Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jessica-Anastazja

Czy rozmowy w toku i inne seriale typu "laczego ja" sa autentyczne?

Polecane posty

Slyszalam ze rozmowy w toku sa wymyslone ale moze to jednak nieprawda. To samo slyszalam tzn pisali w gazecie ze "ukryta prawda" jest wymyslona. A co z reszta? Tj "pamietniki z wakacji", " trudne sprawy" itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4j34;sP-
Mięsny jeż = Henryk bzykał Beate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifollwyoueqeqe
programy typu ukryta prawda wymyslone ,a rozmowy w toku teoretycznie prawdziwe ,ale praktycznie może czasem mowia ludziom co maja mowic i jak sie zachowywac i im placa za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulasosodpomidorkos
trudne sprawy i tak dalej są wymyślone na pewno bo mojej mamy kolega z pracy grał w jednym odcinku do tego można zauważyć że nieraz się ludzie powtarzają do tego fabuła skąd by wiedzieli że się rozwinie co do rozmów w toku są prawdziwe znaczy nie wiadomo czy historyjki są prawdziwe bo ktoś mógł wymyślić żeby pokazać się w tv ale kiedyś widziałam chłopaka na YT który zajmuje się ufo robi filmiki i też był w rozmowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
Ja to myślę że w rozmowach w toku to tak różnie jest. Są na pewno niektóre historie prawdziwe, no bo jak przychodzi kobieta poparzona i opowiada że w dzieciństwie przeżyła pożar to raczej jes to bardzo prawdopodobne, ale czasami są poruszane tak bdurne tematy że myślę że te opowieści są albo bardzo podkoloryzowane albo całkowicie wymyślone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykle bzdury
dla ludzi z trocinami we lbie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica-.Anastazja
ale cała moja rodzina ogląda ten program, bo mozna się np. dowiedzieć ciekawych rzeczy na przykład jak przyłapać niewiernego męża z sąsiadka w piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byuvbyu
kiedys rozmowy w toku byly prawdziwe, teraz zrobili z tego straszna zenade i ludzie tam wystepujacy w wiekszosci przypadkow odgrywaja swoje role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica-.Anastazja
a ja słyszałam, że ta Ewa dżyzga to ssię umawia z umiesnionymi chłopakami co przeprowadza z nimi rozmowy na antenie po nagraniu odcinka na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×