Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coockkckckcneie

MAM PYTANIE, ZARAZ PRZYJDĄ ODCZYTYWAC WODE

Polecane posty

Gość coockkckckcneie

Zaraz przyjdą odczytywac u mnie wode, mieszkam tu od miesiaca, wlasciciel kazal zrobic zdjecie licznika, ale usunuęłam je przypadkiem, czy ono jest konieczne?? gdzie oprocz w lazience jest jakis drugi licznik, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Ja mam jeden licznik wody i nigdy nie musiałam robić zdjęć. Przychodzili spisali stan aktualny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
bo facet musi na wlasne oczy zobaczyc stan.Bo niewrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki........,
no w kuchni zapewne idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
To zrób jeszcze raz fotkę i tyle. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coockkckckcneie
jak mam teraz zrobic zdjęcie początkowego stanu wody ??jak juz tu mieszkam od 1 pazdziernika. w kuchni, ale niby gdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie jest konieczne, ale zapłacisz teraz "na oko" tyle ile mniej więcej zawsze było płacone, a nie tyle ile zużyłaś i jeśli zużyłaś mniej stracisz te parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikasfuewfuj
Ale wy jesteście durni...no głąby kurwa! Radzicie w poważnych tematach, a nie rozumiecie co laska napisała... ja pierdole tumany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Przecież początkowy stan licznika powinnaś mieć na umowie wynajmu. A skąd pomysł że są dwa liczniki? Przewaznie jest jeden na lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coockkckckcneie
Mam z wlascicielem taką umowę, że płacę całość wynajmu juz ze wszystkim, place co miesiac 1450 zł, bez wzgledu na to, ile wody i pradu zużyje, nie wiem czy to ma znaczenie , wiem tez ze on chyba tez sobie robil zdjecie licznika, jednak nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coockkckckcneie
nie bardzo rozumiem po co teraz robic to zdjecie, skoro mialam je zrobibic na pcozatku jak sie wprowadziłam ! wiec co z tego, ze zrobie teraz fotke? jak juz przeciez cyferki sie zmieniły odkąd tu mieszkam, bo zużyłam wodę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popros goscia od wodomierzy by ci oszacowal miej wiecej ile mogłas złuzyc wody... oni czesto chodza i widza jakie sa stany liczników.... Czasem liczniki sa w łazience koło toalety za plytkami które sie zdejmuje na magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coockkckckcneie
w lazience wiem gdzie jest licznik ale myslalam,ze jeszcze inny jest potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooleeeee
chyba magneS debilu wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikasfuewfuj
Bosz sama autroka nie wie o co biega. Zdjęcie miałaś zrobić w swoim interesie, żeby nie płacić za niezużytą przez siebie wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
No chodzi o to że miałaś mieć na zdjęciu stan początkowy, żeby płacić tylko za tto co zużyłaś. Teraz to już fotka nie potrzebna. Strasznie chaotycznie piszesz -nie wiadomo było o jakie zdjęcie ci chodziło i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
przeciez jeszcze jest główny wodomierz. ty powinieneś mieć podlicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×