Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
enigma_f

Mieszkanie na parterze

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie najlepsza opcja to 1 piętro. Z ogródkiem może być wiele problemów. Szukałam mieszkania w Warszawie na Bielanach i kupiłam na Duracza 10 ze względu na bliskość parków Herberta i Olszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie w bloku jest bezsensu. Ja mieszkam na parterze i to w bloku przy głównej ulicy więć cały czas jest hałas i drgania od przejeżdżających ciężarówek. Walczymy ze spółdzielnią o zainstalowanie monitoringu hałasu - taki sprzęt można kupić od firmy Bruel http://www.bruel.com.pl/pulse-reflex-acoustic-camera/ Coś będzie trzeba z tym zrobić bo na dłuższa metę nie da się tak życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygigi
Mieszkania na parterze są idealnym wyjściem dla osób z dziećmi, co wiem z własnego doświadczenia :) Decydując się na kameralne osiedle np. Bartycka Residence III Bis http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/inwestycja,bartycka-residence-iii-bis,3759.html można dodatkowo kupić lokal z ogródkiem i cieszyć się własną komfortową przestrzenią na świeżym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsxdecdvg
Jako zespół w Lublinie, jesteśmy się odpowiedzialni za efekty naszej solidnej pracy w Lublinie. Mocno dbamy o jakość naszych okien pcv. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży. http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z ogródkiem to może być. Ja tak kupiłam mieszkanie na Osiedlu Radnych 2 na parterze. Nie mogę się doczekać odbioru kluczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne takie mieszkania z ogródkiem, to takie w sumie 2w1 bo masz trochę własnej przestrzeni zielonej ale jednocześnie mieszkasz tak wygodnie jak bloku. Muszę rozejrzeć się za takim na osiedlu Warszawa, tam planuję kupić mieszkanie bo miałabym bardzo blisko do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2208711
Chcę zaproponować swoje usługi z designe wnętrza. Pracuję w parze z kierownikiem robót, pokażemy potoczne obiekty. Doświadczenie w fachie więcej 8 lat. Moje prace można zobaczyć tu: http://tz-interior.com/ Design studio TZ interior group, działa na całym świecie od 2002 roku. Wykonujemy kompleksowo projekty wnętrz, komercyjnych, biurowych oraz mieszkań i domów, a na życzenie – możemy opracować oddzielnie każdy pokój. Z przyjemnością stworzymy niepowtarzalny design kuchni, łazienki, salonu i innych pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Moja przyjaciółka kupiła apartament od Lubicz Apartamenty w nadmorskiej miejscowości  Rowach właśnie na parterze i jest bardzo zadowolona. Mówi, że nie musi męczyć się po schodach z dziećmi czy z zakupami a szczególnie jak będzie starsza a do tego  cały obiekt jest dobrze zabezpieczony więc nie ma się o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Anastazja, masz 100 procentowa rację, akurat też chciałam kupić apartament od Lubicz Apartamenty na parterze ale mąż uparł się na ten na piętrze i teraz nad nim medytuje a ja nie mam wyjścia. może będziemy mieć jakiś nad twoja przyjaciółka, może macie jakieś rady dla nas? chociaż muszę przyznać, że ja jestem zakochana i w samych Rowach i w tym apartamencie daj znać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając na partzerze w bloku slyszysz wszystkich któzy chodzą po klatce, trzaskają drzwiami, spiewają i nie wiadomo co jeszcze. DLa nas jest to uciążliwe kiedy nasz mały syn śpi a na klatce trzaskają drzwi. Innych minusów nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 14:06, enigma_f napisał:

jestem na etapie intensywnych poszukiwań mieszkanka, na co najmniej kilka lat smile Mam ofertę bardzo fajnego mieszkanka (miodzio), no ale niestety znajduje się ono w 4-piętrowym bloku na parterze i to mnie trochę zniechęca...Całe życie mieszkałam na 3 piętrze. Czy mieszkanie na parterze faktycznie ma same minusy? Dlaczego inni tak często z góry odrzucają parter? Jakie są plusy i minusy mieszkanka na parterze?smile

Parter jest przede wszystkim najbrdziej podatny na włamania przez balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×