Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta222

Okres a tabletki antykoncepcyjne.

Polecane posty

Gość Kobieta222

Od 31.10 biorę tabletki cerazette od tego momentu dostalam 2 okresy, gdzie lekarz powiedział ze teraz nie bede go miala czy to normalne? I czy przy tych tabletkach mogę zajść w ciążę? Nigdy wcześniej nie brałam żadnych tabletek anty dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki dzialaja od pierwszego dnia kiedy wzielas. bierzesz 21 potem 7 dni przerwy. po 7 dniach zaczynasz nastepne opak. to normalne ze masz plamienia w trakcie pierwszego miesiaca brania. organzm sie musi przyzwyczaic. pamietam za jak ja zaczynalam to przez pierwsze dwa miechy mialam plamienia, boe glowy, skurcze w łydkach i bardzo zmienne nastroje. wiec to calkowiecie normalne. poczytaj o tym w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tabletkach anty raczej nie ma szans na ciaze. i pamietaj ze nie muszisz juz absolutnie stosowac prezerwatyw. tabletki wystarcza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj tylko zeby brac je coddziennie, straj sie o jednej porze. natomiast jak sie spoznisz kilka godzin to nic. wazne tylko zeby nie minelo dluzej niz 12 h od danej godziny. np. jesli bierzesz codzinnie o 8 rano to pamietah zeby raczej nie przekraczac 12 godzin czyli do 20 godziny weź tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×