Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siostra mojego bliźniaka

Dlaczego seks z bratem a siostra to coś złego

Polecane posty

Gość siostra mojego bliźniaka

Jeżeli oboje tego chcą to gdzie problem mieszkamy w wolnym kraju dlaczego nie możemy żyć tak jak chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfdvcaw
chyba chodzi o jakas niezgodnosc genetyczna. jesli zajdzie w ciaze to b. duze prawdopodobienstwo ze urodzi sie downiak. kiedys zeniono sie z matkami, siostrami - starozytny Rzym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabcabc1234
dzieci z takich zwiazków maja wady genetyczne dlatego sa zakazane przez religie ,lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
nie tyle down co dziecko chore na hemofilie.Tak wieki temu jak przedstawiciele bogatych rodów żenili się między sobą żeby zachować czystą krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra mojego bliźniaka
A jak nie dojdzie do ciąży to co w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfdvcaw
nic ... mozesz robic laske dla brata bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3468
Ponieważ to obrzydliwe i na całe szczęście przestępstwo, a jak jeszcze urodzą się z tego dzieci, najprawdopodobniej z wadami rozwojowymi, to będzie to tylko i wyłącznie wasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja ja a a a ja
Manroe nie wiem jaki związek z tematem ale wątpię, tvp to w miare szanująca się stacja wątpię by zaczęła produkować taki chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nk2ndk2ld32kld23d
Bo dziecko może urodzić sie z wada gentyczną dlatego przyjeło się ,że seks między członkami rodziny jest czymś złym ,a co za tym idzie związki partnerskie i małzenstwa tez . nie zawsze tak było bo często w rodzinach królewskich czy szlacheckich były zawierane małżenstwa pomiedzy osobami blisko spokrewnionymi aby zachować czystośc krwi w rodzie. Dlatego wielu z nich było potem chore genetycznie np miało hemofilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki nie robisz dzieci, to nie jest to nic złego. Prawo zakazuje małżeństw osób blisko spokrewnionych, państwo nie ma prawa ładować się z butami do łóżka obywatela. Powody religijne to tylko zwyczaje, kto nie chce - ten nie musi przestrzegać Kodeksu Prawa Kanonicznego. Radzę wrócić do liceum na lekcje biologii, na genetykę. Jest jedynie o kilkanaście procent większe prawdopodobieństwo urodzenia się dziecka z wadliwym genem. Para brat i siostra musiałaby mieć dwójkę dzieci, które też musiałyby mieć dzieci, żeby zauważyć znaczący wzrost odsetku osobników z wadami. To nie jest tak, że każde dziecko z takiego związku jest obciążone. Poza tym, co do cholery widzicie w seksie? Jeżeli oboje tego chcą, to co was to obchodzi. I nie ważcie się moralizować, bo nie macie ku temu żadnych naukowych podstaw. Ci, którzy są bez winy, niech pierwsi rzucą kamieniem. Inny przykład - kto pożądliwie patrzy na niewiastę, dokonał już w swym sercu cudzołóstwa. Nie kojarzycie? To do Biblii odsyłam. Pozdrawiam was "ciule" Wykształcony ateista - lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotekkaa
Taaaa dupa wołowa z gimgowna a nie lekarz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfcvb
seks z bratem czy siostra jest najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sex z siostrą jest bardzo przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkk

Seks z tatą 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie Widzę żadnego problemu zakładam chodzi o sex / często czytam jak zajdziesz w ciąże - idąc do łóżka z kimś z rodziny powinnismy zadbać o antykoncepcję to wszystko mam piękne przeżycia właśnie i wiem ze są rodziny które potrafią być szczęśliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mina

Ja my nie mamy z tym problemu problem jest kiedy siostra zachodzi w ciąże lub jeżeli tatuś spłodzi córce dziecko sex dla rozładowania napięcia jest super z osoba bliska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×