Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duomox

Nie chodzę na imprezy, czy mam szansę poznać dziewczynę?

Polecane posty

Gość Duomox

Właściwie moje życie wyeliminowało mi prawie wszystkie możliwości poznania kogoś bo tak: -uczę się w marnej szkole policealnej, zajęcia raz na 2 tygodnie i tam nie ma nikogo interesującego -nie mam znajomych, nikogo nie poznaje dzięki nim -nie chodzę na imprezy, nie prowadzę życia towarzyskiego -nie pracuje Jedynie stać mnie na to żeby zaczepić jakąś dziewczynę na ulicy ale na razie bez efektów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdxfcvghjbnkm
nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
wow! jest odpowiedź - po tygodniu :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Jestem prawiczkiem i nie jestem z tego faktu zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Ale młodym stażem, mam dopiero 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdhsgdhsg34
nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.ś.ć
mnie w tym wieku już się nie chciało ruchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Mam 20 lat, po co miałbym siebie oszukiwać i pisać coś niezgodnego z prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdhsgdhsg34
nie masz szans na dziewczynę, a nie: "nie masz 20 lat". to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Dlaczego nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdhsgdhsg34
bo nie posiadasz życia towarzyskiego, pracy ani pieniędzy. nawet jak kogos poznasz, to ucieknie w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
To poznam jej friendsów, nie będę taki że będę chciał zamulać w domu i tylko z nią non stop. A nie wystarczy się podobać fizycznie i okazywać komuś uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdhsgdhsg34
nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Pracę może znajdę na dniach, ponieważ sam ten tryb zaoczny mnie frustruje do tego stopnia że muszę coś robić ze sobą, nie wytrzymam takiego trybu na dłuższą metę. Ja wstaję rano i mnie kurwica strzela że nie mam co ze sobą zrobić. I póki co mam jeszcze alimenty od mojego skurwysyna ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Czy jeśli teraz odkreślimy 'nie mam pracy' i częściowo 'nie prowadzę życia towarzyskiego' - to szansę są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Ale fonetycznie ładnie brzmi i wizualnie ładnie wygląda toteż tak się podpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_25lat
powiem ci tak, też tak myślałem ale tzn ja nei jestem prawiczkiem w wieku 22 lat poznałem pierwszą laskę i po 3 miesiącach straciłem pracę, potem przez jakiś czas było nawet fajnie miałem sporo czasu i jeszcze była kasa więc tak do maja było okej potem po majówce zaczęło sie sypać z laską nie miałem pracy i ona w zasadzie pracowała za grosze no i jakoś tak wyszło że zerwaliśmy ze sobą w październiku w grudniu znalazłem pracę no i od tamtej pory cały czas pracauje, no ale przez tą pracę od 3 lat nie mam kompletnie czasu aby kogoś poznać i 3 lata jestem samotny lipa co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Dlaczego mnie spisujecie na straty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_25lat
jesteś z patologicznej rodziny, nie ma wykształcenia co za tym dzie bedziesz robił za grosze, pozatym nie masz znajomych i nie jesteś rozrywkowy więc jesteś przegrany bardziej odemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Nie jestem z patologicznej, tylko z rozbitej rodziny. Nigdy nie było awantur, libacji - stary zabrał się i poszedł jeszcze przed moimi narodzinami. Za dużo tych ciosów jak na jednego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grreeennn000
hej, bez przesady :) wszystko jest do zmienienia, liczy się chęć, to jaki jesteś. To że akurat teraz nie masz pracy, nie oznacza że nie będziesz jej miał w ogóle. Jesteś młody masz na to czas. Myślę, że masz szansę kogoś poznać, jak najbardziej. Chyba że jesteś zawsze i na wszystko na 'nie' .. że praca nie, ludzie nie, zajęcia nie... bo jak z takim kimś się wiązać.. a rodzina patologiczna.. niektórzy fakt, odrzucą Cię na starcie, ale chyba nie takich osób szukasz, więc co się przejmować. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_25lat
no jak masz takie rozrywki jak picie piwa w plenerze to na laske nie licz chyba że jakaś pijaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
A chyba nie jestem odosobniony w takim zachowaniu (każdy to robił), zresztą to tylko taki przykład pierwszy z brzegu żeby zakwestionować tezę o tym że jestem nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Witam, może dzisiaj będą lepsze dla mnie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggffrrthjjghd
Ok koles;) mlody jestes tzn pewnie ze mozesz! Czemu nie wychodzisz do ludzi?? Jak nie teraz to kiedy zadbaj o wyglad I kontakty czylii... Idz na silownie, zrob cos. nie marnuj zycia na starcie ;) nie tylko o seks tu chodzi. Poszukaj pracy, idz. A dyskoteke, mozesz wszystko, nie masz 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowygroszek
zapisz się na jakieś zajęcia, wolontariat, rób coś, co cię interesuje i przy okazji możesz poznać kogoś, kto ci podpasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomox
Ej nie mam żywcem do jakich ludzi wychodzić. Nie wynika to z mojej złej woli bo jeżeli miałbym możliwość to bywałbym na jakiś domówkach nawet co tydzień. Na siłownie mogę iść ale już na dyskotekę nie bo to nie moje klimaty. Może kiedyś będą jak będzie możliwość z kimś tam iść a nie samopas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam męża na imprezie:) idź na imprezę poznasz żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×