Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brudasek?

Budzic?

Polecane posty

Gość Brudasek?

Wczoraj bylismy w gosciach na noc i dziecko nie bylo kapane. Wlasnie wrocilismy do domu. mala nie spala w podrozy kilka godzin, zasnela 10 km przed domem i smacznie spi. Sie zastanawiam czy ja budzic na kapiel. Szkoda mi, ale z drugiej strony 2 dzien bez mycia? 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy tez od tego co kto lubi
ja bym jej nie budzila przeciez nie umrze od tego jak jutra ja wykompiesz przestan ! nie budz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee..
nie budź. Nic jej nie będzie. Nie tarzała się w błocie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brudasek?
No w sumie nie. macie racje, najwyzej wykapie ja rano. Padla doslownie, taka zmeczona. A po nocy jak pospi kilka h teZ bez sensu kapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie budze jak nagle mocniej zasypia. normalnie kapie co 2 dni i powinnam wlasnie dzis ale mlody zasnal 2 h temu i spi juz raczej snem nocnym wiec nawet jak teraz sie obudzi to nie bede kapac bo tylk dozna szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaaa28
ja moja 4 latke budze jak usnie wczesniej. chodzi do przedszkola wiec musi byc czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojego malucha
obudziłam o 19.30 na kąpanie, bo też kąpiemy co 2 i dzisiaj wypadało, a jutro zostaje sam z tata, więc go nie wykąpie. Na szczęście mój dobrze to znosi, przebudza się w wannie :) No ale teraz walczymy, bo nie śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek dzisiaj już drugi dzień nie kąpany. Wczoraj zasnął po 18 i spał do rana. Myślałam wczoraj - nic mu nie będzie, jak go jeden dzień nie wykąpiemy. Dzisiaj zasnął po 17. Byłam pewna, że pośpi z godzinę, góra dwie, obudzi się i go wykąpiemy. A mały znowu numer wywinął i śpi do tej pory. Budzić go na pewno nie będę. Niech dziecko śpi skoro chce. Widocznie potrzebuje. Brudem na pewno nie zarośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brudasek?
No 4 latka bardziej sie pobrudzi niz niemowlak. ;) Probowalam ja przetrzymac na koniec drogi, ale mimo to zasnela. Tylko na spiocha rozebralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brudasek?
A czemu kapiecie co 2 dni? Niezlosliwie pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas była sprzeczka - ja chciałam codziennie, mąż co dwa dni (bo pediatra powiedziała, że można). Ale synek stanął po stronie tatusia i niemal regularnie co drugi dzień zasypia przed kąpaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kąpie córkę codziennie
od urodzenia. Obecnie ma 4 latka, i codziennie bierze dłuugi prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymakbet...
dziewczyny ja kąpie codziennie. też niezłośliwie piszę ale nie wyobrażam sobie co dwa dni. pomyślcie, dziecko siusia, robi kupkę, zapoci się pod bodziakiem, trzeba przemyć, chusteczki tak nie wymyją. ja sobie nie wyobrażam, jednorazowo jak zaśnie kamiennym snem to ok ale regularnie nie kąpać w życiu. mój syn zasypia koło 19:30, jeśli zdarzy nam się wrócić później to szybko go przemywam ale zawsze wkładam do brodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie budz, nic jej nie bedzie
mi w szpitalu i u lekarza zalecali myc niemowlę raz, dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brudasek?
No tak wlasnie zrobilam, rozebralam, wytarlam buzke i dlonie i niech spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamusią
Ją kapie codziennie jeśli jestem w domu:) gdy nocujemy poza domem to sobie odpuszczam :) teraz jest zimą i jak dziecko się nie poci:) ale za to po każdej kupie myje go pod kranem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska dzieciaczkaaa
jakoś nei wyorażam sobie jak dziecko ktore ma 2-3 mies moze spocić sie pod bodzikiem?? Chyba że ktoś w domu ma 25 stopni i założy jeszcze gruby swetr. Położna doradziła kąpiel co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×