Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łukasz1234

proszę o radę

Polecane posty

Cześć mam 23 dwa lata jestem ze swoją dziewczyna od 4 lat, od października przeniosał się do innego miasta na studia. Widujemy się bardzo rzadko a gdy już jesteśmy razem to mało rozmaiwoamy bo ona albo śpi albo nie chce gadać. Od pewnego czasu czuje ze nie zależy jej na mnie ale ona mówi że mnie kocha i wszytsko jest dobrze. Też ją kocham ale meczy mnie taki związek a sam nic zmnienić w nim nie mogę. nawet gdy juz rozmawiamy ustalimy coś to i tak ona tego nie robi tylko dalej jest tak samo. co mam zrobić? Co wy byście zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie postępuj pochopnie daj sobie i jej więcej czasu może to wszystko wymaga od niej dużo wysiłku studia, nowe otoczenie, ludzie... i Ty musisz pomyśleć o tym jak ona się czuje i wspierać ją na każdym kroku nie myśl teraz tylko o sobie.. ewentualnie jeśli bardzo tego chcesz to pomyśl by na okres studiów przenieś się do tego miasta, możecie razem coś wynająć, np. kawalerkę znajdź sobie tam pracę i ciesz się każdą chwilą, którą z nią spędzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi o to ze ona jak coś robi to nie myśli o mnie. wszysko jest ważniejsze niż ja. Studiowaliśmy obpoje w jednym mieście i ona przeniosła się tam na magistra a mogła kontynuować na tej samej uczelni a ja nie mogę się przenieść do niej bo tam nie ma mojego kierunku. nie chce rozmawiac o przyszłości ze mną tylko chce życ z dnia na dzien a przecież 4 lata to nie jest krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma Cię w D i jesteś jej wypełniaczem czasu ewentualnie :classic_cool: ukróć jej spotkania , olewaj , bądź zimny , cyniczny - sama przyleci albo dostanie kopa , bo szkoda na nią czasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracująca28
przykro mi ale ona nie myśli o tobie powarznie,bardzo xle cię traktuje szanuj się bo zaslugujesz na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak to tak jak tu ktoś napisał, olej ją i udawaj obojętnego, nie odzywaj się, czekaj by to Ona wykonała pierwszy krok. Niech o Ciebie powalczy, bo widocznie sądzi, że ma Ciebie w garści i wszystko Jej wolno. Pokazać musisz, że masz swój honor. Ja swego czasu komuś nadskakiwałem i mnie olała, wybrała tego co Ją miał gdzieś tylko dlatego, że mu wcześniej coś obiecała. Wniosek, kobiety nie są warte naszego poświęcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miej honor człowieku. Zrozum, że czasami potrzeba się zdystansować. Mówię Tobie jak jest, ja nadskakiwałem i zostałem olany. Nie popełnij mojego błędu, poudawaj trochę obojętnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×