebskiego. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
ponadto nie mówimy o przypadku kiedy ty od rana masz chcicę i się nakręcasz na powrót faceta żeby sobie ulżyć, tylko o przypadku kiedy facet nalega a ty nie masz ochoty. I żeby jej nabrać nie nakręcisz się w 3 sekundy sama z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
ponadto nie mówimy o przypadku kiedy od rana masz chcicę i nakrecasz się na seks, tylko o tym, że facet nalega a ty nie masz ochoty i nie wystarczą ci 3 sekundy, żeby na samą myśl się nakrecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko o przypadku kiedy facet nalega a ty nie masz ochoty. I żeby jej nabrać nie nakręcisz się w 3 sekundy sama z siebie" No to napisz, że żadna zimna ryba nie podnieci się bez gry wstępnej. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
hahaha Powiem Izdebskiemu że jest od feministycznej prasy :D:D:D A jego badania są do bani :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremooweczkaa
Straszne co piszesz, dlaczego się na to zgadzasz? :o Jak można mieć w dupie potrzeby żony? Skoro masz z tego prawie żadną przyjemność to nie zgadzaj się na zbliżenia. Zapytaj go dlaczego odbiera Ci prawo do przyjemności takiej jak on ma i dlaczego ma to gdzieś. Powiem Ci, że ja z moim też miałam problem, bo on przyzwyczajony, że ja z miejsca gotowa jak zmieniłam hormonalną metodę anty nie mogłam się podniecić i sucha, to jak zabierał się do rzeczy to mu przerywałam i mówiłam wprost, że jeszcze mam sucho. I też nie zgadzam się, że bez gry wstępnej nie da rady. Bo to przecież zależy od kobiety, zresztą od faceta też, mój mnie kręci piekielnie. Co z wami jest, że nie potraficie zrozumieć, że każdy jest inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka888
to nie jest tak ze od razu mi wkłada jak tu ktoś napisał. jasne buzi buzi, pocałuje w szyje w piersi i dawajjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zle i tak niedobrze ..... askad facet ma wiedziec ze macie takie czy inne potrzeby ? o potrzebach (ktore sa zapewne bardzo indywidualne) trzeba rozmawiac ..... kuzwa gdzie spojzysz same blondynki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami lubię szybkie numerki. Wtedy nie ma czasu na pieszczoty, a jakoś nam to wychodzi!! Niektóre kobiety maja mokro na samo słowo 'sex' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz że co mówie ???????// ale on głuchy jest na moje prośby , ile można powtarzac - zerżnij mnie wreszcie , a on kochanie nie tak szybko :( - litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami lubię szybkie numerki. Wtedy nie ma czasu na pieszczoty, a jakoś nam to wychodzi!! Niektóre kobiety maja mokro na samo słowo 'sex' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingrid1234
bzdura totalna..... mam swojego partnera,kocham go bardzo nie powiem ze mnie nie pociaga bo bym sklamala.mam czasem dzien ze mam ochote i zadna gra wstepna nie jest potrzebna ale takich dni jest mniej ogolnie to sex polega na wzajemnej przyjemnosci i taka jest prawda i taki tego cel.jesli mowie ze nie mam ochoty to facet jest od tego by sprawic ze ta ochote i chec do sexu bedzie.Jesli moj facet nagle nabiera ochoty i wchodzi sobie... czasem sprawia to dyskomfort,, porusza sie kilka razy gdzie ja na bieram ochoty ..konczy odwraca sie na drugi bok i po sprawie.. on sobie ulzył a ja mam ochote leze i mysle do cholery a gdzie ja w tym wszytskim?? potem sie dziwia ze sa zdrady a skad? wlasnie !jestem kobieta mam uczucia mam swoje potrzeby nie jestem lala dmuchana albo do dmuchania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2012 o 09:37, Gość werka888 napisał:

Mój mąż od razu przechodzi do rzecz bez i gry wstępnej...ja nie umiem sie tak podniecić i dość często obywa się bez orgazmu i pieszczot . Jak mu to wytłumaczyć? On zaraz sie obraża i mówi abym poszukała lepszego.

To po co go dopuszczasz do siebie ?! Powiedz mu ze przyjemnosc  ma byc dla dwojga !  a nie dla wylacznie  meskiego czlona ! 🙂

ZA bardzo mu ustepujesz a tym dajesz szanse aby cie szantazowal emocjonalnie .Nigdy nie bedzie dobrze miedzy wami jesli mu bedziesz tak w tych sprawach ustepowala.

Powiedz ze ma ci srobic lizaczka! w formie rozkazu!  i nie wpuszczaj go do siebie dotad az bedziesz dobrez nawilzona ! a jak sie obrazi to nie przejmuj sie tymi fochami .On sie pierwszy zlamie bo to ty jestes dla niego wartoscia ! Zdaj sobie z tego sparwe! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×