Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość szczesliwa1711
Witam Dziewczynki :) Ja miałam troche zwariowany dzień wczoraj bo latalam po przychodniach.. Betę zrobiłam i na pewno w ciąży!!!:)) 3 grudnia mam jechac do mojej gin:) bo rozmawiałam z nią przez telefon i stwierdzilysmy,ze nie ma sensu szybciej, poki Maleństwo sie rozwinie i bedzie widac na USG trzeba troszkę czasu...:) Wiec czekam na kolejna wizyte:) A z tym lekarzem to aż razi niekompetencja! I niby lekarze są aby pomagać...a tu takie rzeczy..ja jestem przekonana,że jestes w ciąży :D Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa no to teraz już oficjalnie gratulujemy :-) zgadzam się z tym, że progesteron jest potrzebny aby ciąża prawidłowo się rozwijała i hormon ten rośnie w ciąży ale słyszałam, że nie jest to ogromny przyrost a test ciążowy wykrywa hcg, przecież są kobiety, którym test wychodzi pozytywny a mają niedobór progesteronu i muszą ten hormon dodatkowo przyjmowć. Może się nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa no to teraz już oficjalnie gratulujemy :-) zgadzam się z tym, że progesteron jest potrzebny aby ciąża prawidłowo się rozwijała i hormon ten rośnie w ciąży ale słyszałam, że nie jest to ogromny przyrost a test ciążowy wykrywa hcg, przecież są kobiety, którym test wychodzi pozytywny a mają niedobór progesteronu i muszą ten hormon dodatkowo przyjmowć. Może się nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja tez wczoraj rozmawialm ze swoim lekarzem (prowadzil moja pierwsza ciaze) i tez powiedzial zeby poczekac jeszcze z 1 wizyta i jestem umowiona na 4 grudnia :) szczesliwa jaki mialas wynik bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla-goryczy
Gratki dla dziewczynek z fasolkami. Mam nadzieje, że i ja sie doczekam :) Chociaż są chwile,że dopada mnie ogrooomne zwątpienie. A co do takich "fajnych" lekarzy to ja też mialam kiedyś pewna przygodę. Myślalam wtedy, że wiatropylna jestem albo doznałam cudownego poczęcia. Miałam chyba 16 lat jak zaczęłam walczyć z moim PCO. Ginka do której chodziłam wtedy robiła mi USG takie zewnętrzne bo dziewicą byłam. Kazała mi się stawić rano z pełnym pęcherzem na to właśnie USG. Po czym zaprosiła miie na fotel i bada oznajmiając mi, że jestem już w sporej ciąży. Do słowa dojść mi nie dała. Jak już udało mi się odezwać i zakomunikować jej,że to nie jest możliwe to się kłóciła. Dopiero przypomniało jej sie co w karcie czytała jak weszłam do gabinetu, że dziś USG i pełny pęcherz. Słowem się już nie odezwała tylko była strasznie zła, że mój biedny pęcherz w szwach pękający pomyliła z ciążą :D Powiedzcie mi jeszcze jako bardziej doświadczone kolezanki jak to jest z tym śluzem... Do tej pory po owu sluzu jakbym nie miała wcale, pojawił się jednego dnia taki jak mleko biały. Później znów nic i dzsiaj znowu to mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Dziekuje bardzo kochane:) Abcd123... Ja zaledwie miałam 5, wiec to początek trzeciego tygodnia mysle:) Ale wazne,ze poczatek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytam z ciekawości po jakim czasie mozna juz zrobić bete? czy w 20 dc juz cos wykaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze ode mnie
dziewczyny podczytuje Was, gratuluje bardzo serdecznie wszytskim zaciazonym Nie moge na zadnym temacie zagrzac miejsca, bo jak widze ze kobietm sie udaje to mam taki zal ( nie do nich, tylko do losu), ze nie umiem pisac z nikim .Prawie rok sie staram :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie tobie tez sie uda :-) moze juz niedługo zobaczysz 2 wymarzone kreski na teście.Nie poddawaj sie. a bylas u lekarza sprawdzic czy wszytko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa ja bym jeszcze zaczekała z ta betą kilka dni ale zrobisz jak będziesz uważała :-) także...... wiesz, każda z nas czuje jakąś zazdrość, że akurat nam się nie udaje a innym już nie raz za pierwszym razem, trzeba myśleć o tym jak o szczęściu, które spotyka innych i nas też tylko dłużej to potrwa :-) ja też mam często takie myśli, że nigdy mi się nie uda ale nie poddaję się... Tyle razy wyobrażałam sobie ten moment kiedy widze tą drugą kreskę a tu nic, cały czas jedna ale myśle sobie no dobra będę próbowała dalej-nie bez bólu porażki. Pewnie że się boję i to ogromnie ale chcę się cieszyć tym że innym się udaje to i ja mam szansę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka fajnie by było wiedziec ta druga kreske :) a o betke pytam z ciekawosci bo do @ zostało 1,5 tygodnia wiec zaczekam. Mam juz jedno dziecko wiec dziewczyny u mnie troche psychicznie to lezej niz u was jak staracie sie o pierwsze. Zal mi was wszystkich ale trzymam za was kciuki zeby wam sie udało a pózniej zebysmy tylko opisywały swoje szczeście. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja bete zrobilam w 24 dniu cyklu. cykle mam 28 dniowe wiec 4 dni przed @ i tez wyszlo tylko 6 :) musisz chyba poczekac jeszcze z tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, byłam dzisiaj u gina i mam troche rzeczy do roboty ze sobą jak chce zajść :-( Nie ominie nas badanie nasienia :-( Po @ mam przyjść na monitoring i zrobić jeszcze raz badanie estradiolu w 14 dc ale dopóki Tsh nie spadnie po lekach, które biore od miesiąca to nie ma mowy o ciąży :-( Za 3 tygodnie moja endokrynolog kazała sprawdzić Tsh czy coś spada a jak nie to będę musiała brać większą dawkę i potem znowu też do gina z tymi wynikami :-/ Od samego myślenia już mi się nie chce ale co zrobić :-) Podobno brzuch mnie tak boli przez moje powiększone jajniki a ja głupia myślałam, że to owu :-( Przynajmniej nie jestem tak rozczarowana tym wszystkim bo praktycznie ten cykl już dawno wiedziałam, że stracony :-) Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny u mnie nic nowego jakos leci ale nie moge sie juz doczekac jak bede mogla zrobic test. :(w sumie to jeszcze tydzien bo @ mam dostac 30.11. MALINKA nie przejmuj sie dasz rade przeciez masz w zyciu cel a dla niego naprwde duzo sie zrobi :) a jesli trafisz pod opieke dobergo lekarz i szystko ci posprawdza tzn. hormony i po robi ci badania to bedziesz przynajmniej wiedziec na czym stoisz i moze szybciej wam sie uda. a tak to bedziesz sie starac i bardziej stresowac ja sie nie bedzie udawalo. jeli chodzi o badanie nasienia to lepiej wybierz jaks prywatna klinike fakt trzeba zapłacic ale przynajmniej warunki beda mniej stresujące dla meża. w wielu klinikach mozesz wejsc z nim :) bo to napewno bedzie dla niego stres jesli to jego pierwsze badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa spokojnie :-) już bliżej niż dalej :-) a jeszcze momencik i bete będziesz mogła zrobić :-) zdaję sobie sprawę jak bardzo nie możesz się doczekać :-) badania zrobimy w invimedzie tak radziła ginka bo mówi, że tam najdokładniejsze :-) Pożyjemy... Zobaczymy :-) Trzymam za Ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla-goryczy
Dziewczyny, jutro 29 dc i zastanawiam sie czy test wyjdzie wiarygodny. Owu mialam 12 pazdziernika. Od owu codziennie czuje te bole podbrzusza. Po podnoszeniu, jak mi cisnienie z nerwow skoczy. Juz nawet nie jajniki,ale jakby srodek miedzy nimi. Martwie sie czy aby wszystko jest dobrze. Nie mam apetytu jakos na nic. Wiekszosc potrwa za slona sie wydaje,a kawa sledziem smierdzi. Moze to przed @? Po tym wodniaku jestem juz taka panikara,ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 Października???!! :-) Myśle, że listopada miało być :-) a więc ja na Twoim miejscu już bym testowała, bo cykl i tak już Ci się wydłużył, możesz spróbować ale jak wyjdzie negatyw. a nie dostaniesz @ to idź do lekarza, oczywiście negatyw niczego nie przesądza bo może być po prostu za niskie hcg :-) Trzymam za Ciebie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla-goryczy
No pewnie ze listopad :). W listopadzie byla owu. Ale gapa ze mnie :D Testowalam. Ale dziwny test kupilam, w aptece innego nie bylo tylko jakis APTEO. Na ulotce 3 krople moczu, to dalam 3. A test nawet nie nasiakl, ze tak to ujme. Wiec dalam jeszcze 3 i nic. Dopiero po kolejnych 2 kroplach ruszyl i pokazal niestety jedna kreseczke. Dzisiaj rano mialam sluz taki ciemnieszy,ale nie calkiem brazowy,ani czerwony/rozowy, taka zlamana biel. Chyba trzeba porzucic zludzenia i przygotowac sie na @. :( A dzis jeszcze kolezanka pokazywala mi swoje usg. Czlowiek patrzy i az go ściska w dolku... Czuje sie niesprawiedliwie potraktowana przez los.. Chyba nie ja jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki u mnie weeken zleciał czuje sie okropnie senna najchetniewj poszla bym spac zaraz jak z pracy wróce :( jajnik dalej dokucza od piątku tylko ryby bym jadła :) ale to może byc obajw przed @ bo w piatek lub w sobote powinnam dostac. ale jedyne co mnie tak naprawde zastanawia to to ze od czasu do czasu mam zawroty głowy i czasem mnie zemdli o ruznych porach dnia :( ale nie dobieram sobie do głowy tego bo czasem przed @ też dośc dziwnie sie czułam różnie bywało. dzisiuaj kupie test i rano testuje wiec dam znac najchetniej bym juz testowala w tej chwili ale najlepier zrobic to rano . pozdrawiam trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla goryczy tak w zasadzie to dzisiaj mija 14 dzień od owu więc albo dostaniesz @ albo powtórz test np. bobo test bo jest czuły albo pink test express a ja w dalszym ciągu wierze, że Ci się uda :-) Annaa i co testowałaś? Ja też przed @ mam ostatnio zawsze objawy ciąży, tak samo teraz więc tym już się nie sugeruje, mimo wszystko jak test Ci teraz nic nie wykaże to masz jeszcze szanse :-) Ja tym razem też czuje się okropnie :-/ Pozdrawiam Was i życze dwóch kreseczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja zawsze przed okresem mialam zawroty glowy i mdlosci i mialam nadzieje zawsze ze sie udalo i w koncu przychodzil okres. Teraz jak zaszlam w ciaze to nie bylo zadnych mdlosci i zawrotow glowy i tak jest do dzisiaj. Jedyne objawy z jednej jak i z drugiej ciazy to strasznie bolace i nabrzmiale piersi i czesto mam wzdecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie marwi tylko ten bolący jajnik :( nie jest to bój nie do zniesienia i nie cały czas ale od czasu do czasu go czuje :( a na ciaze sie nie nastawiam jaos mam przeczucie ze te wszystkie objawy to przez zbliżająca sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co z tymi przeczuciami w ciazy to roznie bywa. Ja z córką jak zaszlam w ciaze to wiedzialam od razu ale wtedy mialam mdlosci zawroty glowy nawet jeszcze przed pozytywnym testem i mowilam mezowi ze na pewno jestem w ciazy a on mowil ze to nie mozliwe bo przeciez beta wyszla 3 ale ja po 3 dniach znowu zrobilam bete i byla juz 61. teraz czulam ze znowu nic z tego i okazalo sie ze jednak fasolka siedzi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. czy mozna sie przylaczyc? ja staram sie od 2 lat, troche juz przeszlam, ale mozna powiedziec ze starania zaczynam od poczatku gdyz po 2 latach zmieniam wlasnie lekarza i licze ze ten w koncu pomoze. gratuluje abcd i szczesliwej:) annaa po clo moze spoznic sie @ takze nie stresuj sie bo jesli w brzusiu jest fasolka to nerwy moga tylko zaszkodzic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KANIKA mój termin @ to piatek wiec na chwile obecna sie nie spoznia tylko od domniemanej owulacji boli mnie prawy jajnik nie straszenie ale czasem go czuje, czytałam gzies ze we wczesnej ciazy to jajniki bola czasem. :) ale nie anstawiam sie za bardzo. boje sie tylko zeby to nie byla torbiel bo CLO bralam bez monitoringu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to jestem w 10 dc,starania rozpoczete;) chociaz sadze ze ten m-c jest stracony bo mam zapalenie krtani i biore leki, po 2 do nowego gin ide dopiero 10.12 takze wtedy moze zacznie sie cos dziac dobrego w kierunku dzidzi:) m badany i jest ok, ja natomiast biore leki na obnizenie tsh i prolaktyny, wykryto to po poronieniu rok temu i nadal co m-c ta zolza @ przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bolu jajnikow to cos w tym jest. ja tak mialam zanim dowiedzialam sie o ciazy w zeszlym roku. 3,4 dni przed @ mialam mocne klucia w dole brzucha dodatkowo bolaly mnie sutki i choc ciaze stracilam to wiem ze to jest prawidlowy objaw gdyz siostra miala to samo i 4 m-ce temu ur.zdrowego chlopca:) ale kazdy jest inny, annaa nie stresuj sie bedzie dobrze:) nerwy moga zaszkodzic lub tez opoznic ewentualna @ ja trzymam kciuki aby te bole to byla upragniona fasolka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×