Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yoohoo

Prezent dla RODZICÓW

Polecane posty

Gość gość
Znajomi, którzy robili wesele w Zajeździe u Przemka w Zgierzu wesele zrobili dla rodziców przecudowną prezentację z nastrojową muzyką i wyświetlili ją na weselu. Rodzice byli bardzo wzruszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekNow2
My z rodzenstwem kupilismy rodzicom telewizor na rocznice slubu. Ten ktory mieli strasznie sie psul wiec z takie prezentu bardzo sie ucieszyli. Wcale nie wydalismy fortuny bo zamowilismy telewizor na bestcena.pl bo tam zwykle jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent powinien być osobisty, przy wyborze trzeba uwzględnić charakter osób i ich gust :) Fajny artykuł jest na www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matulaula
moi ciągle marudzą, że jestem brudas i że im korytarz sie brudzi zawsze po mojej wizycie to kupiłam im ostatnio na rocznice (oprocz wycieczki) wycieraczke ze smiesznym napisaem od wycieraczkowo.com :D miny pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui901234
Moi ostatnio kupili dom i sie na nowo urzadzali i kupiłam im na wspole z siostra nowe meble do kuchni :) ale jak to ja nie obyl9o sie bez smiesznego prezentu, ktorym byla wycieraczka od wycieraczkowo.com taka z glupkowatym napisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Bobr
Znajomy ostatnio swoim rodzicom kupił coś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-lenovo-thinkpad-t470-specyfikacja-techniczna-opis-serii-recenzja/4655/ Na szybko podszkolił rodziców z obsługi komputera a reszta już sama poszła. Teraz sami chętnie się uczą, prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, więc może coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zabieg Hydrodetox, jeśli jesteście w Krakowa lub okolic, a potem wspólną pyszną i zdrową kolacje w Zielonym do góry, oddalonym dosłownie kilka metrów od Kliniki, w której oferują ten zabieg. Rodzice odprężeni, zrelaksowani. Robimy coś dla ich zdrowia i ofiarujemy im coś co mamy najcenniejszego-nasz czas. Super spędzony czas! W dodatku ostatnio tato miał urodziny i został zaproszony do kliniki na bezpłatne badanie składu ciała w połączeniu z konsultacją z fizjoterapeutą. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila

a może reprodukcja jakiegoś znanego malarza ja bym poleciła https://www.dcngallery.pl/reprodukcje-2 ... larzy.html
firma ma bogaty wybór reprodukcji wielu malarzy . Robią również obraz ze zdjęcia https://www.dcngallery.pl/upload-your-photo. mają naprawdę bogatą ofertę i ceny równie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×