Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość ja też sie..
Cześć dziewczyny, u mnie 7 dc, także lada moment zaczynamy się starać, od jutra bądź pojutrze... U nas jest tak, że często ja odpadam, ze zmęczenia po prostu, ide wcześniej spać i tyle ...:( Po pracy dom, dziecko, lekcje, zajęcia dodatkowe i o 21 oczy mi sie zamykają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
szczesliwa1711- ja myślę, że to bardzo wczesna ciąża, więc nie ma co sie dziwić, że nic za bardzo jeszcze nie widać. Mówią żeby się aż tak szybko nie spieszyć z pierwszą wizytą. Będzie wszystko dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa to tak jak Ci pisałam, że coś tam pewnie lekarz zobaczy ale jest za wcześnie. To jest ciąża skoro test wyszedł pozytywnie a lekarz zobaczył pęcherzyk ale wczesna. Nic się nie martw, wszystko będzie dobrze. Jak masz kase to idź jutro na bete, będziesz wiedziała który to mniej więcej tydzień. a lekarz potwierdzi ciążę koło 7 tygodnia albo nawet troszkę wcześniej :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Ja tez sie... Dziekuje:) wszystko okaże sie za dwa tygodnie...:) A ja Ci powiem jak to bylo u mnie ze staraniami... Mam partnera tylko na weekendy:( dlatego tez bylo nam ciezko wycelować w dni plodne,ale najwyraźniej cuda sie zdarzają i mysle,ze Maleństwo jest w brzuszku... Dla chcącego nic trudnego kochana :) 3mam kciuki i wierze,ze od jutra będziesz miała sile na przytulanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Malinka...:) Jutro wiec idę na betę bo i tak musze zrobic badanie, wiec sie upewnie:):) Jeszcze dla pewnosci robiłam test dzis i wynik pozytywny:):) Tak sie ciesze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się cieszę razem z Tobą, testy potwierdzają jak widzisz więc teraz tylko czekać na bicie serduszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa n pewno est wszystko ok. ja w 5 tygodniu bylam u lekrz n usg i nic nie bylo widac. tydzien pozniej byl widoczny pecherzyk. wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla-goryczy
Cześć dziewczyny! Jeśli pozwolicie to i ja się przyłączę do starań. Staramy się juz w sumie od stycznia, ale po drodze nie było lekko. Przeszłam w sierpniu usunięcie jajnika z powodu wodniaka (10cmx7cm). Teraz moje starania prowadzi lekarz. Biorę clostil - pierwszy cykl. Przed operacją zawsze mialam nieregularne cykle. Po niej mialam juz 2 @. I cykl mial wtedy 20 dni. I tu moje pytanie do Was. W tym cyklu staralismy sie oczywiście. Byłam na kontrolnym usg we wtorek, owulacja była. Ale @ sie nie pojawiła na czas - o ile przyjac ten 20 dniowy cykl. W sobote i niedziele robiłam testy, niestety nie z pierwszego moczu - oba negatywne. Więc chyba się nie udało co? Strasznie bolą mnie sutki, kłuje mnie podbrzusze, jajniki, a w dniu tej spodziewanej @ miałam mleczny biały rzadki śluz. I juz sie skołowałam... Co myślicie o tym wszystkim? Czy ten CLO mógł wydłużyć cykl? Lekarz kazał mi zrobić test jakby sie @ nie pojawiła przez tydzień od wizyty...czyli do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
:) dziekuje Wam baardzo Dziewczynki kochane:):) Kropla-Goryczy:) witamy:) ile Ci sie okres spóźnia?:) i kiedy były przytulanki?:) Ja miałam tak,ze ostatni okres miałam 13go października a przytulanki były 4.11 i 11.11, wiec jak juz we wcześniejszych postach wydaje nam sie,ze zaszliśmy jednak 4.11 i czekałam na okres do 17.11, ale sie nie doczekałam i zrobiłam test w sobote i wyszedł pozytywnie:) ta druga kreseczka blada bo blada,ale byla:) Wiec mam nadzieje,ze u Ciebie bedzie MALENSTWO:) 3mam mocno za to kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
:) dziekuje Wam baardzo Dziewczynki kochane:):) Kropla-Goryczy:) witamy:) ile Ci sie okres spóźnia?:) i kiedy były przytulanki?:) Ja miałam tak,ze ostatni okres miałam 13go października a przytulanki były 4.11 i 11.11, wiec jak juz we wcześniejszych postach wydaje nam sie,ze zaszliśmy jednak 4.11 i czekałam na okres do 17.11, ale sie nie doczekałam i zrobiłam test w sobote i wyszedł pozytywnie:) ta druga kreseczka blada bo blada,ale byla:) Wiec mam nadzieje,ze u Ciebie bedzie MALENSTWO:) 3mam mocno za to kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla-goryczy właśnie zależy wszystko od tego kiedy owu i przytulanie. Od owu musisz liczyć około 2 tygodnie i potem test powinien wyjść ale jak już wszystkich wysyłam na bete to Tobie też tak radze :-) beta jest najlepszym testem bo wykrywa ciążę nawet przy niskim stężeniu hcg. Objawy jakby ciążowe ale również mogą oznaczać zbliżającą się @, której przybycie powinno liczyć się 14 dni po owu. Jeżeli miałaś monitoring to wiesz w jakim dniu miałaś owu dolicz do tego 14 dni i wyjdzie Ci data kolejnej @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla-goryczy
Owulacja chyba byla w poniedzialek tydzien temu. Bylam na monitoringu w czwartek to wszystko bylo jeszcze przed a we wtorek juz pecherzyk pekl. A przytulanki w sumie od piatku do wtorku. Oj dziewczyny,chyba sie niepotrzebnie nakrecilam.Ale to juz chyba standard :). Moj gin powiedzial na wtorkowej wizycie,ze jak w przeciagu tygodnia nie bedzie @ to mam robic test. Czyzby mu sie cos pomylilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) strasznie mnie meczy to czekanie. ale nie mastawiam sie bo zaczynam miec takie objawy jak zawsze przed @ :( chociaz tempke mierze teraz rano i utrzymuje sie na poziomie 37, 36.9 a podobno wyższa tempka wystepuje tez jak dojdzie do zapłodnienia czy jakoś tam i jeli ma okres wypaśc to spada dopiero na dzień przed @ wiec po cichu licze ze jednak nie spadnie i bedzie dalej wysoka :) troche jestm zabiegana w pracy młyn pozniej w domu też zawsze cos do roboty i jakos dzeń za dniem leci wiec mam nadzieje ze szybko upłyna te 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa temperatura podnosci sie po owulacji i utrzymuje sie tak wlasnie do dnia @. Ja teraz mam juz schizy i latam do ubikacji co chwile bo pierwsza ciaze poronilam i boje sie ze znowu bedzie to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pierwsza ciąza nie mialam ptroblemów jak juz zaszłam.problemy były z zajsciem ale nie z donoszeniem. a teraz to anwet problem zeby wogóle zajsc :( ale cuda sie zdarzaja co widac na twoim przykładzie nie wiem czy mnie jakas choroba nie rozkłada dzisiaj boli mnie strasznie żołądek i chce mi sie zwymiotowac masakra czytałam tez gdzies ze ja sie jajeczko zagnieższa to tez kobiety sie zle czuyja ale ja to jestem dzisiaj wrak czlowieka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla-goryczy no to ja nie wiem, jak Ci lekarz tak powiedział to może i tak jest. Z tego co ja wiem to ta droga nie jest taka szybka żebyś po owulacji tydzień już miała mieć @ Jak się orientuję to musi minąć ok. 14 dni no ale to on jest lekarzem nie ja. Myśle jednak żebyś się tak odrazu nie dołowała, zaczekaj może jeszcze tydzień :-) a clo może Ci wreszcie wyregulowało cykl :-) Cierpliwości :-) Annaa no tak jak mówisz po owu tempka wzrasta aż do @ i wtedy spada, też trzymam kciuki żeby ta wredota u Ciebie nie przyszła :-) ja wczoraj chyba dopiero owu miałam bo normalnie nieprzytomna z bólu chodziłam a dziś już lepiej. Tak czy inaczej staranek nie było ale może już w następnym cyklu dzięki lekom znowu będę odczuwała owu i będzie wiadomo kiedy intensywniej się starać :-) pozdrawiam Was i życzę miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ale cos w tym jest bo u mnie bylo rozwolnienie jednego dnia a na drugi dzien mialam straszne wzdecie jak sie obudzilam rano ze musialam brac espumisan bo nie moglam sie ruszyc z bolu :) 2 dni pozniej byl test pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla-goryczy
Dziewczyny, nie wiem co myslec ani co robic. W dole brzucha czuje skurcze jakby jajników. Nigdy takich nie miałam. Ból nie jest specjalnie silny. Boli chwile i odpuszcza. jednak dziś podczas przytulanka pozycja chyba była nieodpowiednia bo poczułam tak silny ból jak wtedy kiedy byłam na oddziale ratunkowym z moim wodniakiem jajowodu. Aż mi łzy wycisnęło. Nie wiem czy dzwonić do lekarza i sie umawiać na jaką kontrole, czy czekać jeszcze na ta @. Nie wiem już, bo nie chce wyjść na jakąś nadgorliwą panikare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla goryczy ja na twoim miejscu bym sie umówiła dla swietego spkoju bo tak to bedzie sie tuylko nie potrzebie stresowac a w ciazy to nie wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny juz dzis czuje sie lepiej wczoraj chyba mnie grypa jakas chciala polozyc ale wzielam grypowite i dzis juz ok. czas jakos leci jeszcze tylko nie całe 2 tyg i bede wiedziec czy beda dwie kreseczki :) pozdrawiam was dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla-goryczy
Annaa1984 dzieki za odpowiedz. Pol nocy nie spalam ze zmartwienia i tak pomyslalam,ze poczekam do poniedzialku. Wtedy minie 14 dni od owu. Jak sie @ nie pojawi to sie umowie do gina. Bo te bole to moze na @. Moze clostil tak dziala, chociaz jak w okolicach marca go bralam to chyba nie bylo czegos takiego. Poza tym zastanawiam sie czt moje nagle problemy z cera i wypadaniem wlosow to tez od niego. A moze to ten podwyzszony testosteron, a moze poprostu stres? Moj maz mowi,ze za duzo mysle o tym,ze chce zajsc w ciaze. Wszyscy dookola mowi,zeby o tym nie myslec to wtedy zajde. Tylko skoro sa tacy madrzy,zeby dawac rady typu NIE MYSL O TYM, to czemu nie mowia jak to zrobic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla goryczy po pierwsze zapisz się może na przyszły tydzień do gina tak w razie czego, jak test wyjdzie negatywny to przynajmniej dowiesz się czegoś na temat tych bóli a jak pozytywny to przy okazji zobaczysz czy wszystko o.k. Takie bóle z tego co czytałam nie raz są przy zagnieżdżeniu zarodka a to by się zgadzało bo może to mieć miejsce od 7 dnia po owu ale nic nie jest pewne. Cera w ciąży też może się pogorszyć od hormonów więc powiedzmy, że to objaw na plus. Teraz musisz czekać spokojnie chociaż nie wiem czy tak potrafisz :-) ja niestety należę też do tych niecierpliwych. Łatwo ludziom mówić "nie myśl" ale znam osoby, które kiedyś też szalały co miesiąc z niecierpliwości a teraz też mówią "nie myśl" bo ich to już nie dotyczy. Ale doskonale zdają sobie sprawe jakie to trudne. Móże i my tak będziemy później radziły innym dziewczynom jak już się uda :-) Wiem, że myślała i tak będziesz ale nie zamartwiaj się "myśl pozytywnie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj normalnie spotkala mnie dziwna sytuacja. Poszla dzisiaj do gina i mowie ze jestem w ciazy. Ona spojrzala w moja karte i powiedziala ze w ciazy na pewno nie jestem i nawet mnie nie badala. Ja powiedzialam ze testy wychodza mi pozytywnie i betaHCG tez jest pozytywna. Ona mi mowi ze wszystkie testy wyjda mi pozytywnie bo przeciez jestem w drugiej fazie cyklu i mam przeciez progesteron to musi test wyjsc pozytywny. Normalnie nie wiedzialm co mam jej powiedziec bo przeciez testy ciazowe nie wykrywaja progesteronu tylko hormon HCG. Mowilam tez ze okres powinien juz byc aa ona mi mowi ze przyjdzie i mam przyjsc w styczniu to moze wtedy bede juz w ciazy. Jak wyszlam to bylam zla i jednoczesnie w szoku jej kompetencji. Po wizycie zrobilam jeszcze bete i wynik wyszedl 482,55 wiec jak to nie ciaza to ja jestem swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
abcd-hahahahaha jestem pewna, że jesteś w ciąży, ale koniecznie zmień lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem umowiona do prywatnego lekarza na wizyte a do tej chcialam isc zeby dala mi skierowanie na badania bo nie chcialam placic. styczniu pojde do niej na wizyte po to tylko zeby jej sie glupio zrobilo bo to bedzie 12 tydzien :) w 12 tygodniu z corka u mnie bylo juz widac brzuszek wiec jestem ciekawa jej reakcji jak powiem ze ona sama kazala mi przyjsc w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
zrób tak koniecznie-----widzieć minę tej gin, BEZCENNE, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd hahaha a to się uśmiałam. Ta Twoja pani "ginekolog" dyplom kupiła chyba na allegro :-D. Ciekawa teoria :-) Skąd ona to wzięła, no masakra w szoku jestem. Według jej teorii wszystkim staraczkom w tym miesiącu wyjdą pozytywne testy :-D Ty się tylko zastanów czy to aby nie ten progesteron Ci tą dzidzie zmajstrował :-D Zmień prosze lekarza dla dobra tej ciąży :-) I nawet nie zbadała... A tak z innej beczki - tylko prosze mi się nie "strachać" ;-) to że test ciążowy może wykryć komórki rakowe to słyszałam ale to to jakaś nowość Miłego wieczorku Kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×