Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wybrałam pseudonim dla siebie

Wynajem Świętego Mikołaja ! Jak to wygląda ?

Polecane posty

Gość Wybrałam pseudonim dla siebie

Mój mąż ma 7 - letniego syna ze swojego pierwszego małżeństwa (jego była żona ma jeszcze 11-letniego syna ze swojego wcześniejszego małżeństwa ) my wspólnie mamy 2 córki. W ubiegłym tygodniu kiedy synek był u nas zapytałam czy napisał już list do Mikołaja ( on BARDZO w niego wierzy ), powiedział, że tak. Zapytałam czy może mi zdradzić co w nim napisał, żebym mogła powiedzieć Mikołajowi o co prosi jak go spotkam. Powiedział, że napisał że chciałby nową grę na Xboxa i żeby mama go bardziej kochała :( Szczęki nam z mężem opadły - ale, że go nie wysłał, tylko schował w szafie. Zaproponowałam żeby napisał jeszcze jeden list u nas, dałam mu kartkę kopertę - z chęcią się zgodził, poszedł do swojego pokoju, napisał list, spakował do kopert i wspólnie powiesiliśmy list w woreczku za oknem. Kiedy mąż odwiózł syna przeczytaliśmy list, a tam... chciałbym umieć się dogadywać ze swoim starszym bratem... chciałbym cię naprawdę zobaczyć i żeby mój brat tez mógł cię zobaczyć bo on a w Ciebie nie wierzy... chciałbym, żeby ludzie się na świecie nie kłócili... a od ciebie chciałbym dostać różne cukierki... Ech, co na to powiecie ? 7-letnie dziecko chce tylko cukierki ! a reszta tak jakby prośba o spokojne życie... Jego mama ma teraz 3 partnera... dzieci są w odstawce do tego doszedł nowy samochód który sobie kupiła. Witać, że syn męża nie potrafi sobie z tym poradzić. Niejednokrotnie powtarzał, że chciałby z nami mieszkać. Ale do rzeczy... wpadłam na pomysł by wynająć dla niego Św. Mikołaja. Znalazłam taką ofertę http://www.mikolaj24.pl/index.html Nie są to aż tak wielkie pieniądze. Czy ktoś może korzystał z takiej usługi ? Czy warto ? Jak to wygląda ? Zależałoby mi, żeby mikołaj była taki "prawdziwy" wyglądał jak z bajki. Gruby, długa broda, brwi, szeroki pas, cienkie prostokątne okulary... Może ktoś się wypowie. Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkapka
u nas był podobna sytuacja :( szkoda małego aaa życie .... a z mikołajem warto spróbować ja nie wynajmowałam bo u nas w mieście nikt się nie ogłasza a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI A.
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście, tego roku sprawiłam swoim dzieciakom niespodziankę:) co roku wysyłamy list do Św. Mikołaja żebyśmy z mężem wiedzieli co chcą dostać nasze pociechy. W tym roku, buszując pewnym popołudniem w internecie natknęłam się właśnie na mikołajowe listy, ale wygląda to inaczej niż wszędzie, wysłaliśmy list poprzez stronę internetową www.imikolaj.pl - dzieciaki wręcz dały upust swoim wyobrażeniom co do tegorocznych prezentów :) no i słuchajcie, za kilkanaście złotych dostałyśmy list zwrotny, ale w formie wideo, mikołaj mówił po imieniu do moich dzieciaków (trzeba było wybrać imię) i w oparciu o to co mu napisaliśmy o sobie, można było też załączyć zdjęcia to daliśmy po jednym małej i małego, fajnie były wplecione w całość,polecam serdecznie wszystkim rodzicom stronę www.imikolaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×