Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość hahahahahahahah
o kufa jaki debil :D :D Sam się gościu wtopiłeś, piszesz pod dwoma nickami hahahahaha, raz jako B za chwilę jako carlosina , zapomniałeś zmienić nick, żenada :O Taaa, laska w klubie się prosi, fantazja Cię ponosi ziom , takie kity żeń swej naiwnej panniealbo żonce, której oczywiście nie masz. Najlepsze agencje testują, hahahahah posze jakie debile po tym świecie chodzą :D Nie do beliefu :D Hahahahahaa, ja pierdolę Ty w to wierzysz serio bo tak Ci któraś nacisnęła czy tak tylko byś chciał aby było co? Agencje drogi luzerski kutasino, to wiesz co najwyżej testują? Lojalność panny i posłuszenstwo, ale badania mają w DUPIE.Skumaj to resztką mózgu jaki Ci (może? )został gdzieś tam. I zastanów się -to taka zagadka dla Ciebie-jakież to badania wg Ciebie wykazują choroby wen.Ulatwienie-wykonanie zwykłego wr z krwi nie mówi o niczym, poza kiłą. Więc gówno daje.Hiv-jak mam nadz wiesz wychodzi na przeciwciałach dopiero po 6 tyg od zarazenia-inaczej mowiąc można syf roznosic a nie wyjdzie to w bad.Teraz wejdz w net i przeczytaj ile jest chorób wenerycznych, i jak się je diagnozuje. Naprawdę nie sądziłam że tacy idioci chodzą po tej ziemi. Testy......hahahahahahahah, no nie mogę aż brzuch boli. Bonasus Ależ skąd, miałbym urazić się wypowiedzią osoby która nie wie, że najlepsze agencje testują swoje dziewczyny i mówi coś o jakichś syfach? Osoba, która popełnia błędy w prostym angielskim? Nie sądzę. Jeszcze jedno, zdarza się że jakaś w klubie sama się prosi. Czyli według waszego toku myślenia: ogólnie kobiety to k**wy a faceci dzi**arze. A damy za które płaci się ciężkie pieniądze są na najwyższym poziomie, na ulicy takiej nie spotkasz, ba - jakbym spotkał tak piękną kobietę, nie dziwkę - zaproponowałbym jej odrazu ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holycrap
Ja nie moge, do jakego poziomu stoczyla sie dyskysja? Wiesz dlaczego mam wysokie mniemanie o sobie? Bo widze ile osiaglam pomimo pewnych doswiadczen.Codziennie daje w dupe tak zwanym porzadnym ludziom. Nie zostawiam im wyscia. Robia to co mowie. Intelekt jest czyms odseparowanym od ciala! Tego wlasnie nie rozumiecie! Prostytutka ma tok myslenia podobny do lekarza czy chirurga. Cialo , to tylko masa pewnych zyciowych komorek, jest skupiskiem materialu organicznego i tyle. Wszystkie religijne zabobony odstawiasz na bok. Bycie prostytutka polega na umiejetnosci wylaczenia sie od twgo ciala, ktora jest tylko fizyczna materia. Brak szacunku odnosi sie tylko w stosunku do ciala a nie umyslu. Brak szacunku dla umyslu zostaje wpojony przez spoleczenstwo .Dlatego prostytutki nie chwala sie swoim zawodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayooflashback
lubie prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuuj, co za obrzydliwy wątek, pisany przez osoby zupełnie zdeprawowane. Skąd się biora tacy ludzie, chyba z nizin społecznych? Jak można się tak szmacić i mieć we łbie tyle brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni myślą, że to normalne i takie tam.... Niestety są wśród nas tacy ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem trzeba
jak się np. pomawia kogoś w prasie, albo kręci filmy o prostytutkach itd. to jak myślisz, skąd twórcy biorą tę branżową wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to skąd biorą
z własnego doświadczenia :D:D:D gdyby taka pańcia nie zyła ze sponsoringu na studiach to by jej nigdy do głowy nie wpadło, żeby zrobić o tym film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy głupota może latać?
holycrap -osiaglam -Intelekt jest czyms odseparowanym od ciala Taa.. Wszystko w temacie. Ktoś kto nie zna nawet języka polskiego, (pewnie sie puszczała już w podstawówce:o) mówi jak burak, rzeczywiście ma wieelki intelekt :D No dziewczyno-"osiągłaś"-si, osiągłaś bruk .Tylko nie zauważyłaś tego biedactwo, mimo swego"wielkiego"intelektu :o Takie tępaczki jak Ty, utwierdzają mity o prostytutkach, że do tego zawodu pchają się głównie ludzie z nizin społecznych.Intelekt odseparowany od ciała- to jest najlepsza perełka Twojej głupoty. Idiotko-gdybyś ten intelekt posiadała, choć w jakiejś szczątkowej postaci, to nigdy nie pomyslałabyś aby sprzedawać swe ciało bo nie jesteś krową na targu,a tak siebie traktujesz, jak bezwartościowego śmiecia i tak będą Cię traktować inni.Nie dziw się tutejszym wypowiedziom, ci ludzie mają rację. To o czym piszesz to syndrom Pinokia, drewniane ciało,kto liznął psychologii wie o czym mówię, jest to typowe tylko dla tego zawodu, próba odłączania uczuć i myśli od ciała. Tylko nie zauważasz że robisz to wyłącznie w jednym celu: minimalizacja bólu. On jest, a Ty aby go uciszyć stosujesz na samej sobie taki chwyt.Gwałcisz swoją psychikę, to się odbije-nie ma 2 zdań. To już jest zaawansowana choroba. Zaden lekarz ani chirurg nie wyłącza w sobie ludzkich uczuć, nie oddziela umysłu od ciała, bo ciało i umysł stanowią nierozerwalną jedność. Tylko osoba zdezintegrowana może myśleć inaczej. Brak integralności jest zaburzeniem,prowadzi do chorób, dzieci rodzą się niezintegrowane wewnętrznie, ale w pewnym wieku osiągają tę spójność. Ty zatrzymalaś się na poziomie małego dziecka. Jeśli nie szanujesz swego ciała, tym samym nie szanujesz swej psychiki,swego umysłu, serca i wszystkiego czym jesteś i kim jesteś, nie szanujesz siebie w całości . To nie ludzie nie rozumieja, lecz TY. A poziom Twoich wypowiedzi jest tak porażająco niski że przestaje dziwić Twój brak pojmowania swojej sytuacji. Jeszcze wyskakujesz z jakimiś zabobonami religijnymi, o czym Ty w ogóle majaczysz ? Nikt tu nic nie pisał o religii, o tym to chyba nawet mowy być nie może już w przypadku tak zdeprawowanej osoby.Oni Ci piszą z normalnego ludzkiego punktu widzenia, ale Ty tego nie widzisz, bo od dawna nie wiesz -lub może nigdy nie wiedziałaś czym jest normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derrek
Ja swój pierwszy raz chcę przeżyć z kobietą którą będę kochał a ona mnie. Iść do protytutki ? To poniżające. Dla niej i dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka.
Żyto hybrydowe zasiałam pierwszy raz na jesieni w ubiegłym roku za namową przedstawiciela handlowego KWS LOCHOW i uzyskałam w tym roku najwyższy plon ze wszystkich upraw. Odmiana Visello zaplonowała na poziomie 6,8 t/ha a odmiana Balistic na poziomie 7,0 t/ha . Zaskoczenie wysokością plonu było tym większe, że żyta plonowały o około 1,2 tony więcej od pszenżyta przy takich samych nakładach a cena w skupie jest podobna i bardzo niska, co było powodem zmagazynowania całości plonów. Po tych doświadczeniach mogę zadeklarować, że pozostaję przy uprawie tych odmian .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))) żyto
Bardzo się cieszymy że plony udały się :)))Proszę-w koncu jakaś prostytutka biznesowa :D ;) Tak patrzę na wypociny Holycrap, aż żałość ogarnia. Wiejska dziewucha która nawet się wysłowić nie umie jak należy. Godne politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))) żyto
Tylko eks prostytutko nie wyłanczaj intelektu gdy będziesz obsiewała kolejne pola odmianą Balistic :) Jak widać intelekt czasem się przydaje :) Swoją drogą-ta z wyłączonym pewnie i gumki nie zakładała, bo jak? Do tego jest potrzebny intelekt . Przynajmniej w takim wymiarze w jakim posiada go nasza urocza Holy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeh Holy wyłączyła
i zapomniała włączyć z powrotem chachacha , a tak po ciemku jak to gniazdko znajdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holy to nie boli
leci na wyłączonym i jest hapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeh Holy wyłączyła
Mam problemy z trawieniem. Puszczam bezwiednie głośne bąki nawet w towarzystwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh Holy wylączyła
Ano własnie , puszczam bąki bekam i mlaskam przy jedzeniu, jestem Holy-mnie myślenie boli nadaja się tylko do dupczenia - ono nie wymaga myślenia jestem bardzo szczęśliwa -mój intelekt wiecznie odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczne
spoczywanie intelektowi holycrap ps czy coś czego nie ma może spoczywać ? :) Mam takie pytanko do holycrap : czy udało Ci się ukończyć jakąś szkołę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zawod jest
podatkow nie odprowadzasz przeciez. To co najwyzej praca na czarno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirjaniii
No tak, to praca na czarno. I bez badań pracowniczych, bo o badaniach te teksty to zwykła ściema dla naiwniaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahheea
ojeju normalnie ciemnogród tu się szerzy :D któż to wymyślił, że prostytutka przez to, że ma ogromne problemy emocjonalne (gdyż inaczej nie byłaby prostytutką) nie może być inteligentna??? hmm a może prostytutka już nie człowiek tylko diabeł!!hahaha :D (jak niegdyś dzicy mieszkańcy dla białych) słowo daję, nie uzmysławiałam sobie, że w dobie dostępu do informacji można takie głupoty prawić i jeszcze się z kimś wykłócać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient stały
jak zawsze gdy mowa o prostytutkach to ciemnogród górą. Jeszcze nie wiedzą co ich spotka w życiu ale wszystkich co się tym parają udusiliby własnoręcznie i one same i ich klientów. Wśród tych szlachetnych to właśnie największe skurwysyny jakich nosi ten świat, oszuści, złodzieje, krwiopijcy, katole którzy wypalalibi zło tego świata rozpalonym żelazem, a sami chuja warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holycrap
Nie mieszkam w Polsce od bardzo wielu lat. Czasem mam problem ze slownictem, to prawda. No i co z tego. Znam za to biegle dwa inne jezyki. Mam wyzsze wyksztalcenie ukonczone za granica. Pracuje jako consultant i zarabiam dosc dobrze. Wiele osob marzy o pracy taka jak moja. Sprobojcie sie dowartosciowac jeszcze raz? Wlasnie, wy obrazajac probujecie sie dowartosciowac. Czujecie sie wtedy lepiej.Zal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holycrap
Do glupota moze latac? To co piszesz jest niestety prawda. jednak nie zrozumialas dlaczego moja odpowiedz byla taka a nie inna. Ktos wypowiedzial sie ze prostytutka to jakis typ bezmozgowca i tyle. To oczywiscie nie jest prawda. Ty znowu z Twoja wyuczona teoria mozesz isc sie chwalic wsrod publicznosci, jednak nigdy nie bedziesz miala pojecia o jej prawdziwym znaczeniu. Nie jestem wiesniara czy niedouczona, bo robie bledy wyrazajac sie w jezyku polskim. Czy myslisz, ze ktos kto robi bledy ortograficzne lub innego rodzaju na sile musi byc jakims niedorozwinietym umyslowo czlowiekim? Jesli tak to ty masz jakis problem. Moze wroc do szkoly i wyuch sie znowu jakiejs formulki, to wtedy bedziesz czula sie lepsza niz inni no i napewno bardziej intelligentna. Ciekawa jestem czym ty sie zajmujesz po psychologi? Bo z twojej wypowiedzi wyczuwa sie z daleka, ze w zawodzie napewno nie jestes zatrudniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroczerwony
Na zmywaku suka pracuje! Wiem, bo to moja znajoma. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holycrap
chcialabym sprecyzowac o tym co akceptuje z tego co pisalas...o tym co nietety jest prawda Chodzi mi syndrom Pinokia...jedyna rzezc ktora jest prawdziwa w twojej wypowiedzi. reszta to kupa bzdur , nie masz pojecia o wielu rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyyyttt
wielka dama tańczy sama zgiń przepadnij w gówno wpadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrótkowiec
szmata będzie szmatą obojętnie czy to jest ściereczka czy mop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×