Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem wkurzona kur..

U nas w klasie jest taki chłopak któremu każdy dokucza

Polecane posty

Gość jestem wkurzona kur..

Ja raz puściłam plotke że on mnie napastował(próbował zgwałcić) a chłopaki z klasy że on jest gejem. Ani jedno ani drugie nie jest prawdą. W dodatku jego rodzice przychodzą do szkoły, nakręcając kolejny problemy tego człowieka. W dodatku raz powiedziałam do jego matki przyszła ta szmata a ona uderzyła mnie w szkole przy świadkach i nauczycielce. Nauczycielka oburzona, bo co bym nie powiedziała nie miała prawa mnie uderzyć. Wszyscy w klasie mamy po 16 lat, chodzimy do pierwszej liceum. Moja matka zamierza zrobić afera, powiedziała już tej kobiecie że bić to sobie może swojego synalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Takie prowo już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w imie czego te całe afery? dla dobrej zabawy która moze zmienić sie w tragedie? jak juz sie nie zmieniła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wkurzona kur..
Ale to nie jest prowo. Jestem wściekła. Jak taka mogła mnie tak poniżyć. Nie miała prawa mnie uderzyć a uderzyła przy nauczycielce, ja nie mam zamiaru jej tego darować. Ma syna nieudacznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubbb
Ta, a ty masz prawo tak się zachowywać, bo...?? Poniżyłaś kogoś to masz za swoje. I nie tłumacz się że inni też tak robili. chyba że mózgu nie masz i podążasz za tłumem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wecdsssss
No faktycznie takie prowo juz bylo.Ludzie beda sie nakrecac i oburzac a autorka bedzie miala polewke. Jakie to zalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikodjwnf
Miała prawo uderzyć, pewnie jej ojciec cię teraz poleje benzyną i podpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wkurzona kur..
Poza tym z nim się nie pogada. Powoli zaczął już mówić do mnie spierdalaj szmato, do mnie, do dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubbb
Nie no bo ty jesteś taka cuudowna że powinien padać do twoich stóp. Prowo jak nic. Identyczne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyayat ep
0/10 glupie prowo,w dodatku zdublowane na uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To historia z trudnych spraw :) Nie chce mi sie teraz szukać odcinka, ale było tam coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
jestem wkurzona kur.. Poza tym z nim się nie pogada. Powoli zaczął już mówić do mnie spie**alaj szmato, do mnie, do dziewczyny. no bo jestes zwykla szmata i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
dyrektorka szkoły powinna zgłosić twoje zachowanie w sądzie rodzinnym. powinnaś dostać kuratora. jak to nie pomorze to poprawczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×