Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dzulajta

zespół na wesele BIAŁYSTOK

Polecane posty

Witam, szukam zespołu na wesele w Białymstoku. czy ktoś coś słyszał o zespole Raya bądź For you? Dodam, że chciałabym, aby wesele nie było discopolowe ale nie mogę nigdzie znaleźć info o wymienionych wyżej zespołach ani występów, nagrań. proszę o pomoc, Julita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, podbijam jeszcze raz temat. Czy nie ma na forum nikogo kto się bawił na weselu w Bstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Polecam Whitestock. Graja u mnie w Sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
polecam DJ;a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whitestok odpada bo mają mój termin zajęty. Jedyny wolny to właśnie sierpień. Poza tym mam wrażenie, że po występnie w jakimś tam programie muzycznym (dokładniej nazwy nie pamiętam) uważają się za taki super zespół i ceny też już wywindowane jak na białystok. Ponawiam pytanie o Raya, ktoś coś słyszał? zastanawiam się nad nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedź, jednak mam wrażenie że ten zespół głównie śpiewa pieśni religijne / liturgiczne. szukam czegoś na wesele a nie na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raya moim zdaniem jest ok, ale kalendarz raczej mocno napięty. Jak ktoś nie chce discopolo to polecam. Na mój termin byli już zajęci, cena jaką zażyczyli to 4000 zł. Z polecenia od nich zespół 4U, podobny repertuar, razem nawet próby mają. Cena 4500(jedna osoba więcej w zespole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama, reklama.... pranie mózgu od rana w 10 tematach to samo i ten sam portal - wszędzie was pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixband
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem po weselu więc rozumiem, jak cenne są informacje znalezione w internecie. przekopiuję swoją opinię, którą wyraziłam już gdzieś na forum. Zespół RAYA z Wasilkowa: grali u mnie na weselu. grają ładnie, wszyscy chwalili wodzireja, muzycy wychodzą do ludzi ale faktycznie- dużo było przymulonych kawałków. Dodatkowo pani śpiewająca- szefowa zespołu, która rok temu gdy zawieraliśmy umowę mówiła, że będzie u nas śpiewać przedłużyła sobie urlop macierzyński (mimo zapewnienia przy zawieraniu umowy, że do tego czasu na pewno wróci) o czym dowiedzieliśmy się 2 tyg przed ślubem. A wiadomo, że jeśli jest szefowa na weselu to zespół się bardziej stara. Dużo przerw robią, wcale nie takich krótkich. PODSUMOWUJĄC: ogólnie było dobrze, goście chwalili za granie (bo grają dobrze, naprawdę) ale narzekali (niektórzy) na ilość i długość przerw. Za taką kasę ( prawie 5k) uważam, że powinni się bardziej przyłożyć. Dodatkowo nieprofesjonalne zachowanie podczas wesela i po weselu. Oczywiście przy zawieraniu umowy manager zapewnia, że trzymają tempo, goście się nie nudzą itd a wcale tak nie było. Raczej nie polecam, aczkolwiek jakoś źle nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sale juz masz? w Białej Podlaskiej jest fajne miejsce - hotel Delfin. my mieliśmy u nich salę pięknie na biało przystrojoną, pyszne jedzenie, miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam tutaj opinię na temat zespołu Raya przed naszym weselem, które odbyło się 17.09.2016 i nie ukrywam, że trochę mnie zmartwiła, ponieważ my wybraliśmy na nasze wesele właśnie ten zespół. Potem jednak stwierdziłam, że internet ma to do siebie, że zawsze znajdziemy w nim pozytywy i negatywy i nie ma czym się martwić. Na 3 dni przed ślubem zadzwoniła do mnie Właścicielka zespołu P. Ela i powiedziała, że jest chora - ma poważną infekcję gardła i nie wie czy da radę być, mimo, że dostała leki. Bardzo się zmartwiłam. Przez telefon było wyraźnie słychać, że P. Ela jest chora, ale zapewniła mnie, że jeśli nie zdoła się wykurować to załatwi zastępstwo, które z pewnością nas nie zawiedzie. I tak też było. Nie było P. Eli, ale załatwiła wspaniałą wokalistkę na zastępstwo. Zespół Raya spisał się na medal - zarówno my jak też nasi Goście byliśmy zachwyceni. Zespół jest świetny pod względem wokalnym, instrumentalnym a także organizacyjnym. Zadbali o to, abyśmy mogli skupić się na zabawie, nie martwiąc się o organizację i harmonogram - to Oni nad wszystkim czuwali - przypominali nam, że np. już czas na podziękowania dla Rodziców:) Wodzireje fantastyczni: super energia, fajne zabawy z klasą i bez kiczu. Nasze prośby i życzenia zostały uwzględnione w 100%. Naszym zdaniem zespół Raya to świetny wybór , wart każdej ceny, ponieważ tworzą fantastyczny klimat wesela:)Nawet jeśli sytuacja losowa- tak jak u nas sprawi, że któryś z Członków zespołu nie może być obecny - to załatwiają równie profesjonalne zastępstwo - tak było u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy organizowaliśmy nasze wesele w http://hotelsuprasl.com to moja siostra w prezencie podarowała nam zespół . :) Zabawie nie było końca, jedna z najpiekniejszych nocy w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam zespoły które grają w 100% na żywo i to właśnie jeden z głównych plusów Live Orkiestry, w dodatku zespół składa się z młodych energicznych i pozytywnych ludzi z którymi całkiem przyjemnie jest nawiązać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zachwyceniz mężem występem Live Orkiestra na naszym weselu. Goście którzy już mieli swoje wesela bardzo nam zazdroscili znakomitej kapeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, Live Orkiestra to najlepszy wybór w tym mieście :D  Uwielbiam słuchać i się bawić do ich muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Live Orkiestra to jeden z najlepszych zespołów z jakimi się bawiłam 🙂 Wystarczyło, że zagrali u mojej koleżanki na weselu bym zarezerwowała u Nich termin na swój wielki dzień ❤️ Zawsze stawiam na pewniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Białegostoku mamy niezastąpionego Zenka, rozrusza każde weselisko.

Weekend ze swoimi pięknymi laseczkami  kręcącymi pupami  rozkręci wesele, również   są z Białegostoku

 

Edytowano przez 親切な人

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zespół na wesele to Live Orkiestra, nie ma co słuchać narzekań malkotentów, którzy nie potrafią docenić muzykio granej tylko na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zgodny z moimi przedmówcami, na każdy rodzaj imprezy, a nie tylko na wesele warto wynając Live Orkiestre! Nikt tak nie gra na żywo jak oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem zdecydowanie będzie postawienie na Live Orkiestre, młody i energiczny zespół, który porwie do zabawy każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×