Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eerwerrer

Poznałam fajnego faceta ale jest dla mnie za dobry

Polecane posty

Gość eerwerrer

Bardzo przystojny, inteligentny, dowcipny, wykształcony. Przejrzałam jego znajomych na Facebooku, i ma wiele prześlicznych dziewczyn, którym do pięt nie sięgam :O nie wiem co może we mnie widzieć, jestem zupełnie przeciętna. Może tylko na niektórych zdjęciach wyglądam dobrze i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
Przeczytaj "50 twarzy Graya" to się utożsamisz z bohaterką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerwerrer
To znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
Nie wiem, może moda jakaś na zwykłe, przeciętne laski, a może co innego. Kto tam wie tych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa21
ale dlaczego uważasz ze jestes przeciętna, może włąsnie on dostrzegł w Tobie to czego inni nie widzieli, nie oceniaj siebie tak krytycznie,,, poznałaś Go super, pokaż mu jaka jesteś wartościowa,,, wtedy te wszystkie "prześliczne" laskiTobie nie będą sięgać do pięt !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie tam
Oceniać kogoś po koncie na twarzo-książce :D Kumpel pokazywał mi znajome swoje z twarzo-książki i powiem szczerze to nie te same kobiety, większość specjalnie zrobiła sobie sesje u fotografa żeby mieć fajne zdjęcia (część z tych jego koleżanek widziałem na żywo na imprezach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerwerrer
Ja nie mam profesjonalnych zdjęć ale zdarzy mi sięwyść dobrze, a co za tym idzie niepodobnie do siebie, niestety. Nie jestem brzydka, ale nie jestem teżpiękna. Może ogólnie trochę przesadzam i jestem zbyt krytyczna wobec siebie, ale mimo wszystko, jest wieeele lepszych ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana mordeczka
ladna , nie znaczy ze ma cos w sobie i ze ma fajny charakter moze bys slicznotka i moze byc zjebana ... ty mozesz byc przecietna ale byc fajna dziewwczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana mordeczka
moj facet tez ma niska samoocene ... caly czas sie mnie pyta co ja w nim, widzialam jak kolo mnie kreci sie tyle fajnych z wygladu kasiastych kolesi ... a moj facet oki nie jest bogaty -ale mam to gdzies - jest bardzo przystojny i ma super charakter ... tylko on uwaza sie za brzydkiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie tam
cwana mordeczka dobrze pisze. Nie trzeba być super lalką żeby być fajną panną, z którą chce się stworzyć związek. Uroda to ważny ale nie przeważający element w doborze partnerów - jeden z wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana mordeczka
pamietaj uroda przemija z czasem a charakter zostaje ten sam... wiec nie wazne czy bedzie ladna czy brzydka najwazniejsze abys sie dogadywala z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka0001000
To wy się znacie tylko przez facebooka? Bo tak wynika z Twojej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka0001000
Tylko na niektórz zdjęciach wyglądam dobrze... Więc uważasz, że aby znaleźć fajnego faceta trzeba ,,wyglądać dobrze na zdjęciach na fb''? Teraz wielu dziewczynom tylko imprezy w głowie, więc pewnie facet zainteresował się Tobą, bo myślisz rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana mordeczka
pola czytaj ze zrozumieniem napisala ze juz byli na pru imprezach razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana mordeczka
ups nie ten topik hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j8979789
Po pierwsze jak możesz w oparciu o jego znajomych z facebooka mówić że się nadajesz do związku z nim ? :D Wybacz ale oplułem monitor ze śmiechu, to tak jak bym ja nie zarwał do jakiejś dziewczyny z facebooka bo ona by miała w znajomych przystojnych kolesi :) Pachnie mi na kilometr bardzo niską samooceną ;) A po drugie to znam masę panienek które na zdjęciach z facebooka wyglądają zniewalająco seksownie a jak ich widuję w realu to nie dowierzam że to takie pasztety bo przecież na zdjęciach wyglądały super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerwerrer
Niektórzy mnie nie zrozumieli. Poznałam go w realu, chociażon wcześniej wyhaczył mnie na FB (bo mi powiedział). I zastanawiam sięczy sięnie rozczarował, chociażpodobno (wg relacji znajomych) "startuje" do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka0001000
to dopiero raz się widzieliście? jeżeli chce kontynuować znajomość, to dlaczego masz nie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×