Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kapitanka88

Czy to dużo partnerek seksualnych jak na faceta?

Polecane posty

Gość kapitanka88

22 kobiety. Facet ma 28 lat, z czego do wieku 23 lat był wierny tylko jednej dziewczynie, a po zerwaniu "poszalał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie znam się
ale ...dla mnie za dużo źle czułabym się jako numer 23 :O "numerki" tylko u Bonda :classic_cool: ponieważ to fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitanka88
dzięki. Właśnie dziś się dowiedziałam jak mój mąż "szalał" zanim się poznaliśmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie znam się
mąż...to trochę zmienia postać rzeczy teraz jesteś (za przeproszeniem :) ) numerek 1 :) na kolejne 50 lat tego Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitalnieno
dziękuję. Jestem po prostu w takim szoku, że aż nie wiedziałam co powiedzieć gdy się dowiedziałam. To jest bardzo rodzinny mężczyzna - woli siedzieć ze mną i córką w domu niż wychodzić gdzieś, twardo stąpa po ziemi. Nadal aż ciężko mi w to uwierzyć.No, ale jest atrakcyjnym facetem... Nadal nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie znam się
nie myśl o tym co było teraz ma Rodzinę - Ciebie i córkę i to jest najważniejsze znikam obowiązki wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitalnieno
Ja też znikam spać. Dzięki za krótką rozmowę, ale masz rację - to jest przeszłość. Nie myślę nawet o tym, że mógłby mnie zdradzić czy cokolwiek, wiem, że naprawdę mnie kocha - no i wie dobrze o tym, że jesli choc raz by mnie zdradził dla mnie nie ma drugiej szansy. Tylko jakoś ta informacja najzwyczajniej w świecie zmieniła mój "kąt patrzenia" na niego, a niby to przeszłość... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erba mala
córka pewnie jeszcze mała, a ty mloda, 40-ka, 50-ka przed tobą. Córka pójdzie na studia, a ty w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
każ mu oddać krew zanim pójdziesz do łożka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ty przedtem nie byłaś święta, to nie masz co się czepiać. ­ ale mam nadzieję, że przed związkiem z tobą przebadał się hiv, hpv i tak dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitanka88
A gdzie napisałam, że nie byłam święta? Przed nim miałam 3 partnerów - nie myślę, że to dużo. Nie ma zadnego hiv czy hpv, podobno się zawsze zabezpieczał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Skoro tyle na niego poleciało, to facet Wielkiej Wartości i nie możesz być gorsza - atakuj bez wahania! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitanka88
Nie, ja bym tak nie potrafiła! W ogole to dowiedzialam sie o tym od jego przyjaciela... I teraz jakby się głębiej zastanowić to czy możliwe, że kłamał? Może nie było ich aż tak dużo.... albo było jeszcze więcej! Ja pier.... Kiedy spytalam sie meza o ilosc, to powiedzial "nie wiem, nie liczylem, ale czy to wazne? Chyba najwazniejsze, że jesteś już ostatnia?" i się uśmiechnął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetowa żaba
Wiem, że to boli. Jak sobie pomyślę ile mój facet miał przede mną (a nie znam dokładnej liczby) to dostaję drgawek. Dlatego staram się o tym nie myśleć :D Cóż, takie jest życie, niestety większość facetów ma dużą liczbę - przynajmniej ja nie spotkałam żadnego z małą. Nie ma się jednak co zadręczać, zwłaszcza, że to niesprawdzona informacja. Prawdy i tak nigdy się pewnie nie dowiesz. Lepiej skupić się na teraźniejszości, bo ona się liczy i dbać o związek, żebyś była tą ostatnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ fioletowa żaba Większość facetów kłamie przeokrutnie. Ci co mieli dużo partnerek żadko bądź wcale o tym wspominają. Reszta kłamstwem podnosi swoje poczucie wartości - zamkompleksieni goście reagują zazdrościa, pewien gatunek kobiet od razu ma ochotę na udowodnienie sobie różnych rzeczy przez seks z takim casanovą... etc ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitanka88
Tak jak napisaliscie - prawdy się nie dowiem. Meczy mnie to teraz, bo wiem, ze przede mna mial jeden bardzo dlugi zwiazek, potem dwa kolejne trwaly kilka miesiecy. Po prostu nie pasuje mi do niego taka ilosc dziewczyn, on jest taki spokojny, niesmialy... Zeby bylo smieszniej, jego kumpel mi rzucil takim tesktem "moglo byc wiecej, ale on nie chcial isc z kazda" No kurde. 22 kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×