Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuarichikushika

Boże, jaką akcje dziś widziałam!!!

Polecane posty

Gość Kuarichikushika

Mojej koleżanki dziadek to alkoholik. Czesto chodzi pijany. I dzisiaj poszłam odwiedzić Martynę i patrze a dziadek się zatacza, a babcia mojej koleżanki jak go nie zacznie obkładać jakimś kijem, od miotły chyba, a dziadek ledwo co uciekł do suteren. Jak mnie ta babcia zobaczyła tak odwinęła i poszła gdzies za dom. Bałam się tam już iśc no ale jak mnie widzieli to sobie mysle, że głupio tak się teraz wrócić. Martyna mnie przeprosiła za zachowanie babci, mówi, że ona tak często. Raz groziła podobno dziadkowi nożem. Ona jest świadkiem jehowy. Wspolczuje mojej kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampucera stara
no to niezle heheheheehe a ja kupilam se dzisiaj fajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampucera stara
no raczej ehehehehehhehehhehe :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampucera stara
boze jak ja uwielbiam kupowac sobie fajki czuje sie tak fajnie ekspedientka na mnie patrzy z zazdroscia jak biore te najdrozsze, a potem jak taka dama wychodze ze sklepu z papierosem i wsiadam do swojego alfa romeo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuarichikushika
też miałam iść po fajki potem, ale jak to zobaczyłam to mi sie kurzyć odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuarichikushika
no kurwa powiedzcie coś! jak ja teraz mam sie odnosić do tej babci? a jak do dziadka wiedząc, że jest nie tylko alkoholikiem ale i pantoflarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampucera stara
no co dziad alkoholik, do takich zero szacunku, babcie rozumiem, jakby moj facet byl takim alkoholikiem, to tez bym go tak pogonila jak ta babcia jest dla ciebie spoko, to odnos sie do niej normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuarichikushika
Babcia jest spoko taka pogadana, zawsze miła, nawet ją lubie. Dziadek sie rzadko odzywał bo w wiekszosci albo go nie było albo pijany siedział i czasem pierdolił głupoty aż uszy puchły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampucera stara
no to co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te lampucera
a ty nie masz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×