Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana@+

Coś na trądzik!!

Polecane posty

Gość załamana@+

Oj ten trądzik- to najgorsza zmora nie tylko nastolatków!. Uzywałam juz chyba tysiące kosmetyków i nic. Byłam u dermatologa i polecił mi Laktocer+ZN żeby zacząć od tego, ze mi z pewnoscią pomoze. Stwierdził, że na antybiotyk mam zbyt mało pryszczy(pocieszył mnie). Proszę napiszcie czy te tabletki mi pomogą? Czy ktoś z Was ich uzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SinklarsVisaaa
Złotko nie od dziś wiadomo,ze duży wpływ na trądzik ma dieta.Radze odżywiać się zdrowo,bardzo mało słodyczy,tłustego a naprawdę cera ci się polepszy.Moze to był zły przepisany lek na trądzik? Aspirynowa maseczka rozjaśniająca: 5 tabletek aspiryny rozpuść w łyżeczce ciepłej wody. Następnie dodaj jedną łyżeczkę jogurtu naturalnego i nałóż na twarz na około 20 minut. Działa przeciwłojotokowo i ładnie rozjaśnia skórę. tu masz maseczki,ja swojej nastoletniej córce poleciłam i porawily stan skory. Maseczka z drożdży: Do 2 dag drożdży dodajemy mleko i mieszamy, aż do powstania gęstej masy. Następnie nakładamy na twarz i dekolt na 20 minut. Zmywamy gorącą wodą i spłukujemy zimną. Drożdże zawierają dużo witamin z grupy B, które działają szczególnie korzystnie na cerę trądzikową, regulując pracę gruczołów łojowych. Maseczki z dodatkiem mąki ziemniaczanej: Mąkę ziemniaczaną wymieszaj z wodą i odstaw na 1 godzinę do napęcznienia. Wymieszaj ponownie, aby uzyskać masę o jednolitej, gładkiej konsystencji. Maseczkę rozprowadź na twarzy i pozostaw na 15 - 20 minut, aż wyschnie. Zmyj ciepłą wodą. Mąka ziemniaczana powleka skórę cieniutką warstewką ochronną i działa na nią łagodząco. a) Cebula na trądzik znana z właściwości antybakteryjnych i dezynfekujących. Przekrojoną na pół cebulę przykładamy miejscowo na trądzik. Niestety trzeba to nosić przy twarzy kilka godzin, więc lepiej poświęcić na to dzień wolny lub po prostu przykleić plastrem na noc. b) Spirytus lub woda utleniona bardzo silne działanie dezynfekujące i wysuszające. Nasączony wacik przykładamy punktowo na trądzik, lekko wsmarowujemy i odkładamy. Stosować najlepiej na noc. Ze względu na silne działanie wysuszające tych środków przestrzegamy przed zbyt częstym ich stosowaniem. c) Roztwór sody oczyszczonej na trądzik 2 łyżeczki sody oczyszczonej wsypujemy do szklanki przegotowanej schłodzonej wody. Tak powstałym roztworem nasączamy wacik i przemywamy trądzik. Po wyschnięciu zostawia delikatny biały nalot. Soda oczyszczona ma bardzo silne działanie wysuszające, dlatego tak jak w poprzednim przypadku zalecamy zachowanie umiaru w stosowaniu tego specyfiku na trądzik. Warto zbadać hormony. Trzymam za ciebie kciuki.Pamiętaj ze leczenie wymaga czasu i cierpliwości,nie załamuj się.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanthra
Musisz robić sobie okłady na twarz z baraniej spermy. To wyleczy trądzik dogłębnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halkas19
Lekzrz pewnie fachowo ocenił Twój stan skóry i dobrał Ci odpowiednie leczenie. Jeśli nie posiadasz dużego trądziku to laktocer+zn z pewnością się sprawdzi. Mi już po dwóch tygodniach pomógł. Zmniejszyły się krosty i zaczerwienienia. Bużka staje się znacznie gładsza. Tylko jak sobie zakupisz to stosuj tak jak jest zalecane i systematycznie, a napewno będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula 333
Samanthra Musisz robić sobie okłady na twarz z baraniej spermy. To wyleczy trądzik dogłębnie. dla ciebie bedzie lepsza sperma z capa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
co za baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
No nie wiem jak z tym, ale ja polecam raczej epiduo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaczka
Epiduo, to dobry środek ale na litość udaj się najpierw do dermatologa zanim zaczniesz korzystać z porad internetowych! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana321
Hmmm epiduo póki co pomaga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×