Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riririri

tak szczerze-zalujecie,ze zrobilyscie sobie dziecko?

Polecane posty

Gość riririri

jesli tak albo jesli nie-to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krikrikri
bardzo glupie pytanie-"zrobic sobie dziecko"?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulasosodpomidorkos
moja mama jest po operacji jak myślisz kto się nią teraz opiekuje nie róbcie sobie dzieci w tedy macie pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstepowa dama
nie nie żałuję, chociaż czasami mysle co by było gdyby... ale nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torze
Zrobić to sobie można dziurę w rajstopach. Dziecko to nie rzecz, tylko przemyślany wybór, z pełną świadomością odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riririri
a czy zalujecie,ze juz nie macie cnoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałować to nie żałuję,ale moja córka jest mała.Ma dopiero 4 lata i jest w wieku,w którym pyszczek jej się nie zamyka.To czasem bardzo męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4546545646565
moj synek ma prawie 5 lat. jak bylam w ciazy to bardzo sie balam czy dam rade i wogole. teraz wiem ze nic piekniejszego nie moglo mni spotkac. dziekuje Bogu kazdego dnia za moje dzieciatko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka nieduza pralka
wiekszosc dzieci to wpadka wiec te ktore wpadly teraz mowia ze dziecko to cud och i ach bo co maja powiedziec...'tak zaluje bo moje zycie ejst skonczone, nie mam czasu dla siebie tylko kupki obiadki sprzatanie,nianczenie wrzaski i burdel'...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riririri
to wyzej to podszyw no tak,duza czesc to wpadka...te przez 30stka zwlaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza corke zrobilam 11 po slubie..wiec nie wpadka..planowana byla..miedzy pierwsza a druga jest 4.5 roku roznicy wiec tez byla wyczekana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,czemu teraz jak ktoś zachodzi w ciąże to od razu wpadka.Pewnie jest sporo wpadek,w końcu takie ryzyko niesie uprawianie sexu.Można się zabezpieczać,ale zawsze istnieje ryzyko.Ale też wielu ludzi po prostu chce mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluje, choc mysle czasem
ze mogłam dać sobie ze dwa lata więcej luzu, myślałam że starania o ciąze potrwają minimum z rok a wyszło za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO natalka nieduza pralka
MNIE TO DENERWUJA TAKIE CO PISZA ZE ZALUJA ... natalka nieduza pralka ----> JAK WPADLAS TO SIE TRZEBABYLO PODWUJNIE ZABEZPIECZAC A NIE TERAZ PIERDOLISZ... JA NIE MAM DIZECI ALE STARAMY SIE Z PARTNEREM O DZIECKO JUZ 2 MIESIAC. I CO Z TEGO ZE KOBIETY CO WPADLY MOWIA TERAZ ZE DZIECKO TO ICH COD ZE SZCZESCIE TO ZE TWOJE DLA CIEBIE NIE JEST NIE ZNACZY ZE DLA KAZDEGO MUSI BYC ICH DZIECKO PORAZKA ZYCIOWA ... JESTEM CIEKAWA CZY POWIESZ SWOJEJ CORCE ZE JEST TWOJA NAJWIEKSZA POMYLKA ZYCIOWA ZE PRZEZ NIA STRACILAS SWOJA WOLNOSC ZE TYLKO KUPKI PRANIE GOTOWANIE :/ A TO ZE BURDEL W DOMU MASZ TO TYLKO Z WLASNEJ WINY ZE NIE JEST OGARNIETA I ZORGANIZOWANA TEGO NA DZIECKO NIE MOZESZ ZRZUCIC... ZALOSNA JESTES I TYLE ... ZNAM WIELE MATEK KTORE SOBIE SWIETNIE RADZA NIE WAZNE W KTORYM WIEKU ... TWOJA MATKA TEZ TAK CI MOWILA ZE JESTES JEJ PORAZKA - MYSL 2 RAZY ZANIM COS ZREOBISZ I LEPIEJ ZEBYC DRUGIEGO DZIECKA NIE MIALA BO SZKODA BY MI BYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO natalka nieduza pralka
OCZYWISCIE TYCH DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że drugie było późno i między dziećmi jest duża różnica wieku. Kocham swoje dzieci i najszczerzej w świecie mogę powiedzieć, że zajścia w ciążę z każdym z nich, nigdy nie żałowałam. Zaczęłam przygodę z macierzyństwem w wieku 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierwszymi blizniakami jakos niezbyt bardzo sie czulam dobrze w roli mamy przez pierwsze 2 lata,lecz dzieci wszystko mialy zapewnione to co potrzebowaly,co prawda do cih 2 lat zajmowanie sie nimi traktowalam jako obowiązek niz przyjemnosci, ale pozniej to minelo ,i sie zmienilo,noi chwala :) Przy drugiej i trzeciej corce bylo juz calkiem inaczej i o wiele bardziej komfortowo i mneij stresowo :)U mnie kwestia wieku odegrala istotna role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrtoka2200
Tzn.U Nas było tak: przed ślubem kochaliśmy się bezpiecznie.Po ślubie on zrezygnował z zabezpieczenia czyli wie , że może coś zmajstrować ;-). Oczywiśćie zdajemy sobie z tego sprawę co może byc ;) A do osób , które nie chcą dzieci to dobre zabezpieczenie polecam.Bo później tak jak Wy to nazywacie WPADKA.! A później żałujecie.Bo nie wierzę kobietą które wpdły nawet w 5% nie załują tego , że nie bylo odpowiedniego zabezpieczenia w czasie sexu przed niechcianą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, ja bylam 3 razy w ciązy, za kazdym razem zabezpieczenie bylo, w tym tylko 1 ciąza byla planowana,( ta druga ciąza), a pierwsza i ostatnia to efekt zawodonosci zabezpieczenia Przy ostatniej wpadce jakos mnie to nie ruszylo i nie żałowałam że tak sie stalo,mialam juz ponad trzydzieche i wiedzialam że dobrze bedzie,bylam spokojna, przy pierwszej no to byl szoook,nerwy,ale trzeba było zakasac rekawy i stawic czoła wyzwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 1 nieplanowane
ja mam wlasnie jedno nieplanowane bo antykoncepcja niezadzialala, z dwoje planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Madzi
Ja zrobiłam... ...ale upuściłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwhjgf
Ja żałuję. Tylko co z tego.. dziecko jest i trzeba je wychować.. wiec wychowuje jak najlepiej potrafię. Jednak gdybym mogła jeszcze raz podjąc decyzje o dziecko - zdecydowałabym inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilmandgaro
Toksyczna kobieta jakie zabezpieczenie zawiodło?? co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama synka
a może masz depresję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama synka
do qwhjgf, a chciałaś tej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×