Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

" 11:00 [zgłoś do usunięcia] smutekmamwekrwiiii a wiecie co mnie wk**wia? Wydawanie masy pieniedzy na chore/niepelnosprawne dzieci, ktore nigdy nie będą zdrowe, nigdy nie będą miały szansy w pełni się usamodzielnić i prowadzić normalne życie. Dajecie mase hajsu na te dzieci z telewizji, z których nic już nie będzie. NIC!! POGODZCIE SIE Z TYM. Wiem, ze to co pisze, moze wydawac sie okropne, ale taka jest prawda." xxx pierdolisz, nie masz pojęcia o postępie medycyny i skutecznosci rehabilitacji. dziecia ktory urodzils ie praktycznie bez nóg i rak bo trza bylo apmputowac tak byly zdeformowane dzieki takiej kasie z esemesów i jakiemus sponsorowi chyba jakis bank ma protezy jak z terminatora technologia z najwyzszej półki i moze normalnie chodzić, pisac na komputerze nawet w nosie podlubać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenujące jesteście
was trzeba pouśmiercać, paskudne, brzydkie, tępe i bezproduktywne debilki, jak wy sobie dajecie prawo do oceniania kogo trzeba zabić, to ja sobie daję prawo, żeby chcieć waszego uśmiercenia, bo nic wielkiego w życiu nie osiągniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biały motyl
no ok, zgoda, ze powinien płacić, ale na tej samej zasadzie rodzice którzy oddają dziecko tez powinni być pociągani do odp. finansowej. dlaczego ja mam ze swoich podatków utrzymywać ich dzieciaka? powinni płacić a nie ze oddali i problem z głowy bo przecież państwo (czyli my!) da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRÓWKA ;;ppp
A ja uważam, że powinno się dbać tylko o mrówki. Resztę można uśmiercać jak są problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa utwierdza się! Bo ludzie ida nalatwizne. Ja nie pisze o tych skubańcach co przywiązują psy do drzew tylko otych wypusczaja psa przy drodze....Gdyby był rejestr zwierzat to takich skubanców latwiej mozna było dopasc...którzy zabijaja psy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z kciukiem..takie chore dziecko więcej się namęczy w życiu niż będzie szczęśliwe taka prawda..nigdy nie będzie samodzielne, nie poradzi sobie w życiu bo zawsze będzie musiał być ktoś obok..zrobiłabym tak samo..po co a cierpieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRÓWKA ;;ppp
Nie wiem jak można nie mieć serca i nie przejmować się losem biednej, przemarzniętej mrówki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszel, chodzi mi o to, że jak mozna nazywac sie dobrym czlowiekiem i dobra matka, wielbiaca swojego dziecko, skoro krzywda innej czujacej istoty jest dla niego niczym?:O ja moze i mam z deklem, ale na dzieci nie dam. ja jedna nie dam, ale 50ciu po mnie dadza. a na schronisko na odwrot:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRÓWKA ;;ppp
Utworzę stronę z kliknięciami dla ratowania mrówek, są dla mnie dużo ważniejsze niż jakieś psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do biały motyl Ja tez uwazam ze rodzic ktory oddaje dziecko do odmu dziecka powinien tez płacic... Powinny byc alimenty placone przez nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem, chore psy też trzeba
w takim razie uśmiercać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy motyl, rejestr nic nie da raczej...jedyna rada w tej sytuacji t zmniejszyć ilość zwierząt poprzez zakaz i bardzo surowe kary grzywny po 5k np za rozmnażanie psów...bez pozwolenia. moznaby po uzyskaniu specjalnej licencji z pozwoleniem na rozmnażanie i handel. placiloby sie jakies oplaty z tego tytulu a kasa szlaby na dofinansowanie gminnych schronisk. i prywatnych. xxx zakaz rozmnazania i handlu psami i kotmai pod kara 5k !!!!!!!!!!!!!!!!!!! xxx obowiązkowa sterylizacja itd. po chuj tyle zwierząt? jest ich wiecej niz chętnych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maieu42t5
kciukiem, wszystkie psy trzeba uśmiercać, bo przecież żaden nie pójdzie do pracy, podobnie jak chore dzieci (część z nich pójdzie, bo będzie w stanie np. pracować na komputerze po rehabilitacji, ale nie będą miały okazji pracować, bo trzeba je było uśmiercić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówka tak to już jest, połowa ludzi bardziej przejmuje się losem zwierząt, a druga połowa chorych dzieci. nic nie zrobisz, nie zmienisz ich myślenia. ja jestem za pomocą dla zwierząt bardziej niż dla ludzi. bo np psy to prawdziwi przyjaciele, a nie jak połowa ludzi, chodzące wredne ku*** co by Cie za złotówke sprzedali żeby mieć w dupie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. psiak , ktory nie bylby samodzielny, tez sie meczy. ale nie hurtowo, tylko po to, by dzieki uspieniom pozamykac schroniska i krecic kase na co innego. sama chce otworzyc schronisko, ale ludzie stwarzaja problemy, bo zawsze jest jakies wazniejsze ''ale'' ale psiaki w moim przybytku beda ukochane i zadbane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś będzie chciał oddac psa do schroniska i dowie sie, ze bedzie musiał za niego łożyć to go wywiezie do lasu i da przez łeb szpadlem. W najlepszym razie przywiąże do sosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo np psy to prawdziwi przyjaciele, a nie jak połowa ludzi, chodzące wredne ku*** co by Cie za złotówke sprzedali żeby mieć w dupie dobrze" xxx ale to blędne koło, nie rozwiąujesz problemu tylko niceco niwelujesz skutki kupując kare i kocyk na zime dla psa w schronisku. to juz lepiej niz na schroniska lepiej zrzucicsie kasą na jakiś ogolnopolski profesjonalny program dla szkół zeby dzieciaki uświadomomić o problemie i żeby kolejne pokolenie jakie z nich wyrosnie mialo do zwierząt inne podejście...i to podejście przekazalo swoim dzieciom. inaczej to probem będzie istnial zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego Pierre wole dac pieniądze na zwierzaki, bo ludze, to skurwiele, dobre, zlote jednostki, to towar deficytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendy .... .
No ładnie, kciukiem, dowiedziałam się, że powinnam była zostać uśmiercona zaraz po narodzeniu, ty gnido, tylko istnieje coś takiego jak rehabilitacja; całe życie pracowałam ciężko na to, żeby móc pisać na komputerze, studiować i dzisiaj pracować umysłowo. Ty ścierwo... Takie pustaki nie powinny mieć głosu. Za dużo wolności w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 011
Ja wolę pomagać zwierzętom niż ludziom ! Gdyż to ludzie zgotowali zwierzętom taki los. Zwierzaki nie mogą bez ludzi żyć, pracować, zarabiać pieniędzy. I nie mam zamiaru pomagać nieudacznikom, leniwcom co tylko czekają na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutekmamwekrwiiii
ależ oczywiście, skoro urodzili, niech leczą, niech proszą, ale niech nikt nie krytykuje tych, którzy zwyczajnie uważają taką pomoc za bezsensowną i grosza nie dadzą, bo wolą pomóc ZDROWYM biednym dzieciom lub zwierzakom! Czego nie rozumiesz w moim toku myslenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco 25
kciukiem, zgadzam się, jesteś gównem, chore dzieci mają być zabijane zamiast rehabilitowane, bo część dorosłych jest zła, ty kurwo bez serca i mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco 25
Ludzie zgotowali zwierzętom taki los? No jak to, przecież zwierzęta powinny żyć w naturze, więc niech sobie żyją w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco, nie ''bo'' Tylko co taki czlowiek chory ma pozniej z zycia? nie twierdze ze wszystkie chore dzieci maja byc usuniete. ale skrajne przypadki, gdzie dzieciak nie zrobi przy sobie nic sam, cale zycia polega na kims, rodziny nie zalozy i nie ma nic, procz spracowanej przy nim cale zycie matki. a Ty wendy stul pysk, bo widze, ze mozgu Ci nie rehabilitowali, skoro taki jad z ciebie plynie (acha, sama bylam nedznym przypadkiem z cala 4 Apgar po urodzeniu, ale w troche inny sposob:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco 25
kciukiem, kurwo, a niby jak ma od niej jad nie płynąć, skoro piszesz, że powinna była zostać uśmiercona, ty pizdo, ciebie trzeba odstrzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a komu służą schroniska
Ci co kochaja zwierzęta, a nienawidzą ludzi to tępaki, głupsze od jamnika. Schroniska to świetny biznes jest, ot co, Na pewno nie służą zwierzętom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco 25
Psy krzywdzą koty i nie będę im pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania, że dzieci nawet w beznadziejnym stanie powinny być pod opieka i leczone. NIkomu nie życzę ale przeciez każdemu z nas może się trafić chore lub bardzo chore dziecko. Natomiast pewne patologie trzeba przerywac może przez kastrowanie durnych bab. Ostatnio Oglądałem program którejś z fundacji (nie pamietam czy POLSAT czy TVN) i była tam rodzina która miała 5 dzici i WSZYSTKIE miały porażenie mózgowe. każde z tych dzici nie jest i chyba nie bedzie w stanie butów zawiązać samodzielnie. Rozumiem że urodziło się im dziecko chore - tragedia. Po jakimś czasie zdecydowali się na drugie, no ok może się uda - tez chore i to na tą samą chorobę. Potem trzecie, czwarte, piate i wszystkie chore na to samo. No sorry ale moim zdaniem w takich sytuacjach państwo nie powinno płacić za ich głupote. Zwłaszcza że nie byłi to ludzie z marginesu tylko osoby wykształcone, które powinny rozumiec że z ich wspólnych genów nic nie bedzie. Cieawe ile jeszcze prób podejmą i ile pacjentów naprodukują. xxx Właśnie mówią w TV, ze centrum Zdrowia Dziecka zawiesza działalnośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×