Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sonówka

Wypadające włosy, łamliwe paznokcie

Polecane posty

Gość sonówka

Chciałabym zaczerpnąć opinii na temat suplementów, które mogą poprawić włosy i paznokcie. Polecicie coś szczególnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filla15
Ja bym poradziła, przede wszystkim, żeby zmienić dietę. Jeśli jednak już bardzo chcesz używać suplementów, to dobre opinię w Internecie ma np. Belissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siodemka z siedem
codziennie wieczorem zjedz pol cebuli,zobaczysz efekty,cebula zawiera siarke co korzystniewplywa na wlosy i paznokcie,pomoze na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gybka
Przechodziłam kuracje z Belissą, szczerze polecam. Dwa miesiące i efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa115
Szczerze mówiąc, porównywałam różne suplementy i różne brałam. Piłam również herbatki, Belissa jak najbardziej ok, ewentualnie można jeszcze sam skrzyp polny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy suplement zadziała po
2mcach,nieważne w sumie który,choć merc special poleciła mi dermatolog,drogi jest,ale faktycznie zadziałał,tez mam słabe paznokcie,musze się dosuplementowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie na skrzy polny w kapsułkach. Działa jak bierzecie ale jako odstawicie zaczyna się masakra. Ja miałam problemy z paznokciami. Lubiłam też je malować. Ale rozdwajały się masakrycznie. Przestałam malować i po ok 2 miesiącach paznokcie super zdrowe! Wystarczyło zrezygnować z lakierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Ja polecam suplementy firmy VISION- b.dobry suplement to-CHEVITON to zdrowie i piękny wygląd włosów i paznokci. Działanie podstawowe: Biologicznie aktywny dodatek do pożywienia stanowi uzupełnienie normalnej diety w witaminy z grupy B, oraz biotynę i cynk. Odżywia włosy i paznokcie oraz wspomaga ich witalność. Skład: L-Cysteina, DL-metionina, Witamina B5 5mg - 83% RDA, Witamina B6 1,5mg - 75% RDA, Witamina B12 1,5ug - 150% RDA, Witamina H 75ug - 50% RDA, Cynk 9,5mg - 63% RDA. - zalecane dzienne spożycie Dawkowanie: Po jednej kapsułce raz dziennie (rano) przed posiłkiem, popijając szklanką wody kontakt;694954933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppi!!
Spróbuj koniecznie terapii do włosów Dermatopoietin - suplementy suplementami , ale czasem liczy się czas! Na wypadanie włosów- Serum 1- 4 ( nazwa bierze się stąd, ze w ciągu czterech dni zatrzyma wypadanie włosów! I to nie ściema) Serum 5- 14 jest kontynuacją kuracji - rewelacyjnie odżywa włosy i daje im mega witalność. na koniec szampon dający ekstra połysk - włosy są miękkie i bardzo, bardzo błyszczące. Wszystkie produkty są dostępne online ; www.doris-dorin.com, albo wrzuć w wyszukiwarkę Dermatopoietin Działają fantastycznie i chyba to jedyne na świecie preparaty do włosów o takiej skuteczności) Polecam! Dodatkowo wszystkie wzmacniają włosy i pobudzają do wzrostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kak
Niestety, ale takie problemy zaczynają być standardem wśród Polek. Jedyna metoda, która przychodzi mi na myśl to kosmetyki. Jeśli chodzi o paznokcie, to spróbuj zdecydować się na odżywkę New nails. W ten sposób utrzymasz paznokcie w dobrej kondycji, powinny nabrać twardości i błysku. Jeśli coś zdziałasz to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam Belissę, ale trzeba ją brać regularnie, tak jak dziewczyny pisały, dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim systematyczność dziewczyny. Na odżywce new nails moje paznokcie wyglądają perfekt. Taki efekt uzyskałam po kilku tygodniach stosowania, a zmiany były widoczne dużo wcześniej. Teraz paznokcie wyglądają idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziuleńka
ja miałam mega problem z paznokciami i już myślałam ze mi nic nie pomoże. Tak mi sie rozdwajały i łamały, że nie mogłam sobie poradzić. Żadna odżywka nie pomagała. Naprawdę byłam załamana, bo wstyd mi było pokazać dłonie gdziekolwiek. Poszłam do dermatologa i zlecił mi badania krwi. I nie uwierzycie, bo sama nie mogłam w to uwierzyć - lekarz powiedział, że mam niedobór żelaza i przez to mi się tak łamią pazury!! Kupiłam w aptece Chelaferr i po kilku tyg zażywania zobaczyłam pierwsze efekty. Teraz mam już naprawdę mocne paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paznokcie: Agda plus (w aptece lub sklepie z naturalnymi kosmetykami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Skoro masz łamliwe paznokcie i włosy w niezbyt dobrej kondycji to może oznaczac, że masz osłabiony organizm i warto byłoby zadziałac kompleksowo a nie tylko w kierunku włosów i paznokci. Ja stosuje kompleks witaminowy Harmonella, ma bardzo bogaty skład, uzupełnia niedobory witamin w diecie, jest bogaty w składniki, które w naszym środowisku nie występują lub w bardzo ograniczonym zakresie. Po 2-3 miesiącach stosowania włosy, skóra i paznokcie były w o wiele lepszej kondycji ale nie tylko, bo ja sama czułam się lepiej i miałam więcej energii do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam DERMOVITAL firmy Biovitalium. (www.naturalnauroda.pl) Dzięki niemu zauważyłam poprawę włosów- wzmocniły się i zregenerowały, coraz mniej ich wypada. Paznokcie stały się twarde, nie łamią się. To wszystko dzięki temu, że preparat ten zawiera bombę witaminową oraz różne biopierwiastki i aminokwasy, a także ekstrakty roślinne. Opakowanie wystarcza na miesiąc i już w trakcie kuracji widać pożądane efekty :) W 100% polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka889
Z własnego doświadczenia...a sporo walczyłam z problemem łamliwych paznokci ;) to najlepsze jest połączenie odpowiedniej diety z dodatkową suplementacją, która dopełni to, czego nie da nam dieta. szukałam suplementu, który będzie miał jak najwięcej skrzypu polnego, poczytałam trochę i znalazłam bio silice max! :D Po trzecim tygodniu stosowania z dietą widzę zdecydowaną poprawę, paznokcie w końcu się nie łamią i nie rozdwajają, a to było zawsze moim największym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia223
Zgadza się odpowiednia i zbilansowana dieta to podstawa dla ogólnego, nie tylko paznokci. Koleżanka wyczytała w internecie, że dobrym sposobem na słabe paznokcie jest wcieranie witaminy a + e w płytkę paznokcia? Co o tym myślicie?: http://pieknojestwtobie.com/sposob-na-lamliwe-paznokcie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do włosów, to moze skrzyp pomoże na takie problemy. Natomiast jesli chodzi o łamliwe paznokcie to sama wiem po sobie ze najlepiej siegnąć po odżywkę Sally Hansen taka czarną Diamond falsh top. Chyba tak sie nazywa, no nie mam jej przed sobą. Ale uwierzcie mi ze jest genialna. I co wazne działa i to skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suplementuj witeamine B12 ( np tabletki chlorella i spirulina 2w1) oraz witamine C. W skóre głowy wcieraj olej musztardowy na zimno a na ręce kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam chlorellę. Poza właściwościami "upiększającymi" poprawia też nasze samopoczucie i dodaje energii. Nie trzeba jej też zażywać w tabletkach. Ja zwykle kupuję w formie proszku i dodaję do koktajlów owocowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231112
Przede wszystkim suplementacja witaminami. Polecam udać się na jakieś badania i sprawdzić, której witaminy brakuje. W przypadku paznokci można stosować różne utwardzacze i wzmacniacze. Ja swój znalazłam na http://www.dlapaznokci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam problem i z włosami i z paznokciami - był słabe i rozdwojone. Jakiś czas temu zaczęłam brać tabletki z doppel herz - na włosy i paznokcie ze skrzypem. Pierwsze efekty już widzę, ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na włosy w złym stanie świetny jest pilfood. to cała linia preparatów z apteki na wzmocnienie. jest i szampon, i tabletki, i lotion czy ampułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co przepłacać, skoro Biotebal ma bardzo przystępną cenę i największą dawkę biotyny w swoim składzie. Jest bardzo skuteczny i co najważniejsze odżywia i wzmacnia na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje to ludzie nawet nie wiedzą, jak mocno dieta wpływa na paznokcie, włosy i skórę. Bo łatwiej nam wpakować w siebie kolejną garść tabletek miesięcznie, albo wcierać szampon, który ma nam magicznie pomóc. Ja też tak sądziłam, aż w końcu zdecydowałam się spróbować pomocy dietetyka, no bo naprawdę nic mi nie pomagało. Dietetyk, który układa mi dietę ma taki super artykuł https://www.foodwise.pl/zdrowa-rozrywka/kobieta/artykuly/dietetyk-na-strazy-twojego-zdrowia/dieta-dobra-dla-naszych-wlosow,21. Korzystam z jego porad od kilku miesięcy i widzę wyraźną różnicę w kondycji moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×