Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yoohoo

SZUKAM FOTOGRAFA,KAMERZYSTY ZACHODNIOPOMORSKIE

Polecane posty

Gość yoohoo

jak w temacie.Czy znacie jakiegoś godnego polecenia z którego sami byliście zadowoleni??? poproszę o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
jast tam ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
jest tam ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekSam
Zachodniopomorskie jest duże, podaj okolice jakiegoś większego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
No racja. może być szczecin,piła ,wałcz ,stargard szcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka - Leszno
czesc, znam świetnego fotografa, - Łukasz Jaśkowiak co prawda z Bydgoszczy. ale zdjęcia ma piękne:):) ja mam fotografa OLKA BORTELA. ( Z leszna) WWW.OLEKBORTEL.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
hmm leszno i bydgoszcz troszke daleko ale zdjęcia mają super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam RecTime Pictures, znajdź stronkę i zobacz. Są z okolic Warszawy, ale nagrywaja wesela w całej Polsce. Jestem zadowolona z filmu i zachwycona pomysłami panów z tejże firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
dzięki e88e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to już sama przerobiłam
Pierwsza najważniejsza i jedyna główna zasada stosowana podczas szukania fotografa w internecie. NIGDY POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO KORZYSTAĆ Z POLECEŃ NA CZACIE LUB PORTALACH TAKICH JAK TEN TUTAJ!!! Jeśli skorzystasz i coś będzie nie tak z wykonana usługą miej jedynie pretensje do własnej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdelaGda
Ten wpis pod którym się dopisałam jest wyjątkowo mądrym wpisem. Ale głupich wszędzie i tak nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
AdelaGda Ja to już sama przerobiłam Bez obrażania tutaj! Nikt nie prosił o komentarz ludzi "mało inteligentnych", pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
polecę ci fotografa którego sama miałam na swoim ślubie minelo 3 lata i do tej pory ludzie wspominają moje zdjęcia:) nie wiem ile chcesz wydać ale on do najtańszych nie należy.. http://przemekbialek.pl/wordpress/ Przemek mieszka(ł) w Świnoujściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chińska Biedronka
nie ma to jak super duet - on videło ona fuoto, gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_89
my mieliśmy fotochromińskich ze Szczecinka, fajna para, jak powyżej ona zdjęcia on video, bardzo sobie chwalimy, i pracę i podejście i ceny. Ich stronkę możesz znaleźć w necie, są tam też nasze zdjęcia, ale nie powiem które :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie mogę polecić pana Marcina Wielocha. na swoich zdjęciach uchwycił niesamowicie wiele emocji. Efekt jest powalający! Nie są to tylko sztuczne zdjęcia za milion złotych, ale prawdziwi "my" i nasza miłosć. Poelcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znajdziecie lepszego fotografa od Marcina Wielocha! urodzony artysta, a jego zdjęcia są niabanalne i profesjonalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz00233

Jesteśmy właśnie na świeżo po przejrzeniu różnych ofert i spodobał się nam fotograf Rafał Ogłaza, ponieważ bardzo profesjonalnie podchodzi do wszystkich zdjęć i wie, w jaki sposób "łapać" najlepsze ujęcia z tak ważnego dnia, jak ślub. Szukaliśmy właśnie takiej osoby i chyba się w końcu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×