Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pisarzforumiasty25

Choc mam juz niespelna 26 lat , nigdy w zyciu nie pilem wodki.Nie znam jej smaku

Polecane posty

Gość Pisarzforumiasty25

A jedynie zapach... Czy stan po wypiciu kilku kieliszkow rozni sie znaczaco od tegoz po wypiciu jednego-dwoch piw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciuś13lat
LOL :D Ja to z przedszkola urywałem się z kumplami żeby wódę chlać! Pewnie jeszcze prawiczek z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarzforumiasty25
Po prostu nigdy nie mialem znajomych , nie bylo tez okazji do picia. Teraz chcialbym sam sprobowac jednak boje sie niepozadanych skutkow... Czy wodka jest duzo mocniejsza od piwa , czy w smaku jest az tak gorzka , jak o niej mowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciuś13lat
Ty lepiej nie próbuj bo jak raz się posmakuje to się smakuje do końca życia. Idź sobie lepiej laskę znajdź albo gacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarzforumiasty25
A czy stan po spozyciu duzej ilosci wodki znacznie rozni sie od stanu po wypiciu kilku piw ? Czy stan umyslu w jakim czlowiek sie wtedy znajduje jest porownywaly ? I czy na poczatek wystarczy mi powiedzy 0,5 litra aby cokolwiek poczuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarzforumiasty25
Czy moze mI ktos doradzic ? Dzis wybieram sie , by zakupic swa pierwsza butelke Zastanawiam sie pomiedzy Bols a Zoladkowa gorzka ... Zastanawiam sie , jaka jest roznica pomiedzy wodka czysta a ta kolorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarzforumiasty25
Czy ktos sie wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa wódeczka, najlepiej czysta i z lodówki a na zagrychę ogóreczek albo grzybki w occie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0,5l choopie to Ty sie zajebiesz jak nigdy nie piłeś. Kolorowa to smakowa, jest słabsza i nie wykręca ryja. Alkohol to alkohol stan umysłu jest taki sam, w zaleznosci ile wypijesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarzforumiasty25
Czytalem kiedys , ze nalepszym sposobem jest popijanie wodki niewielka iloscia ciemnego piwa.Zwieksza sie wtedy tolerancja alkoholu i nie odczuwamy az tak mocno stanu upojenia.Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaktusSkamieniaktus
ale głupi trmat, ja tez nie pije wodki , jak wezme lyka czuje sie jakbym wypil jakis rozpuszczalnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarzforumiasty25
W takim razie chyba zdecyduje sie na gorzka zoladkowa 0,5l i do popijania dwa piwa ciemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarzforumiasty25
Dzis moja pierwsza proba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByleDoKońca
napisz jak było ,ja robie tak biore literatke wlewam sok wiśniowy lub malinowy aby zakrył dno szklanki wlewam czystą do pełna dodaje 5 kropel tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robisz widzę
Hahaha pół litra i dwa piwa, taż chłop nie będzie pamiętał jak wódka smakuje :D:D:D niezła prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu odrazu
prowokacja mój mąż ma 42 lata I też nie zna smaku alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie baw się w bolsy i inne pierdoły;P Kup sobie od razu 0,5 spirytu :P co Ci szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat ma 26 lat i nie pije wódki, bo twierdzi, że mu to niepotrzebne. I jest z tego dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od człowieka jeden wypije poł litra i zgon a inny bedzie pił dalej. polecam wódeczke pan tadeusz do zapicia polecam jakis dobry soczek najlepiej zielony banan.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×