Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość polna gruszka
no tak dopóki jest nadzieja i chociaż cień szansy to trzeba walczyć :-) wiem o tym. Tylko kiedy ciążę sie straci to strach narasta i gdy zajdę w ciążę wiem ze do porodu będę się bała czy wszystko ok. mam cały czas nadzieję , że niedługo zajdę w ciążę i że tym razem poprowadzi mnie bardzo polecany w moim mieście lekarz i uda nam się :-) Mój mąż bardzo mnie wspiera i podchodzi do tego bardzo optymistycznie i dzięki temu gdy ja mam gorszy dzień jego podejście mi się udziela. :-) ja mam długie cykle 36 dni. Teraz przewidywany termin @ jest na 6 grudnia dopiero.mam nadzieję, że się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ SIE nie opuszcaj zadnego cyklu mimo niepowodzeni bo to zmarnowanie kolejnej szansy a jesli ktos na cos choruke to dla niego tez strata czasu. i nie makrecaj sie zbytnio a meza nie trraktuj ajk robota od dzieci tylko niech czas plynie wam przyjemnie bo cxzasem problem lezy w psychice człowieka wiec do dziela :) trzyama kciuki ja zaczelam starania od wczoraj nie bede robic juz testów owu bo nic nie wychodzi poprostu w ciemno tak chyba najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna grusza grudzien to swietny miesiac taki nastrojowy swiateczny wiec moze z malutka pomoca opatrzności bożej Wam sie uda czego żtycze ci z całego serduszka mi w pierwszej ciazy udala sie wlasnie w grudniu wiec powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszą ciążę poroniłam w 5 tygodniu i jak zaszlam w ciążę z corka to wlasnie tak sie balam cala ciaze czy wszystko bedzie ok. najgorsze byly pierwsze 3 miesiace bo wtedy najczesciej dochodzi co poronienia. glowa do gory ma pewno nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna gruszka
dzięki dziewczyny za wsparcie :-) mam nadzieje , że już niedługo wszystkie będziemy mówić o niedogodnościach w czasie ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się...
Musiałam po prostu odpocząć od wyliczania dni płodnych, odstresować się. I w sumie fajny był ten cykl, chciałabym żeby nawet w trakcie starań taki był bezstresowy , zwłaszcza ostatni tydzień przed okresem, jest dla mnie najgorszy bo zaczynam czekać...nie wiadomo na co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa ja przy pco testy owu mam zawsze pozytywne bo lh za wysokie a testy owu wyznaczają plik lh więc też sobie darowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna gruszka
ja też nie używam testów owu, staram się aby seks był jak najbardziej spontaniczny. chociaż trudno jest się pozbyć myśli " teraz są dni płodne może się uda", ale Męża o tym nie informuje. Uważam, że podejście psychiczne jest bardzo ważne.Chyba, że ktoś ma problemy z owu, to wtedy trzeba to monitorować oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z pierwsza ciaza tez byly problemy pierwszy cylk oczywiscie z CLO bezowocny bo lekarz powiedzial ze zero pecherzyków, drugi przy podwójnej dawce CLO pecherzykli ladne dostala zastrzyk ovitrelle i stala sie zaszłam ale niestety lekarz musiala zmienic bo ten co mi pomogl traktowala kobiety jak maciory brzydko mowiac i jak juz w ciaze szalaas to mial cie w dupie nie przychodzial ma wizyty itp. teraz jestem pod opieka innego tego ktory prowadzial moja ciaze super lekarz ale woli mniej inwazyjne metody leczenia zaczyan od malych dawek lekow itp. a tamten to ruszała z kopa :) wiec nie wiej co lepsze :) chciala bym zeby tamten mi pomogl zajsc ale zeby z kolei ten prowadzial moja ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednie cykle staralam sie bez leków zadnych i nic . a teraz mam leki od tego cyklu wiec nastawienie odrazu inne wiem ze nie powinnam sie nastawiac ale moze sie uda tak bardzo bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna grusza no u mnie nie wygląda to spontanicznie, licze każdy dzień, i tak jak wcześniej było napisane tydzień przed @ mam mdłości, źle się czuję, piersi pieką i ogólnie wszystkie objawy też mam ale przez hormony więc gdzieś w środku mam nadzieję, że to już... niestety potem przychodzi @. Mówią, że najlepszym objawem jest brak objawów bo się człowiek nie potrzebnie nie nakręca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, moze i ja sie dopisze ? zaczelam wlasnie 8m staran o 2 dziecko. Z pierwsza ciąza (poronienie ) i druga nie mialam najmniejszych klopotow.Teraz wszytsko pod górke. Przebadalam sie, homrony na w normie, gin mowi, ze moje jajniki sie rozleniwily i nie pracuja tak jak trzeba.Ogolnie nie mam objawów na owulacje, nie mam objawow na @ ( wczesniej zawsze czulam), za to mam skłonność do torbieli i zaczyna mi sie podobno PCO. Na razie dostalam Castagnus , biore 2 miesiac - w pierwszym wydluzyl mi bardzo cykl, w tym miesiacy jestem cala obsypana ropiejacymy pryszczami:O Dokupilam sobie na wlasna reke zioła O.Sroki, pije dopiero od 2 dni. wczesniej bardzo przezywalam, ze nam sie nie udaje. Teraz podchodze do tego na wiekszym luzie, chociaz przykro mi jest, ze mamy takie kłopoty i że różnica wiekowa miedzy dzięcmi ? bedzie spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna gruszka
ja staram się nie liczyć :-) mam nadzieję , że moje podejscie przyczyni sie do szybszego zajscia. Jeśli chodzi o objawy i czekanie tydzień przed okresem to dokładnie czuję to samo :-) wszystko co można było podciągałam pod objawy ciąży. Nawet to, że jak poprzednio byłam w ciąży to czułam się inaczej do mnie nie docierało. Każda ciąża jest inna i powtarzałam to sobie. Robiłam nawet test ciążowy przed dniem @ bo już nie mogłam wytrzymać. Nie potrzebnie bo okres przyszedł w terminie. Ale te ostatnie dni do terminu @ są wykańczające, ciągnął się nie samowicie. Ciężko się powstrzymać kiedy się tak bardzo chce. Także doskonale cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!
Zanim zdecydujecie się na dziecko przeprowadzcie badania,które wykażą czy nie przekażecie waszemu dziecku jakiejkolwiek choroby(Np.Choroby Huntingtona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny jak dziś nastroje??? mnie dlaej boli ten jajnik prawy i mam nadzieje ze wlasnie w tym miesiacu owu bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się...
Hejka, u mnie nic nowego, czekam na @;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki,ja tez mam nadzieje na owu bo od dzisiaj zaczynam staranka w sumie dopiero 9 dc no ale moze zolnierzyki zaczekaja :-)Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna gruszka
czesc dziewczyny. jak nastroje? ja ostatnio troche ponarzekałam, ale dodałyscie mi otuchy.Mam dobry humor i mysle ze jeszcze wszystko przede mna :-) Póki co zapisaŁAM sie na wizyte do gina zeby sie upewnic ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mnie dalej boli ten prawy jajnik sluz pojawił sie płodny :) a to juz dobrze wiec dzisiaj wieczorem przytulanko :) dziewczyny do tej pory czekalam na @ pozniej dni plodne bałam sie jah cholera a jak sie okazalo wszystkie poprzednie cykle były bez owu :( a teraz w tym bralam CLO wiec mam nadzieje ze po tych tabletkach moje jajniki szaleja i bedzie owu :) strasznie sie boje ze znów sie nie uda ale nie daje za wygrana . aco u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby czuje dni płodne bol w podbrzuszu, płodny sluz ochota na seks :) tkliwośc piersi a mimo to testy owu wychodza negatywne wiec poprostu sobie je daruje i tyle :) zdam sie na matke nature ona jest najlepszym lekarstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVENT nie martw sie przy PCO kobiety tez zachodza w ciaze jestem tego przykladem i to juz w pierwszym cyklu leczenia :) wiec nie ma sie co poddawac tylko przy pco wazne zeby sprawdzic czy wogule masz owu, bo ja np nie mialam pecherzyki nie rosly wiec dostalam Clostilbergyt i sie udalo oczywiscie tez inne badania robilam miedzy czasie lh, tlh no i mialam monitoring cyklu to naprawde super badania wiesz kiedy masz owu co do dnia tylko ze to takie czasochlonne ale co sie nie robi dla malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w tym cyklu raczej jestem stracona, mąż mi się rozchorował :-( przytulanie w 9 dc a dzisiaj 11 dc i raczej nie ma szans zeby wrocił do zdrowia przez następne 3 dni :-( Do kitu z tym wszystkim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINKA nie dołuj sie moze jeszcze nabierzecie razem ochoty zadbaj o meża zeby sie wykurował :) a bedzie dobrz to ze jest chory nie znaczy ze jesli dojdzie do prztytulanka to nie ma szans na ciąże :0 głowa do góry:) u mnie ból jajnika ustepuje przytulanka było w 8,10,12,13 dc dzisiaj dam mu odetchnąć i nabrać sił na weeken :) buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa już w tym cyklu nie ma szans, dziś mam mocne bóle owulacyjne więc nie trafimy niestety, on jest na antybiotyku a jeszcze przez gorączkę żołnierzyki osłabione będą, żeby mnie nie zaraził to nawet nie będę próbowała :-) chyba że jakimś cudem, żołnierzyki z 9 dc przetrwają :-) ale szanse nikłe, dobrze że chociaż Wy czasu nie traciliście :-) to teraz czekanie ;-) Trzymam &&&&& :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tracilismy :) starania naleza do przyjemnych :) czekanie jest najgorsze :( ale moze bedzie niespodzianka na mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pokoi mnie tylko ten ból w prawym jajniku juz od jakis 4 dni :( moze to po CLO . :( boje sie tylko zeby mi sie torbiele nie porobiły bo ten lek ma takie skutki uboczne :( ale jak brałam go przy pierwszej ciazy to nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie dzisiaj jest szczesliwy dzien :) zrobilam test i wyszly 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prezent dla mojego meza bo za kilka dni ma urodziny :) Najlepsze jest to ze lgin mi powiedzial ze nie mam szans na ciaze w tym miesiacu a tu prosze jaki prezent. zebym nie byla przeziebiona to nawet bym nie zrobila testu ale nie wiedzialam czy moge brac jakies lekarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze my tez taki prezent bedziemy miec na mikołaja bardzo bym chciała . jeszcze raz ci gatuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×