Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strawberry:):)

allegro pytanie-wejdzie

Polecane posty

Gość strawberry:):)

sprzedalam pewna rzecz na allegro opcja wysyłki podana w aukcji tylko jedna-list polecony priorytetowy babsko ktore kupilo ta rzecz pisze do mnie ze ona chce za pobraniem i jak kupowala to nie zwrocila uwagi ze nie ma takiej opcji ja jej na to ze za pobraniem nie wysylam,a ona ze w takim razie nie chce, nie kupuje i tyle musze do allegro zwrocic sie o zwrot prowizji,ale czy juz teraz moge wystawic jej negatywa??????????? czy czekac te regulaminowe 7 dni, zeby mi nie zarzucila ze jednak chciala kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry:):)
***wejdzcie-w temacie oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyślij za pobraniem, co za problem? Dolicz do ceny za wysyłkę odpowiednio więcej i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry:):)
nie, nie wysle za pobraniem bo po pierwsze juz raz sie przejechalam i osoba kupujaca nie odebrala przesylki a po drugie baba mnie wkurzyla swoim zaczepnym tonem od samego poczatku i roszczeniowa postawa ze albo za pobraniem albo wcale!! to mogla zapytac zanim kliknela "kup teraz" mialam ponad 10 osob obserwujacych aukcje, a teraz musze ja wystawic na nowo nie wysle jej na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
odczekaj te 7 dni a w tym czasie napewno przyjdzie ci na mysl lepsza tres negatywa niz bys teraz dała. Będziesz miec pełniejsze poczucie dosrania babsku... chociaz jesli ktos tylko kukpuje to negatywy żadnej krzywdy nie robia. Gorzej ze ona tobie wystawi negatyw i nie zmusisz jej do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz ze czekasz 7 dni i innej opcji nie ma . nie wyrazilas zgody i było wszystko jasno napisane....nie kręć nic. Rób wszystko jak jest w regulaminie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jak coś kupiłam, ale zwróciłam na reklamację to sprzedawca wystąpił do allegro o zwrot prowizji. "Sprzedający wystąpił do Allegro o zwrot prowizji, wybierając następujący powód niesfinalizowania transakcji: Przedmiot został odesłany przez Kupującego w ramach zwrotu lub reklamacji". Może Ty coś takiego też możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry:):)
dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×