Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xAlicex

WPADKA PODCZAS SEKSU!!! Czy stosując prezerwatywę mogę zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość xAlicex

Niesamowicie sie boje. Moje pytanie nie jest takie jak w temacie, po prostu nie wiem jak to ujac. Mam prawie 17 lat, wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem. Byl to i moj i jego pierwszy raz, wiec jestesmy w calym temacie zieloni. Wiedzielismy, ze podczas pierwszego stosunku on na pewno szybko dojdzie i zrobimy to dwa razy. Uzylismy wiec prezerwatywy, wszystko bylo dobrze, doszedl. Po stosunku wyrzucil prezerwatywe i poszedl sie wysikac. Niestety nie wiedzialam o tym, ze nie umyl penisa! Odczekalismy gdzies z godzine ogladajac film, po czym mielismy ochote na wiecej. Zaczelismy sie piescic i zapomnielismy o gumce. Wszedl we mnie dwa razy bez kondoma i dopiero wtedy ogarnal, ze go zapomnielismy. Zalozylismy wiec i kochalismy sie dalej. I teraz bardzo sie boje o to czy moge zajsc w ciaze. Szukalam na calym internecie, ale nie znalazlam takiego przypadku jak moj. Nie mam pojecia co mam myslec. Chyba pojdziemy kupic tabletki 72, ale nie wiemy czy jest za pozno i czego mozemy sie spodziewac. JEZELI KTOS WIE COS NA TEN TEMAT TO PROSZE O ODPOWIEDZ. Jaka jest szansa zajscia w ciaze? + Musze dodac, ze niestety mialam podczas stosunku dni plodne co podwyzsza szanse na zaplodnienie... Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bedzie
ciaza z zaskoczenia :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej kup
Tabletki 72po bo na jego penisie plemniki dalej byly aktywne abiorac pod uwage toze mialas dni plodne szanse sa baaaardzo duze ze moglas wpasc szkoda marnowac mlodych lat na dziecko pamietaj nastepnym razem badzcie bardziej ostrozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysikał się, minęła godzina. Raczej nie będziesz w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętasz jakie to były prezerwatywy? Może miałas szczęście i zawierały środek plemnikobojczy? I Oczywiście możliwe jest zajście w ciążę nawet przy stosowaniu prezerwatyw. Używanie ich prawidłowo daje ok 98% skuteczności, ale jak wskazują różne badania w pierwszym roku ich regularnego Stosowania skuteczność spada nawet do 75% właśnie ze względu na błędy popełniane podczas używania. I Jeżeli drugi stosunek odbył się dwie godziny po pierwszym ryzyko jest minimalne. Plemniki wyschniete dość szybko giną. I A na przyszłośc używaj kondomow z środkiem plemnikobojczym - to zwiększa skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowa wiedza. żaden środek nie chroni w 100% po drugie mocz wypłukał resztę spermy która została w penisie więc po tych 2 ruchach raczej nic ie wypłynęło z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAlicex
Hmm. Nie wiem dokladnie jaki byl to rodzaj prezerwatyw, ale byly one z firmy Billy Boy. Mieszkam w Niemczech i podczas lekcji biologii dostalismy kilka, poniewaz nasza kolezanka z klasy zaszla w ciaze i zalezalo im na tym, zebysmy sie zabezpieczali. Wiem, ze jedna byla w srebrnym opakowaniu - a sama prezerwatywa rozowa i pachnaca. Druga w czarnym opakowaniu - a prezerwatywa biala i bez smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D koleżanka zaszła w ciążę, więc rozdali reszcie klasy prezerwatywy. Po czym 3/4 klasy ppostanowilo zrobić z nich użytek, no bo skoro już je maja, to co się będą marnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAlicex
Zla wiadomosc. Moj chlopak wlasnie napisal mi, ze pomiedzy stosunkami minelo 20-30 minut... a wiec szanse na ciaze sa jeszcze wieksze czy nie ma to wiekszego znaczenia jezeli od razu po pierwszym sexie sie wysikal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysikanie się nie zmniejsza ryzyka całkowicie. Mocz usuwa sperme z cewki, ale nie spod napletka np, Może idź dla świętego spokoju po tabletkę "po" o ile nie minęły 3 doby, a przy okazji umów się na wizytę do giną w najblizsym czasie bo jeżeli się będziesz tak stresowac po każdym stosunku to za jakiś czas znienawidzisz seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×