Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
27Oraetlabora

Oddam penisa w dobre ręce KATOWICE okolice

Polecane posty

Witam serdecznie. Mam 27 lat i szukam dziewczyny która chciałaby popatrzeć jak się masturbuję, jeśli masz koleżankę która chciałaby popatrzeć z Tobą to zapraszam:) Spełnię każde Twe pragnienie. Gwarantuję dyskrecję, anonimowość, bez zobowiązań i z pełną kulturą. Jestem normalnym mężczyzną który po prostu ma ochotę zrobić coś szalonego. Nie jestem osobą samotną, szukam od życia po prostu czegoś więcej... Jeżeli masz ochotę możemy posunąć się dalej ale to już zależy tylko od Ciebie... Ja szukam nowych ciekawych doznań, chce zasmakować czegoś czego jeszcze nie doświadczyłem. Mam 180 cm wzrostu, miłą aparycję, szczupłą posturę i lubię rozmawiać. Jeśli się rozmyślisz to po prostu spędzimy ze sobą przyjemne chwile przy gorącej czekoladzie, rozmawiając i poznając się... może to Cię przekona do mnie... Jak na nieznajomego to mogę się okazać dla Ciebie osobą z którą będziesz chciała rozmawiać... a może kiedyś coś więcej zbuduje się na tak nawiązanej przyjaźni. Pozdrawiam i czekam... piszcie na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×