Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Foxy_Lady

Wszystko na temat biustu i klatek piersiowych :)

Polecane posty

No proszę... sa jednak nadal na tym świecie mężczyźni, którzy lubią odgarniać włosy z piersi kiebiety, żeby móc je zobaczyc i pocałowac ;) Ja mam teraz tylko ciut dłuższe, niz do ramion... i wciąż są krnąbrne, bo przyklejaja sie do twarzy i ust, kiedy całuje mężczyzne. Jak wieje wiatr to z nimi walcze, bo zasłaniaja mi świat :)

Foxy:) ja uwielbiam mieć rozpuszczone włosy i ciągle z nimi walczę:)najgorzej jak wieje wiatr:) W łóżku z facetem hmmm więcej przeszkadzają ,ale wiązać o nie....Hehehe uśmiałam się z tej degustacji wacka:D:D ale fakt,przeszkadzają okropnie....:P

Brunet... zadaj jednak to pominiete pytanie, bo ciekawa jestem :) a co do włosów... kiedys stanowiły mój istotny atrybut, długie, geste, błyszczące, nie tylko ja je lubilam i byłam z nich dumna ale i mężczyźni na ulicy prawili komplementy. Teraz nie ma już szału u facetów a i kobiety wola bardziej wygodne fryzury.

przyszlam prawie jak do siebie.... i nie moge nic napisać :O bo tu brunet urzęduje a ja jestem słowna... jak powiedziałam, że nie napiszę NIC.. to nie napiszę... chyba, że to będzie COŚ ;)

Brunet, cieszę się, że nie czytasz tego co piszę... bycie analfabetą czasem ma dobre strony ;) żyje się w pewnej nieświadomości ... nieraz do końca życia 🖐️

Lisiczka, ale powiedz mi szczerze. Czy kręci Cię słaby mężczyzna, który nie potrafi Cię zdominować? Taki, który nie ma pomysłów i czeka na to co Ty zrobisz? Chcesz mieć wszystko pod kontrolą czy jednak wolisz oddać się w pełni temu, który wie jak doprowadzić Cię do obłędu? :-) Możesz sobie być babą z jajami, przybijać gwoździe i nosić ciężkie siaty. Ale jeśli tylko znajdzie się taki, przy którym zmiękną Ci nogi, oddasz to wszystko razem z własną niezależnością i dasz się zniewolić :-) Ze strony mężczyzny wygląda to oczywiście tak samo. Ale jeśli chodzi o seks, to ja nie oddaję władzy.

Androgen, zgadzam sie z Tobą. Mężczyzna powinien być stanowczy, władczy, z polotem i fantazją, wiedzieć czego chce.Jednocześnie znać potrzeby kobiety i szanować ją. Każdy inny to chodząca ciapa i pipa. Facet jest kapitanem, a kobieta sternikiem ;)

Andro, oczywiście, że nie lubię dziamdziaka prowadzic za rączkę. Ale miec fantazję i potrafic się zająć kobietą, żeby nie musiała o wszystkim myslec samo, to jednak zupełnie coś innego, niz zdominowanie jej. Potrzebuje faceta z werwą, ale władzy sie nie zrzeknę, mogę mu najwyżej czasem oddac pałeczkę :)

Lisiczka 🌼 pałeczkę oddam Ci z radością :-) W zamian za to wezmę każdy centymetr powierzchni Twojego gładkiego ciała, oraz każdy, nawet najbardziej wilgotny zakamarek. BTW, wiesz dobrze o czym mówię i nie kłóć się tylko po to, by Twoje było na wierzchu :-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować