Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzislawkrecina122343345456545

Zęby

Polecane posty

Gość zdzislawkrecina122343345456545

Mam ósemkę, która nie wyszła całkiem, ale rośnie mi bardzo blisko policzka, a pozostałe ósemki lekko wykrzywiły mi siódemki, czy ta niewyrośnięta ósemka jeszcze kiedyś wyjdzie? Czy w dzisiejszych czasach nadal usuwa się tak często ósemki? Boję się dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle podszywy bez sensu. Możliwe, że nie wyjdzie całkiem. Ja wyrwałam sobie 4 ósemki, bo mi przeszkadzały. Niestety u mnie to był duży koszt, bo dolne były usuwane chirurgicznie, 250zł za jeden. Górne już normalnie, po 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislawkrecina122343345456545
mi one nie przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak???
W dzisiejszych czasach częsciej się usuwa ósemki, jeśli nie wyjdzie całkowicie to najprawdopodobniej trzeba będzie usunąć. Takie niewyrośnięte całkowicie zęby często się psują, robi się przy nich stan zapalny dziąseł a i leczenie jest utrudnione. Ja właśnie taką niewyrośniętą ósemkę musiałam usunąć chirurgicznie ale nic nie płaciłam bo robiłam to na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja mam 4 ósemki i żadna nie wyszła do konca,jesli sie nie psuje i ci nie przeszkadza to je zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuptuś11
http://pogromcymitowmedycznych.pl/myth/304/ósemek-należy-się-pozbyć-ponieważ-są-niepotrzebne/ poczytaj sobie ten artykul, tam masz fajną dyskusje na ten temat, mi pomogła podjac decyzję (o usunięciu, niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×